Treść opublikowana przez Lampi
-
Magiel z B7 do B6, czy pasuje??
Dzięki wielkie a Elmartinez powiedz czy jakieś komponenty dodatkowe wymieniałeś typu końcówki drążków?
-
Magiel z B7 do B6, czy pasuje??
Witam kolegów Audi-maniaków!! Jak w temacie mam mały dylemat ponieważ potrzebuję wymienić maglownicę oraz kolumnę kierowniczą.. dostępne części na szrocie pochodzą od 2006 B7 2.0 TDI i tu pytanie czy taki zestaw pasowałby do mojej 2001 B6 1.8T?? Z góry dziękuję za podpowiedzi bądź sugestie.
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Tego się właśnie obawiałem... a to można sobie sondę tak poprostu wyłączyć??
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
to wszystkie moje podejrzenia odnośnie tego kata poszły się...
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
ten mój kat tak właśnie wygląda.. a zrobiłem kody gotowości i wyszło Co to jest secondary air injection? i czy macie jeszcze jakiś pomysł co to może być z tym katem? A jeśli gdzieś na układzie wydechowym jest dziupla, wywalało by kata? albo jeśli tłumiki końcowe są zużyte/dziurawe/wypalony lub dziurawy wkład.. Czy miało by to związek z pojawiającym się checkiem??
-
[B6 ALT] Problem z czujnikiem powietrza screen z vaga pomocy
a jaki błąd wywala? bo screen jest z błędów gotowości i pokazuje raczej błąd lambdy bądź kata...
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Z tego co widze kolega Mario_ ma podobny kat i wysunął drugą sondę o 3 cm i śmiga http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=132940.0 A czy mój się rozsypał to ciężko stwierdzić, choć dochodzi mnie pewien hałas ale wydaje się jakby ze środkowego, tak na drugim lub trzecim biegu kiedy lekko przybutuję, jakby świst połączony z cichym wierceniem - ciężko opisać . Tłumik srodkowy szczelny i siatka też...
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Kat ten był kupiony w Anglii w sklepie z warsztatem specjalizującym się układami wydechowymi... A wstawiał polski mechanior.. ciekawostką będzie że po wymianie auto pokonało dystans ok 1500 km z Anglii do Polski bez wywalania owego błędu.
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Pierwsza lambda wymieniona na nową ok tygodnia temu i... cisza Oby tak już zostało.. Dzięki za wskazówki, przydały się bardzo [br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 16:04_________________________________________________Kupa blada wy***ało znowu
-
[ALL B5] Wymiana radia Chorus Blaupunkt na radio Concert Cd Grundig
Ok dzięki poszperam dalej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wymiana radia Chorus Blaupunkt na radio Concert Cd Grundig
Witam szukałem ale nie znalazłem podobnego wątku, więc zakładam nowy. Otóż odsprzedałem koledze radio z mojej B6, które on podłaczył w jego B5 ale radio nie podświetla, wyłącza sie co godzine i bodajże przednie głośniki raz grają a raz nie W aucie kolegi nie ma FIS. Czy jest możliwość zastosowania jakiejś kostki bądź przerobienia starej?? Dzięki za jakiekolwiek wskazówki
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
odpiąłem klemy jakieś trzy dni temu i na razie cisza sprawdzę później kody gotowości :>[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 09:56_________________________________________________Błąd dalej wywala więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak wymiana sondy za katem, zresztą to ten przebieg kiedy lambdy padają Kilka dni temu na auto zerkał mobilny fachowiec vw/audi/skoda podpinał, sprawdzał i przyznał że sonda jest na wykończeniu a i sam zapach z tłumików jest za intensywny co świadczy że sonda pada skoro kat nowy
- [B6 AVJ] Lambda jaki numer?
-
[B6 AVJ] Lambda jaki numer?
Podziękował gdyby jeszcze tak boscha numer ktoś zawskazał prośba
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
aha potrzebuję również dolny prawy wahacz.. ten z tyłu.. dzięki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin jakie koszta lambdy za katem do B6 AVJ? dzięki
-
[B6 AVJ] Lambda jaki numer?
Jaki nr ma sonda lambda za katem w silniku AVJ?? Dzięki
-
[ALL B6] Tylne światła LED do B6
Zdjęcia nie najlepsze bo cienki ze mnie fotograf http://img269.imageshack.us/img269/741/100620110701.jpg http://img37.imageshack.us/img37/6943/020620110542.jpg dokleję coś jeszcze ewentualnie później [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 15:52_________________________________________________Nowe lepsze fotki :> http://imageshack.us/g/807/140620110822.jpg/
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Auto nie posiada instalacji gazowej [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Witam oto log dynamiczny z grupy 032: http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48813.html Proszę o pomoc
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Ok domjenick zrobię tak jak mówisz odpalę dynamiczny 032 po ok 20 min jazdy. A co do reszty logów to wstawiłem z myślą że może jakiś większy obraz całości jednostki będzie widać. A no i kolega predki74 sasugerował. Np w logu 010 dziwnie jak dla mnie wygląda Ignition timing BTDC... http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48285.html
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Witam oto linki do logów 032 dynamicznie http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48274.html 099 statycznie http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48275.html 034 przy próbie sprawdzenia sądy(nieudanej) http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48276.html 043 statycznie http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48277.html 005, 002, 010 statycznie http://vaglog.rtnet.pl/lifeisgood_48285.html i kilka screen shotów z Vaga.. http://imageshack.us/g/233/captured2.jpg/ Dzięki za pomoc
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
W tym sęk że spełnia...
-
[B6 AVJ] Nowy kat i wciąż wyskakujący błąd kata
Kat jest dobrze dobrany do auta choc nie z serwisu.. spełnia wymagania i przeszedł test emisji na przeglądzie... a co do dokładego zbadnia sond i kata to jutro powalczę z Vagiem..
-
[ALL B6] Tylne światła LED do B6
dopiero znalazłem na to czas i kogoś kto to ogarnie a pierwsze trzy miesiące to je w bagażniku woziłem :gwizdanie:
-
[ALL] Malowanie dokładek
dominikt1 a masz może jakieś zdjęcia auta po malowaniu dokładek?? Gdzie w Wawie i jakie koszta?