Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Zastosowałeś jakiś adapter z ISO na ISO2 ? Bo ewidentnie brakuje CAN-ów, więc coś z kabelkologią nie tak.
  2. No ja też mało nie miałem wcześniej, ale też mnie przyblokowali :>
  3. Pogódka nadal ekstra Wszystkiego najlepszego godzic
  4. Tak to jest właśnie przez te błędy.
  5. Zrób pełne logi, będzie wiadomo co mu dolega. Przepis TUTAJ
  6. To jest jakby zintegrowane z manetką od kierunkowskazów. Nie jest częścią modułu.
  7. Tak, bo kupiłem dwa zestawy manetek, bo jeden miałem z taśmą bez multifunkcji, no i jedna manetka została. Ale jak mówiłem nie wiem czy jest dobra, bo nigdy jej nie zakładałem.
  8. No mi po rezaniu zostały: manetka do tempomatu, 2 taśmy airbag, 2 manetki do kierunkowskazów i moduł kierownicy 'F' Plus oczywiście kierownica z airbag-iem :>
  9. No nie wiem. Ja bym bez problemu zrobił parę fotek przy grillu.
  10. No miał aparat, ale żeby zrobić jakieś ogólne foty to juz mu nie przyszło do głowy
  11. Dzień dobry Te manetki to towar dość deficytowy. Ja jak wystawiłem swoją na allegro, to się nie mogłem od telefonów opędzić :> Mam manetkę tempomatu, ale nie wiem czy jest sprawna.
  12. No ja się pojawię dzisiaj. Miejmy nadzieję, że nas tam komary nie zjedzą
  13. Wsadź browary do lodówki się mówi :>
  14. Tak podejrzewałem - brak odczytu kąta w logach. Sprawdzić/przeczyścić wtykę od wtrysku przy ścianie grodziowej oraz kabelek, jak nie pomoże, to raczej wtrysk do wymiany.
  15. Czołem Jak mi się nie chciało jechac do pracy w taką pogodę
  16. Niom, jest miodzio Właśnie siedzę na tarasie z lapkiem i browarem
  17. Może być też czujnik zbicia szyby do alarmu fabrycznego. Tak przynajmniej jest w B6.
  18. :hi: Taka ładna pogoda, a tu trzeba w robocie siedzieć ;(
  19. Popatrz niżej W BS-ach jest 5.2-5.4 ATDC na Late. Moim zdaniem o 4 stopnie za daleko.
  20. nie ma pewności, że grupa 000 logowana jest w trybie BS... To jest V6, wiec nie w 000 patrzymy na kąt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.