Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
k**wa jebnę Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:
-
Spoty wrocławskie
To dzisiaj na 18 na Magnolii?
-
Spoty wrocławskie
Jak zreanimuję furę, to zajadę
-
Spoty wrocławskie
Spontan jest najlepszy Dobrze, że z Wami nie poszedłem w cug. Bo dzisiaj do roboty raczej bym nie zajechał...
-
Spoty wrocławskie
Ola i Basia tak mówią, bo mnie nie było:decayed: Jak tam brać pijacka żyje?
-
Spoty wrocławskie
No to masz zabawkę Ciekawe jakiego pierwszego słowa nauczyłby się u Ciebie ....... ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Ja się pytam czy pijemy coś w sobotę czy mam moczyć ryja gdzie indziej ? ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ---------- Jakby ktoś coś chciał do 16 grudnia lecę do wawy i wracam 17 U mnie nauczyłby się: Pozanam Cię z Kateriną i Nadią Jedna ma warkocz, druga głębokie gardło. Poznam Cię z Angeliką, a także z Wiolettą, Co struga jak Gepetto!
-
Spoty wrocławskie
No to masz zabawkę
-
Spoty wrocławskie
Przecież to jest gorsze od szczochów... kiedy ostatni raz piłeś szczochy? Kaju opowiadał mi jak smakują Panowie w Lidlu jest fajna promocja Jim Bean za 27 zł 0,5, podobno Chivas jest za 90zł 0,7 itd DZISIAJ JADĘ PO NOWEGO ZAPIERDALACZA!!!!!
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi: Dzisiaj znowu miałem okazję zaliczyć dzwona z pewnym osobnikiem płci żeńskiej. Naukowo udowodnione jest, że kobiety nie mają wyobraźni przestrzennej...
-
Spoty wrocławskie
Przecież to jest gorsze od szczochów...
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj się nie wyspałem.... jestem wypompowany. Te maratony mnie zamęczą... mam teraz chwilę oddechu przez parę dni bo X jedzie na szkolenie. Korzystaj póki możesz, pindol wiecznie stać nie będzie:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Cała noc na ręcznym jechał
-
Spoty wrocławskie
Nelson to jednak robimy fure ? Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin: nie możesz poprostu odpowiedzieć ? szkoda mi audi dlatego pytam Siema wszystkim:wink: W B5 nie było pompowtrysków tylko pompy wysokiego ciśnienia VP, więc nie mówimy o mojej bidulce, tylko o innym aucie:wink: A nie wiem czy da się zreanimować auto. Jeszcze nie zaglądałem pod spód:wink: Ale dzisiaj pogoda c**jnia, a ja muszę opony w Pasku zmieniać...
-
Spoty wrocławskie
Nelson to jednak robimy fure ? Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:
-
Spoty wrocławskie
Dzięki ćwiartek:wink: Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.
-
Spoty wrocławskie
Się kjerwa teatrów zachciało gagatku:polew: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Ćwiartek podklep mi z tą instrukcją na [email protected]
-
Spoty wrocławskie
A kierwa mówiłem zakładaj kurtkie bo zimno a ten na boska jeszcze chodził psy karmić Zagrane na Fortepianie Na bosaka jeszcze mały pikuś, mój koleżka wyszedł przed chatę głaskać psa na golasa. A zabudowa w jego dzielnicy, willa przy willi:polew:
-
Spoty wrocławskie
Będę wdzięczny za instrukcję
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi: Ćwiara potrafisz włączyć znowu przepływkę w ECU? Od której strony liczy się numery pompowtrysków? Od przodu czy od tyłu?
-
Spoty wrocławskie
Masz jakiś link do projektu? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Wpertala olej jak zły:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ma być nietuzinkowe, małe i zwinne. Dać się zagazować lub pić zupkę. W miarę świeże:wink:
-
Spoty wrocławskie
Co za j**ana propaganda, tory pozamykali. To gdzie te chłopaki mają się ścigać? Temat poruszany u Szymka w topicu. Szkoda gadać...
-
Spoty wrocławskie
A wiesz co trzeba zrobić w 2,7 bit, aby chociaż wymienić termostat?
-
Spoty wrocławskie
Chcę coś w miarę świeżego 2-3 lata. Kombi odpada. Dziękuje dowidzenia:wink: