Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Panowie walczymy coś dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
Po takiej ilości ohydne dziewczęta zaczynają być przyjazne dla oka:grin:
-
Spoty wrocławskie
Ja bym się ukurwił, popukam lachona jutro i dam znać Ma byc kulturalnie Sent from my iPhone5 using Tapatalk Ależ kulturalne spotkanie w gronie znajomych, nie żadne ordynarne chlanie:polew:
-
Spoty wrocławskie
Ja bym się ukurwił, popukam lachona jutro i dam znać
-
Spoty wrocławskie
Są fcipke:kox:
-
Spoty wrocławskie
Ale tu się spamerownia zrobiła odkąd mordy umoczyliście:grin:
-
Spoty wrocławskie
Zobaczę jak polapie się z finansami moze na razie sam rozrząd wymienię zeby miec spokój a reszta do wiosny poczeka. Nadane z nory szczura Oglądnij sobie pasek wielorowkowy, jeśli jest łysy to masz odpowiedź, że wyjebany jest napinacz/sprzęgło...
-
Spoty wrocławskie
Do napinacza trzeba zrzucać przód, jeśli ktoś lubi robić dwa razy to samo niech to robi. Ja przy okazji rozrządu powymieniałem to i owo. W żółtym robimy teraz to samo:wink:
-
Spoty wrocławskie
Siema:hi: Pierwszy poślizg tej zimy zaliczony, uważajcie na mostach Panowie...
-
Spoty wrocławskie
800 zł manele u Ocy :-) Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Przy okazji wymień napinacz paska wielorowkowego i wolnobieżke alternatora... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Zamiast zrobić to porządnie od początku do końca, to bawisz się w półśrodki... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ciekawe czy dostaną punkty karne Cymbały j**ane:grin:
-
Spoty wrocławskie
Co za k**wy i złodzieje w tych bankach... Ale jutro zrobię, dym. Zrobili ze mnie pier**lonego dłużnika, chociaż przelewy wychodziły... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
ryj andrzej z japka nabazgrolił Te cipciak obiecywacz nie dojeżdżacz, kontroluj tam bajere bo Ci po rajtach pojadę
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa mać, a naczelnego kierownika zamieszania nie było(Ja)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Państwo policyjne, widzą same minusy całej sytuacji
-
Spoty wrocławskie
Witam Panowie:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Na głupotę lekarstwa nie ma, grunt żeby tylko przy okazji nie zabił kogoś oprócz siebie samego:facepalm: Styl jazdy się nie zmienia czy masz 280 czy 600ps:wink: Zmieniają się tylko prędkości osiągane, a jak zmienia się styl jazdy to właśnie takie są tego efekty na prostych. Chciałbym zobaczyć czy na winklach równie grubo jeździ. Swoją droga zachowanie równie po...e jak ścigacze przechodzące pełnym piecem środkiem pomiędzy samochodami na autostradzie.. A potem widze naklejki typu patrz dwa razy w lusterko:facepalm: Z tymi golfami R to też różnie bywa, czasem można trafić na takiego, któremu musiałbyś zjechać również rs'em Ja każdemu zjeżdżam, robię rekonesans i wtedy albo odpuszczam albo dopierdalam do pieca zależy co to jest. Jeśli chodzi o to porównanie 280PS a 600PS to chodzi mi bardziej o to że mocniejszym autem się wyrobisz, a bardzo często jest tak że takim "hot Hatchem" wyskakuje na prawy i idzie pełnym ogniem ale mocy mu brakuje, a przecież jak już zaczął to nie będzie hamował i na milimetry przechodzi na lewy bo przecież kozak. no pewnie:kox: nie chodziło mi o wyprzedzanie tutaj rzecz jasna masz racje, bardziej o takie kozacko-cwaniackie latanie prawym na autostradzie, tutaj czy 300 czy 600 nic nie zmienia, jak dla mnie. Kretynów spotkasz wszędzie, jak wiesz, tylko w takich przypadkach jak opisujesz, to trochę jakbyś szympansowi wręczył naładowany kałasznikow:facepalm: Nie ma sie co dziwić motoryzacja i osiągi samochodów poszły znacznie do przodu jezdzimy samochodami dwa razy szybszymi niz 20lat temu za czym niestety nie podążamy mentalnie zwlaszcza w pl. Niestety ale cos w tym jest że w cywilizowanych krajach płacisz krocie za ubezpieczenie samochodów tak zwanego wysokiego ryzyka jeżeli masz poniżej 30 lat a poniżej 20 to nilt ci go wogle nie ubezpieczy wlasnie po to żeby wyeliminować z drogi nie potencjalne tylko realne zagrożenie. A u nas co za 10 K kupisz juz auto które ma pod 300 km i mozna się nim bezkarnie rozbijać. Panowie, sprawa nadrzędna. Młodzi chłopcy nie mają po prostu gdzie się wyszaleć. Zamykają coraz więcej lokalnych torów (pozostałości po PRL) więc robią to na ulicy. Nawet jeśli już chciałby sobie pośmigać po torze, cena zwala z nóg dla przeciętnego chłopaka, który zaczyna swoją przygodę z motoryzacją Tyle ode mnie. Pozdrawiam Nelson
-
Spoty wrocławskie
Mogłeś powiedzieć, to bym Ci zabrał :-D btw dzięki za rozpiske:-) Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Trzeźwieje Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Wódko pozwól żyć... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Piłem, topre fchooj:kox:
-
Spoty wrocławskie
No widzisz, nie zawsze na allegro najtaniej:wink:
-
Spoty wrocławskie
Siema Panowie:wink: