-
Regeneracja panelu klimatyzacji
Jest już na forum temat w którym rozmawiamy o regneracji panelu klimatronica http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153761-regeneracja-przyciskow-panel-climatronic-a4-b6/ Wszystko znajdziesz w tym temacie, są tam zdjęcia jak wygląda panel po regeneracji i chyba nawet jest kolega, który się tym zajmuje.
-
Wymiana przycisków opuszczania szyb
Zdaję sobie sprawę, że to chińszczyzna za grosze, ale skoro niskim kosztem można by poprawić wygląd wnętrza auta to czemu nie? Kompletny przełącznik w zamienniku ok. 25 zł, oryginał w ASO ok. 70 zł, więc różnica jest.
-
Wymiana przycisków opuszczania szyb
Chciałbym wymienić przyciski od sterowania szybami, ponieważ moje są już lekko sfatygowane. Próbował ktoś może podmienić oryginalne przyciski takimi jak te z aukcji? http://allegro.pl/przycisk-przelacznik-szyb-audi-a3-a4-b6-b7-a6-q7-i6022895997.html
-
Prace przy mojej a4 .
Ok dzięki, bo ładnie wszystko odświeżyłeś i chciałbym spróbować uzyskać podobny efekt u siebie. Super się prezentuje wnętrze Twojego autka
-
Prace przy mojej a4 .
Kolego, chce zrobić podobne porządki w swoim aucie. APC w roztworze 1:6 używałeś do wszystkich plastików? (góra kokpitu, rączki w drzwiach, panel klimatyzacji)?
-
Został za mną mokry ślad
Po której stronie ten wyciek? Jeśli po stronie kierowcy to bardzo możliwe, że masz wyciek płynu do spryskiwaczy. U mnie w A4 B6 jak wleje do pełna też leci w tym miejscu płyn od spryskiwaczy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy a co do części to dodaj ogłoszenie w stosownym dziale
-
[ALL B6] Farby/lakiery gumowane do wnętrza Audi A4 B6
Odkopie temat. Podejmował się ktoś może próby renowacji tunelu środkowego? Niestety tunel w moim aucie jest w średnim stanie i chciałbym coś z nim zrobić. Chętnie kupiłbym używkę w bdb stanie jednak upolować coś kolorze granatowym jest ciężko.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z miasta
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Kolego mrkreska bardzo możliwe, że akumulator siedzi od 2003 roku, dzisiaj w swoim B6 AWX wymieniałem również akumulator i w co mi również było ciężko uwierzyć siedział tam oryginalny Moll 8E0915105C z datą produkcji 2 tydzień 2001r. Sam byłem w szoku że wytrzymał prawie 15 lat. Co do zakupu nowego akumulatora polecam udać się do ASO. Ja dzisiaj przypadkiem podjechałem z ciekawości zapytać do pobliskiego ASO VW i w związku z promocją kupiłem akumulator Exide 85Ah 750A JZW915105B za 370 zł z wymianą w cenie. Czasem ASO nie gryzie
-
Listwa uchwytowa (oświetlenia)
Z tego co wiem czy listwa jest z zamkiem czy bez zależy od rocznika, akurat u mnie jest z zamkiem natomiast sprawa czy listwa z avanta podejdzie do sedana jest chyba nadal sprawą otwartą.
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Czy listwa uchwytowa z avanta będzie pasowała do sedana?
-
Listwa uchwytowa (oświetlenia)
Witam, Połamała mi się listwa uchwytowa w tylnej klapie w mojej A4 sedan. Mam takie pytanie, czy listwa uchwytowa z Avanta będzie pasowała do sedana? poniżej załączam poglądowe zdjęcie o którą listwę mi chodzi.
-
Wymiana listwy oświetleniowej tablicy rejestracyjnej w tylnej klapie tzw. listwa uchwytowa
Czy listwa uchwytowa jest taka sama w Audi A4 B6 sedan i avant?
-
[B6 AWX] Wąż intercoolera
Witam, Dzisiaj pękł mi wąż intercoolera (taka "eska") nr części 8E0145834M Jest to Audi A4 B6 1.9 tdi AWX i tutaj moje pytanie, czy ktoś miał do czynienia z tego typu awarią i mógłbym napisać jak się zabrać i na co zwrócić uwagę przy demontażu tego węża. Chcę zdemontować wąż, a w weekend jechać na giełdę i poszukać jakiejś używki.Na allegro aktualnie nie ma takiego węża, a panowie w ASO krzyczą sobie ok. 700 zł Może ktoś zna jakiś inny sposób na domową "naprawę" tego węża? Pozdrawiam
exander
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta