Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Loq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Loq

  1. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    18" :kox:
  2. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak ktoś będzie miał na sell takie prosiaczki to proszę o info
  3. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na prosiakach trochę większe
  4. white power !!! świetna jest powodzenia z modami
  5. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Posiada może ktoś z forumowiczów lampki tył po drugim lifcie ? Na pewno się dogadamy na prv.
  6. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Macie jakieś zdjęcie jak wygląda z czarnym dachem ?
  7. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak odżyję z kasą to na 100% pojawi się nowe koło
  8. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    niee lusterka i klamki zostają w czarnym podoba mi się kontrast co do felg to max 17 z racji tego że w moim rejonie drogi są tragiczne i wolę nie ryzykować
  9. Witam i przedstawiam swoje autko jest nim oczywiście Audi A4. Ten egzemplarz jest z 95r. więc lata świetności ma już za sobą, ale sukcesywnie będę starał odświeżyć jego stan. Na początek zadbam o wygląd bo "co nie wyjeździ to do wygląda". Silnik od samego początku był w planach do wymiany ponieważ 1Z-ecior już swoje przeżył jednak nie mam czasu/kasy na to. Z bajerów w wyposażeniu to jedynie klima automat. Z czasem będą wchodzić w życie nowe plany. Jedno jest pewne że autko zostanie u mnie na długi czas. Pozdrawiam A4-maniaków! 2010 Po zakupie: Plany: -kierownica po liftingu -lampy przód po liftingu -lampy tył po liftingu -swap silnika na AFN -wtryski 216 (są ale czekają na nowy silnik) -program -felga 18" (done) -jakieś większe hamulce -gleba (w trakcie) -skórzane fotele -ściema szyb 2011 Pierwsze zmiany: -kierownica po liftingu (done) -> kierownica S4 -lampy przód po liftingu (done) -lampy tył po liftingu (done) -> lampy tył po drugim liftingu 2012 Kolejne zmiany: -felga 18" (done) -gleba (done) -ramka grilla w czarny mat (done) -usunięcie oznaczeń z klapy bagażnika (done) -czarne kierunki (done)
  10. Wita was Władca Pierścieni Loq

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.