Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem ludziska Widzę, że tu niezłe dogryzanie sobie odchodzi Różnie bywa, nie każdemu się to samo podoba. Ja ostatnio byłem na filmie Red i jak dla mnie jest świetny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przede wszystkim wielkość i kwota, potem się myśli dalej. Ja mam 50", oglądam go z jakichś 3m i nie zamienił bym na mniejszy. Pierwsze wrażenie jest porażające, ale z czasem wnioski nasuwają się same. Zamiast LCD zastanowił bym się nad plazmą, moim zdaniem to lepsza opcja niż LCD.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry Mam jedną na pewno, a chyba nawet dwie. Oddam za free, bo mi to leży.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton a ciebie wczoraj godzic widział jak uciekałes ze spota :polew: No bo ja tam przejeżdżam jak jadę z pracy. Korzystam jeszcze z resztek pogody więc się nie pokazuję chwilowo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niedługo skończy się na samych kapelutkach chyba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Heyo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry A po kogo tam pomoc drogowa przyjechała ?
-
[ALL B6 - SOLVED] Brak komunikacji z drzwiami (przód - strona pasażera)
Mimo braku prądu powinno się chyba dać otworzyć drzwi poprzez dwukrotne pociągnięcie za wewnętrzną klamkę
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Przy aktywnym tyle nie ma jako takiego ekranu. Masa jest skręcona z żyłą sygnałową tak jak kabelki od szyny CAN. Jak przerabialiśmy audio u kolegi piter220v to zrobiliśmy tak samo z żyłami sygnałowymi przodu - skręciliśmy każdą żyłę sygnałową z masą i pociągnęliśmy tak kabelki przez środek (kanały kablowe pod tunelem i pod kanapą). Wszystko działa pięknie i nic nie buczy.
-
[ALL B6/B7] Zachowanie napędu podczas parkowania/skrecania w uliczki/manewrów
Tutaj KLIK piszą, że delikatne odgłosy przy maksymalnym skręcie mogą się pojawić i jest to normalne, ale raczej nie w takim stopniu jak u Ciebie. U mnie występuje taki delikatny odgłos na przy maksymalnym skręcie i mocniejszym dodaniu gazu przy ruszaniu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hmm.. w sumie widać w kadrze inny samochód, nie wiem czy to nie jest podstawa do nie przyjmowania tego.
-
[B6 ASN] Wentylator silnika-samoczynnie sie załącza
Pewnie ten sam problem co TUTAJ
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo Pogoda pod psem dzisiaj Do tego koło 17-tej ma najmocniej padać Może dziś spot na Macu ??
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Środkowy głośnik jest pod tą dużą kratką na środku deski rozdzielczej kierującej powietrze na szybę. Głośnik jest na pewno przy standardowej instalacji z aktywnym tyłem (u mnie był). Głowy nie dam, ale może być też zamontowany zawsze, gdyż jest spięty z przednimi głośnikami. Wyciąga się go dość łatwo - dookoła tego wystającego przy kratce czujnika nasłonecznienia jest zaślepka, lekko podważasz i wyciągasz, pod spodem jest śrubka, po jej wykręceniu czujnik wyłazi, odpinamy kostkę od czujnika, pod czujnikiem jest kolejna śrubka - ta trzyma tą kratkę wentylacyjną, po odkręceniu podważamy czymś nieinwazyjnym i kratka wyłazi, pod nią jest ładnie widoczny głośnik przykręcony, o ile dobrze pamiętam dwoma śrubkami. Mikrofon od Bose jest w lampce pod sufitem - jest tam na niego osobne miejsce.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Któryś tam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to ogłoszenie do netu i pewnie się ktoś znajdzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No początek tygodnia zapowiada się obiecująco, szczególnie jak się ma urlop
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Strzała Sorki, że mnie nie było wczoraj, ale miałem dość ważną imprezę rodzinną.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo Jakie 'DEL' ? To jest 'OEL', czyli inspekcja serwisowa. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9971.0 Co do drugiego, to pewnie dziura w dolocie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Helou