Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No mi się też tak wydaje, ale cena dość atrakcyjna. Choć nie oglądałem z bliska i nie widziałem ich stanu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, może BBS-y 18" ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_18_z_oponami_za_1300_zl-t128512.0.html Ciekawe, jak by B6 na takich felach wyglądało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na 20" to musi być hardcore .- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak, większość 1 sezonu zaliczyłem.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak siemian napisał, cięższe koła i większe opory toczenia. Już przy samym kręceniu kierownicą czuć większy opór niż na 16". Piter, jak chcesz sobie porównać, to ci dam się przejechać na spocie i sobie sprawdzisz.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kwestia przyzwyczajenia. Mi się śmiga bardzo dobrze, 17" raczej bym nie założył.. Różnica między 18 a 16 jest taka, że na 16 dużo lżej chodzi kierownica, mniej czuć dziury, no i lepiej się wóz zbiera. Tak to są same pozytywy - przede wszystkim zdecydowanie lepsze trzymanie się auta na drodze.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie śpię- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Te drugie są ładne, ale to już strasznie oklepany wzór jest. Dwa pozostałe moim zdaniem zupełnie się nie nadają. Może takie: albo takie: a może wzór rs6:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cholernie to drogie jest. Za taką płachtę 120x60 cm dałem 120 zł z przesyłką. W zasadzie wypadałoby wziąć 2x tyle, bo trzeba poćwiczyć - w kilku miejscach zj**em. Nie widać zbytnio tego, aczkolwiek jedno będę chciał poprawić.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystko obklejone Może słabo na focie widać. Muszę tylko poprawić ramkę od biegów, bo zrobiłem zonka - kierunek 'włókien' jest w drugą stronę.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom 3M Di-Noc. Koszmarnie ciężko się to robi. Jakby to machnąć bezbarwnym, to byłoby chyba nie do odróżnienia od prawdziwego carbonu.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój nowy mod :> Nie wyszło źle, ale szału też nie ma.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fatalny początek dnia ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawie tu sobie gaworzycie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witajcie wszyscy bez wyjątku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [ALL] Czy warto wymieniać na bose???
wszystko fajnie ale numry by sie przydały ... proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi Numery są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html No jak chcesz pełne Bose, to niestety bez kabli się nie obejdzie. Nawet dwa trzeba odciąć, bo przedni głośnik pod szybą jest podpięty pod dwa przednie w drzwiach.- [ALL] Czy warto wymieniać na bose???
W sumie wystarczy wymienić sam wzmacniacz z tubą i głośnikiem basowym na ten Bose, zostawiając głośniki w drzwiach te co są. Już po tej zmianie różnica jest bardzo odczuwalna. Żaby przód zasilić też ze wzmacniacza Bose, trzeba niestety pociągnąć przewody do przednich głośników oraz kabelki sygnałowe z radia do wzmaka.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Też coś czuję, że dziś pęknie 1k Będzie trzeba jakiegoś browarka sobie po drodze sprawić :>- [ALL B6] Ukręcony gwint śrubek w oświetleniu tablicy rejestracyjnej
Ja bez problemu rozwierciłem śrubki na tyle, że szkiełka lampek dały się wyjąć. Po złapaniu kombinerkami za pozostałość śrubki, bez problemu dało się to wykręcić. Potem tylko nowe śrubeczki i jest jak nówka Listwę oświetlenia musiałem oczywiście wyjąć, ale to nie jest dużo roboty.- [ALL B6] NIE DZIAŁA TEMPOMAT - ADAPTACJA VAGIEM. JAKIE KODY???
Pedał gazu nie ma nic do tempomatu, natomiast pedał hamulca i sprzęgła (przy manualu) przeciwnie - mają czujniki. One jak najbardziej mają wpływ na nie działanie tempomatu jeśli są uszkodzone. Tutaj masz wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html .- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja pier... wymieniłem filtr kabinowy. Niby ma 3 miesiące, a wygląda jakbym po kopalni jeździł- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tak właśnie jest, ale kurde nigdy mi się tak szybko ten filtr nie zapychał. Trzeba zahaczyć do jakiegoś sklepiku i kupić.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mam to samo. Od kilku tygodni, jak jest więcej osób w aucie, to mi szyby parują, a filtr w sumie jakoś w listopadzie wymieniałem - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu