Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitać
-
[ALL B6] Concert III - brak info na FIS
Nie można.
-
[ALL B6] Concert III - brak info na FIS
Zastosowałeś jakiś adapter z ISO na ISO2 ? Bo ewidentnie brakuje CAN-ów, więc coś z kabelkologią nie tak.
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
No ja też mało nie miałem wcześniej, ale też mnie przyblokowali :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pogódka nadal ekstra Wszystkiego najlepszego godzic
-
[ALL B6] Centralny zamek
Tak to jest właśnie przez te błędy.
-
[B5 AFB] Co zrobic jak pompa jest uszkodzona lub przewody???
Zrób pełne logi, będzie wiadomo co mu dolega. Przepis TUTAJ
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemano
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jest jakby zintegrowane z manetką od kierunkowskazów. Nie jest częścią modułu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, bo kupiłem dwa zestawy manetek, bo jeden miałem z taśmą bez multifunkcji, no i jedna manetka została. Ale jak mówiłem nie wiem czy jest dobra, bo nigdy jej nie zakładałem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No mi po rezaniu zostały: manetka do tempomatu, 2 taśmy airbag, 2 manetki do kierunkowskazów i moduł kierownicy 'F' Plus oczywiście kierownica z airbag-iem :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie wiem. Ja bym bez problemu zrobił parę fotek przy grillu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No miał aparat, ale żeby zrobić jakieś ogólne foty to juz mu nie przyszło do głowy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry Te manetki to towar dość deficytowy. Ja jak wystawiłem swoją na allegro, to się nie mogłem od telefonów opędzić :> Mam manetkę tempomatu, ale nie wiem czy jest sprawna.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja się pojawię dzisiaj. Miejmy nadzieję, że nas tam komary nie zjedzą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wsadź browary do lodówki się mówi :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom na to wygląda niestety
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów (kąt początku wtrysku)
Tak podejrzewałem - brak odczytu kąta w logach. Sprawdzić/przeczyścić wtykę od wtrysku przy ścianie grodziowej oraz kabelek, jak nie pomoże, to raczej wtrysk do wymiany.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Jak mi się nie chciało jechac do pracy w taką pogodę
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów (kąt początku wtrysku)
Jakieś błędy w sterowniku silnika ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom, jest miodzio Właśnie siedzę na tarasie z lapkiem i browarem
-
[ALL B8] Tylna szyba avant
Może być też czujnik zbicia szyby do alarmu fabrycznego. Tak przynajmniej jest w B6.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Taka ładna pogoda, a tu trzeba w robocie siedzieć ;(
-
[AFB B5] Pierwsze logi proszę o ocenę
Popatrz niżej W BS-ach jest 5.2-5.4 ATDC na Late. Moim zdaniem o 4 stopnie za daleko.
-
[AFB B5] Pierwsze logi proszę o ocenę
nie ma pewności, że grupa 000 logowana jest w trybie BS... To jest V6, wiec nie w 000 patrzymy na kąt.