Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Na gwarnej koło burdelu:decayed:
-
Spoty wrocławskie
150Pln sztuka kratki halogeny 250 pln Leki dzisiaj wziąłeś ? Nie wiem czy Wy wzięliście swoje leki, ale halo poszły właśnie za 250:wink:
-
Spoty wrocławskie
150Pln sztuka kratki halogeny 250 pln I dlatego nie mogę potem znaleźć osłonki halo za " normalną" cenę Tylko my mówimy o gratach z S4
-
Spoty wrocławskie
Pany ile wołać za kratki zderzaka wraz z halogenami?
-
Spoty wrocławskie
Się będzie trzeba zmówić...
-
Spoty wrocławskie
Dobry, dobry:hi: Ale mnie wszystko napierdala po tym wypadku...
-
Superb v6
Emil kup sobie coś niekoniecznie oryginalnego, bo wszystko co pokazałeś to kompletny kibel:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Jest na aucie:wink:
-
Spoty wrocławskie
Wrzuc mi pw ile za rozpieraki. Górna już sprzedana:wink:
-
Spoty wrocławskie
Panowie rozpórka góra + doł do sprzedania, manetka tempomatu.
-
Spoty wrocławskie
Znaczy się efekty "nowego" piczomagnesu są to nie to Szymon, nasz cipek po prostu wziął prysznic Ćwicz tą rękę, ćwicz na obczyźnie
-
Spoty wrocławskie
Ja mam mięso na warsztacie, więc mnie nie ma:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek, ludzie to Ku***. Najlepszy przyjaciel potrafi nadać auto za parę tysi ? Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Jak chcesz tratwe na oceanie sraczki, to wydaj 200 Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
A śje naepałem... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Panowie najprawdopodobniej moje prosiaki będą na sprzedaż
-
Spoty wrocławskie
Ja pier**le, ale ślizgawka...
-
Spoty wrocławskie
Pierwsza chetna osoba otrzyma tytuł sknery roku :-) :polew: W tirach już dawno to stosują. Jak walisz międzynarodówkę, to oczywiście się opłaca:wink:
-
Spoty wrocławskie
Szantażować to Ty możesz swoje dzieciaki, że lizaków nie dostaną
-
Spoty wrocławskie
Kszyyyyyyyycz ile wlezie
-
Spoty wrocławskie
Fura już się pasie w garażu:kox:
-
Spoty wrocławskie
Kowi albo szafa będą wiedzieć, oni się dystansowali z tego co pamiętam:wink: ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- Z której części miasta jesteś?
-
Spoty wrocławskie
Chopin, ale właśnie o to cała boruta się rozpętała. Oni chcą Cię tam:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Co tam się odkutasza z tym Divisionem?
-
Spoty wrocławskie
Jakby dali 11 na rękę, nie kłóciłbym się nawet sekundy:wink: