Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou Mnie chyba jednak też dziś nie będzie. Pogoda dopisuje więc trzeba wykorzystać czas na jazdę konną.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to trzeba wyrezać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113683.0
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Da się - vagiem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou Spoko. Byłem poza biurem i nie wziąłem fona.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wygląda na włoską plastelinę, ale przy 16" nie będzie źle raczej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powitać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry wieczór Ja właśnie wróciłem z dwudniowego wyjazdu na spływ kajakowy po Pilicy. Spiekłem się na grzankę, ale wrażenia niezłe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No owszem to jest fajna zabawa, ale taki wózek to jakoś nie dla mnie. Z takich amerykańców to tylko mustanga bym chciał.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Nie chciałbym jeździć czymś takim.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou Mnie dziś nie będzie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka
-
[B5 AKN] Odpowietrzyć 2.5TDI? - Od dzisiaj to już żaden problem!! :)
Niezły pomysł. Ja bym to do warsztatu przerzucił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i leje. Nawet całkiem konkretnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
[ALL] Parowanie przedniej szyby na zewnątrz podczas klimatyzacji
http://pl.wikipedia.org/wiki/Punkt_rosy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czółko Ale piękny weekend mamy
-
[B5 AKN] Problem silnik nie startuje
Tutaj jest wszystko ładnie opisane: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=56013
-
[B6 BDG] Schemat elektryczny A4 2.5 TDI Avant 163 KM
Mało rzeczy jest przetłumaczone na polski w elsie, musisz mieć angielski lub niemiecki ustawiony, wtedy wszystko jest. Wersja 3.5 to już trochę leciwa.
-
[B6 BDG] Schemat elektryczny A4 2.5 TDI Avant 163 KM
Poszukaj sobie programu ELSA w necie . Tam masz wszystko.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bywa Obejrzałem tą walniętą A4, tak z grubsza, bo stoi akurat przy płocie. Nie wiem czy bym się bawił w naprawę tego, to chyba jedynie na części. Widziałem tylko od strony pasażera i widać, że dzwonek był chyba dość solidny, bo aż pierwszy słupek się przesunął - drzwi pasażera podchodzą do góry i nie schodzą się z dachem, nawet lekko odstają. Prawy tylny błotnik też pokiereszowany, ale koło raczej nie dostało - zwykły strzał w tyłeczek. To akurat jest do wyklepania. Z zewnątrz widać jeszcze brak rolety bagażnika. Nie ma też prawego progu. Szpara między przednim błotnikiem a drzwiami też nie wygląda zbyt ciekawie. Nie ma też podszybia plastikowego i tej kratki co zatrzymuje liście - widać przez szparę, że aku jest wyjęty. Nie ma też prawej wycieraczki. Było już trochę ciemno, więc to tyle na razie. Może piter jutro trafi jak będzie otwarte.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja na 90% jestem dziś.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem ekipa Będzie Ja już pendrive-a ze 3 razy wyprałem, działa do dzisiaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem ekipa Szkoda, bo ładne autko. Moim zdaniem deska była wymieniana, o czym może świadczyć świecąca kontrolka ABS, a to się dzieje tylko jak się odłączy moduł kierownicy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No z tym CB to już teraz porażka jest. Jak jechałem ostatnio do Łańcuta to miałem odpalone i myślałem, że mnie trafi - co chwilę ktoś beczał albo śpiewał, ew zapuszczał jakieś disco polo :/