Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. No mi się też tak wydaje, ale cena dość atrakcyjna. Choć nie oglądałem z bliska i nie widziałem ich stanu.
  2. Piter, może BBS-y 18" ? http://www.a4-klub.pl/smf/all_18_z_oponami_za_1300_zl-t128512.0.html Ciekawe, jak by B6 na takich felach wyglądało
  3. Tak, większość 1 sezonu zaliczyłem.
  4. Jak siemian napisał, cięższe koła i większe opory toczenia. Już przy samym kręceniu kierownicą czuć większy opór niż na 16". Piter, jak chcesz sobie porównać, to ci dam się przejechać na spocie i sobie sprawdzisz.
  5. Kwestia przyzwyczajenia. Mi się śmiga bardzo dobrze, 17" raczej bym nie założył.. Różnica między 18 a 16 jest taka, że na 16 dużo lżej chodzi kierownica, mniej czuć dziury, no i lepiej się wóz zbiera. Tak to są same pozytywy - przede wszystkim zdecydowanie lepsze trzymanie się auta na drodze.
  6. Te drugie są ładne, ale to już strasznie oklepany wzór jest. Dwa pozostałe moim zdaniem zupełnie się nie nadają. Może takie: albo takie: a może wzór rs6:
  7. Cholernie to drogie jest. Za taką płachtę 120x60 cm dałem 120 zł z przesyłką. W zasadzie wypadałoby wziąć 2x tyle, bo trzeba poćwiczyć - w kilku miejscach zj**em. Nie widać zbytnio tego, aczkolwiek jedno będę chciał poprawić.
  8. Wszystko obklejone Może słabo na focie widać. Muszę tylko poprawić ramkę od biegów, bo zrobiłem zonka - kierunek 'włókien' jest w drugą stronę.
  9. Niom 3M Di-Noc. Koszmarnie ciężko się to robi. Jakby to machnąć bezbarwnym, to byłoby chyba nie do odróżnienia od prawdziwego carbonu.
  10. Mój nowy mod :> Nie wyszło źle, ale szału też nie ma.
  11. wszystko fajnie ale numry by sie przydały ... proton wszystko fajnie ale widzę że sprawa sie komplikuje z jakimis kabelkami bo trzeba je przeciągać i troche mnie to martwi Numery są w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html No jak chcesz pełne Bose, to niestety bez kabli się nie obejdzie. Nawet dwa trzeba odciąć, bo przedni głośnik pod szybą jest podpięty pod dwa przednie w drzwiach.
  12. W sumie wystarczy wymienić sam wzmacniacz z tubą i głośnikiem basowym na ten Bose, zostawiając głośniki w drzwiach te co są. Już po tej zmianie różnica jest bardzo odczuwalna. Żaby przód zasilić też ze wzmacniacza Bose, trzeba niestety pociągnąć przewody do przednich głośników oraz kabelki sygnałowe z radia do wzmaka.
  13. Czołem Też coś czuję, że dziś pęknie 1k Będzie trzeba jakiegoś browarka sobie po drodze sprawić :>
  14. Ja bez problemu rozwierciłem śrubki na tyle, że szkiełka lampek dały się wyjąć. Po złapaniu kombinerkami za pozostałość śrubki, bez problemu dało się to wykręcić. Potem tylko nowe śrubeczki i jest jak nówka Listwę oświetlenia musiałem oczywiście wyjąć, ale to nie jest dużo roboty.
  15. Pedał gazu nie ma nic do tempomatu, natomiast pedał hamulca i sprzęgła (przy manualu) przeciwnie - mają czujniki. One jak najbardziej mają wpływ na nie działanie tempomatu jeśli są uszkodzone. Tutaj masz wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html .
  16. Ja pier... wymieniłem filtr kabinowy. Niby ma 3 miesiące, a wygląda jakbym po kopalni jeździł
  17. No tak właśnie jest, ale kurde nigdy mi się tak szybko ten filtr nie zapychał. Trzeba zahaczyć do jakiegoś sklepiku i kupić.
  18. Mam to samo. Od kilku tygodni, jak jest więcej osób w aucie, to mi szyby parują, a filtr w sumie jakoś w listopadzie wymieniałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.