Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Loq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Loq

  1. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Panowie co o tym sądzicie ? Na razie tylko VT ale strasznie mi się podoba
  2. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nowe zdj pierwsza strona
  3. dobre zdjęcie autko
  4. jak wyżej
  5. powiem tyle lampy na przód takie jak wysłałeś roboty nie jest wiele i nie będziesz żałował wygląd auta bardzo poprawiony. do tyłu też lampy po 2 lifcie ale ori i bd miód odświeżysz trochę lakier i bd bajerka jakąś ładną rurkę na wydech i
  6. polift ori http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-00-lampa-tylna-lewa-sedan-nowa-i1442994373.html bądź ledy które wyglądają jak polift http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1462886511.html ja bardziej byłbym za ori nie ledami
  7. teraz to pojechał po całości
  8. jak Ci się z czasem fele znudzą to daj znać
  9. ja też chyba polecę znów do niemcowni i albo uskładam na A4 1.9tdi w quattro albo rezam tą
  10. ogarnij sobie elegancko mechanikę wiem jak to jest z pierwszym autem ja Gońca mam od 18 roku życia kasa jeszcze nie ta żeby coś rezać.
  11. choruję na takie koło jak koledzy wyżej chrom z dachu i ze zderzaka i już będzie
  12. projekt pierwsza klasa
  13. dzięki w sumie wymieniłem płyn i jest jakby lepiej [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 23:05_________________________________________________Pany wymieniał ktoś silniczki nastawu klap ? chodzi mi o ten co jest przy dmuchawie da się go jakoś bez ściągania całej deski ??
  14. troszkę pracy i będzie miodzio
  15. Loq odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    miazga
  16. Myj furę i wstaw zdjęcia. Ja jak swoje umyłem w sobotę to nie poznałem mojego auta
  17. mi zbliża się nieubłaganie wymiana rozrządu i po wymianie mechanik ustawi mi kąt wtrysku prawdopodobnie w tym leży problem.
  18. i jak wiadomo już coś ?
  19. czekam na relację po wizycie mam tak samo ;(
  20. Czy możliwe jest że przez stary płyn chłodniczy wolniej się nagrzewa ?
  21. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Aktualne zdjęcia:
  22. Loq odpowiedział(a) na Loq temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zrezygnowałem z eSowego zderzaka cóż to tylko klekot a grill faktycznie z RS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.