Treść opublikowana przez Tolek2pl
-
Audi A4 B5 1.8 T
Nie wiem jak oni to zrobią Ma byc taki jak był Czemu ja mam być stratny ?
-
Audi A4 B5 1.8 T
Szkoda ze sie tak stało Ja chciałem jakoś uciec ale nie dało się Pierwsze co zrobiłem to wyszedłem z auta zobaczec jakie szkody Patrzyłem na allegro taki zderzak jak ja miałem to 2500zł ??? moze tyle kosztowac ? Dobrze ze Griil jest cały Naprawde ten samochód jest super zadbany tylko poprzedni własciciel przesadził z kominami itp
-
Audi A4 B5 1.8 T
Mazda dostała w lewy bok ocierajac mi cały prawy bok ;/ Nie wiem co teraz Ciekawe czy dostane zderzak z rs'a czy zwykły i lampy ;/
-
Audi A4 B5 1.8 T
Witam ponownnie Klubowicze Dzisiaj 1.10.2010 Miałem w planach jechać zostawić audiczke na warsztacie aby zacząc modyfikacje miedzy innymi od wywaleniu paru rzeczy które poprostu szpeciły audiczke no i stało sie gosc wymusił pierszeństwa nie było szans na hamowanie Sam juz teraz nie wiem co robić Bede walczył o to zeby audiczka wyglądała tak samo jak pred kolizją (( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Audi A4 B5 1.8 T
- Audi A4 B5 1.8 T
Mam go w rekach od wczoraj muszę się zapoznać z nim dobrze:)- Audi A4 B5 1.8 T
Witam Wczoraj Zakupiłem Audi a4 1.8 Turbo (150ps) z 1996r Wyposażenie -ABS -Autoalarm -Wspomaganie kierownicy -Centralny zamek -Climatronic -Poduszka powietrzna -Elektryczne szyby x4 -Radio+CD -Reflektory ksenonowe -Blokada skrzyni biegów -Lakier metallic -Alufelgi 17 -Elektryczne lusterka -Immobilizer W samochodzie zostały zmienione elementy nadwozia tj. zderzak, atrapa, lampy Troszkę przerastają mnie końcówki wydechu według mnie nie pasują i zostaną usunięte.. O to kilka fotek od sprzedawcy :) Taki mały Niedzielny Wypadzik- [B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Super Audi- Nowicjusz - wątek powitalny
Wczoraj Zakupiłem Audi a4 1.8 T (150ps) - Audi A4 B5 1.8 T