Treść opublikowana przez Loq
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Panowie co o tym sądzicie ? Na razie tylko VT ale strasznie mi się podoba
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Stan furki miażdży sutki
-
[B5 1Z] Biały Goniec
nowe zdj pierwsza strona
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To jest to !
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
dobre zdjęcie autko
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
jak wyżej
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
powiem tyle lampy na przód takie jak wysłałeś roboty nie jest wiele i nie będziesz żałował wygląd auta bardzo poprawiony. do tyłu też lampy po 2 lifcie ale ori i bd miód odświeżysz trochę lakier i bd bajerka jakąś ładną rurkę na wydech i
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
polift ori http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-00-lampa-tylna-lewa-sedan-nowa-i1442994373.html bądź ledy które wyglądają jak polift http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1462886511.html ja bardziej byłbym za ori nie ledami
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
teraz to pojechał po całości
-
[B5 AHU] Moja Czarnulka:)
jak Ci się z czasem fele znudzą to daj znać
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
ja też chyba polecę znów do niemcowni i albo uskładam na A4 1.9tdi w quattro albo rezam tą
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
ogarnij sobie elegancko mechanikę wiem jak to jest z pierwszym autem ja Gońca mam od 18 roku życia kasa jeszcze nie ta żeby coś rezać.
-
[B5 AHU] Moja Czarnulka:)
choruję na takie koło jak koledzy wyżej chrom z dachu i ze zderzaka i już będzie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
projekt pierwsza klasa
-
[B5 1Z] Problem z klimatronikiem
dzięki w sumie wymieniłem płyn i jest jakby lepiej [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:05_________________________________________________Pany wymieniał ktoś silniczki nastawu klap ? chodzi mi o ten co jest przy dmuchawie da się go jakoś bez ściągania całej deski ??
-
[B5 AFN] Moja czarna A4 Avant
troszkę pracy i będzie miodzio
- [B5 AGB] VIAGRA
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Myj furę i wstaw zdjęcia. Ja jak swoje umyłem w sobotę to nie poznałem mojego auta
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
mi zbliża się nieubłaganie wymiana rozrządu i po wymianie mechanik ustawi mi kąt wtrysku prawdopodobnie w tym leży problem.
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
i jak wiadomo już coś ?
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
czekam na relację po wizycie mam tak samo ;(
-
[B5 1Z] Problem z klimatronikiem
Czy możliwe jest że przez stary płyn chłodniczy wolniej się nagrzewa ?
-
[B5 1Z] Biały Goniec
Aktualne zdjęcia:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
zbieram kasito na grill haha
-
[B5 1Z] Biały Goniec
zrezygnowałem z eSowego zderzaka cóż to tylko klekot a grill faktycznie z RS