Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Czołem ludziska Widzę, że tu niezłe dogryzanie sobie odchodzi Różnie bywa, nie każdemu się to samo podoba. Ja ostatnio byłem na filmie Red i jak dla mnie jest świetny.
  2. Przede wszystkim wielkość i kwota, potem się myśli dalej. Ja mam 50", oglądam go z jakichś 3m i nie zamienił bym na mniejszy. Pierwsze wrażenie jest porażające, ale z czasem wnioski nasuwają się same. Zamiast LCD zastanowił bym się nad plazmą, moim zdaniem to lepsza opcja niż LCD.
  3. Bry Mam jedną na pewno, a chyba nawet dwie. Oddam za free, bo mi to leży.
  4. proton a ciebie wczoraj godzic widział jak uciekałes ze spota :polew: No bo ja tam przejeżdżam jak jadę z pracy. Korzystam jeszcze z resztek pogody więc się nie pokazuję chwilowo.
  5. Niedługo skończy się na samych kapelutkach chyba
  6. Bry A po kogo tam pomoc drogowa przyjechała ?
  7. Mimo braku prądu powinno się chyba dać otworzyć drzwi poprzez dwukrotne pociągnięcie za wewnętrzną klamkę
  8. Przy aktywnym tyle nie ma jako takiego ekranu. Masa jest skręcona z żyłą sygnałową tak jak kabelki od szyny CAN. Jak przerabialiśmy audio u kolegi piter220v to zrobiliśmy tak samo z żyłami sygnałowymi przodu - skręciliśmy każdą żyłę sygnałową z masą i pociągnęliśmy tak kabelki przez środek (kanały kablowe pod tunelem i pod kanapą). Wszystko działa pięknie i nic nie buczy.
  9. Tutaj KLIK piszą, że delikatne odgłosy przy maksymalnym skręcie mogą się pojawić i jest to normalne, ale raczej nie w takim stopniu jak u Ciebie. U mnie występuje taki delikatny odgłos na przy maksymalnym skręcie i mocniejszym dodaniu gazu przy ruszaniu.
  10. Hmm.. w sumie widać w kadrze inny samochód, nie wiem czy to nie jest podstawa do nie przyjmowania tego.
  11. Pewnie ten sam problem co TUTAJ
  12. Elo Pogoda pod psem dzisiaj Do tego koło 17-tej ma najmocniej padać Może dziś spot na Macu ??
  13. Środkowy głośnik jest pod tą dużą kratką na środku deski rozdzielczej kierującej powietrze na szybę. Głośnik jest na pewno przy standardowej instalacji z aktywnym tyłem (u mnie był). Głowy nie dam, ale może być też zamontowany zawsze, gdyż jest spięty z przednimi głośnikami. Wyciąga się go dość łatwo - dookoła tego wystającego przy kratce czujnika nasłonecznienia jest zaślepka, lekko podważasz i wyciągasz, pod spodem jest śrubka, po jej wykręceniu czujnik wyłazi, odpinamy kostkę od czujnika, pod czujnikiem jest kolejna śrubka - ta trzyma tą kratkę wentylacyjną, po odkręceniu podważamy czymś nieinwazyjnym i kratka wyłazi, pod nią jest ładnie widoczny głośnik przykręcony, o ile dobrze pamiętam dwoma śrubkami. Mikrofon od Bose jest w lampce pod sufitem - jest tam na niego osobne miejsce.
  14. No to ogłoszenie do netu i pewnie się ktoś znajdzie
  15. No początek tygodnia zapowiada się obiecująco, szczególnie jak się ma urlop
  16. Strzała Sorki, że mnie nie było wczoraj, ale miałem dość ważną imprezę rodzinną.
  17. Elo Jakie 'DEL' ? To jest 'OEL', czyli inspekcja serwisowa. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9971.0 Co do drugiego, to pewnie dziura w dolocie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.