Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja dziś też trochę na nartach pośmigałem. Ale luda było strasznie dużo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elou Tu jak zwykle dyskusja na poziomie Mnie jak zwykle niestety dziś nie będzie . Tak przy okazji - może ktoś będzie miał jakiś pomysł ... od kilku dni mam taki niezbyt głośne pukanie w okolicy prawego przedniego koła w przedziale 40-60 km/h słychać to najmocniej. Najdziwniejsze jest, że częstotliwość tego jest stała - nie zmienia się ani z obrotami silnika, ani koła. No chyba, że różnica w obrotach kół między 40 a 60 km/h jest na tyle mała, iż nie słyszę różnicy. Nie jestem pewien, ale raz chyba nawet było to słychać po odpaleniu zimnego silnika - nie ruszając się z miejsca oczywiście.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem ekipa Widzę, że zlot znów w tym samym miejscu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejka ... i po świętach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wesołych Świąt
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
W porównaniu do LCD, którego miałem wcześniej, to jest przepaść na korzyść plazmy, ale daje się mimo wszystko zauważyć niewielki cień za poruszającymi się obiektami. Na jednych transmisjach nie ma ich praktycznie wcale, a na innych są. Wynika to pewnie z samego materiału, a nie charakterystyki telewizora. Nie nie przepadam za futbolem i z kanałów sportowych HD mam tylko Eurosport, tu transmisje z zimowych zawodów wyglądają bardzo dobrze.
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Czy c6500 byłby lepszy, to już niestety trzeba poszukać w necie jakichś testów. To są zapewne bliźniacze modele, ale czym się dokładnie różnią, to nie wiem. C550 nie odtwarza m2ts z pendrive-a - w ogóle nie widzi plików. Sprawdziłem przed momentem. C550 ma coś co na stronie Samsunga nazywają 600 Hz Subfield Motion, ale czy to coś daje i nie jest tylko chwytem marketingowym o nie wiem, moim zdaniem obraz jest płynny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakby jeszcze wszyscy wiedzieli co to KAZ, to może byłoby inaczej Ja w sumie też mógłbym napisać, że jestem dyrektorem w moim jednoosobowym dziale
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Użytkuję PS50C550 już kilka miesięcy i na prawdę za tą cenę uważam ten zakup za bardzo udany. Efekt migotania występował, ale całkowicie eliminuje go wyłączenie kontrastu dynamicznego w opcjach TV. Dobrze jest też wgrać nowy firmware. Co do bzyczenia, to faktycznie występuje, ale po krótkim czasie przestałem na to zwracać uwagę. W dużej mierze efekt potęguje gładka ściana za odbiornikiem, która odbija ten dźwięk, ale moim zdaniem nie ma tragedii. Musi być na prawdę cicho ustawiony dźwięk, żeby to było słyszalne. Obraz z Cyfry jak i z Blu-Ray jest świetny. TV bez większego problemu odtwarza też materiały po LAN z serwera DLNA (np. serviio).
-
Ceny paliwa marzec 2026
A u mnie w BB wczoraj Diesel Gold po 5,12
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
привет
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też się pojawię
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Heyo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo Gratki Piotrek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Ale ładnie nas przysypało Dzisiaj po raz pierwszy miałem problem z wyjazdem spod domu. Taki się lód zrobił pod śniegiem, że ledwo dało się wyjechać. Taki traktorek jeździ i odśnieża ulice u mnie i też wczoraj miał problem ruszyć pod górę u mnie pod domem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja też zaszaleję i pociągnę z kapelusza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hello
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Strzałeczka Dzisiaj znów śnieżek będzie sypał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czółko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzisiaj super Drogi białe, raj dla quattro Do przyszłgo tygodnia nie wiadomo co będzie, chyba lepiej zapytaj za tydzień
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie niestety nie będzie. Akurat mi dziś wypadła impreza rodzinna.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elou
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie pamiętam dokładnie od kiedy aero dawali [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 16:44_________________________________________________ Kurde, ale mam pecha Złapałem takiego 20 cm gwoździa że mi przeszedł przez bieżnik, zgiął się w środku i wyszedł bokiem opony. Musiałem oponę zmienić i nie wiem jak to będzie teraz z napędem. Opona niby taka sama, ale nie zużyta. Póki co nie dzieje się nic niepokojącego, ale zastanawiam się czy nie zmienić pozostałych.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elo Jak ma stare ramiona to tam do tego nietypowego zaczepu pasuje zdaje się tylko komplet z Valeo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem No jednak troszkę posypało, ale w sumie nie ma tego dużo