Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Weź jeszcze foto z uzdrawiania mechaniki po zimie wrzuc ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Yyyebane żarówki
-
[B5 1Z] A4 TDi
Panie Pawle lato wrzucamy lato...
-
[B8 CAGA] czarny kot
No teraz to jest MEGA-KOT
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pewnie eSowy chodzi po głowie Albo RS...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Aleś jej przyłożył
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę że jest więcej byłych Fieściarzy na forum a i Mike Fiestą latał - Mike przyznaj się ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- U mnie nadal sypie Jeba można dostać LOKO dosłownie latał Miałeś kiedyś fotkę jakąś podrzucić Najlepiej przed i po locie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego PABLO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To będzie pierwszy w historii Golf z FISem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę że jest więcej byłych Fieściarzy na forum a i Mike Fiestą latał - Mike przyznaj się ---------- Post dopisany at 08:12 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ---------- U mnie nadal sypie Jeba można dostać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Stasiu PW Ci pisałem już chyba za dwa razy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kiedy ja znów na spota wpadne Pogoda aż miło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bo lubię ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- Pamiętasz jak na początku wyglądały auta Crisa i Siary? - ta czarna to połączenie przodu od Siary i tyłu od Crisa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- AUDI A4 1.8 TURBO 150PS SEDAN KLIMA SZYBER ALU-16 (3116545782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Siara i Crisu - link specjalnie dla Was
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czarny scenariusz to ja bym inaczej widział
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chyba jak tam Audika...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bo on o 07.05 mówił ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ---------- Jak to dobrze że nie mam czasu skończyć alu...- przynajmniej nie mam ciśnienia na wiosnę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody ja bym rzekł że dalej sypie...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike Ty na zimę to wogóle weź i demontuj zderzak bo Ci miejsca na trytytki braknie A ile wtedy Fmic będzie miał powietrza No i szacun na dzielni jaki wtedy będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mini lift był już w '97 - ja mam właśnie taki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ale na forum chyba go nie ma. Napewno nie ma go na forum - zaczepilem gościa kiedyś na parkingu i mówił że kupił auto gdzieś w łódzkim z ramkami klubowymi ale myślał że to taka ozdoba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody Ty chyba swoją C6 tak nie pop***dalasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Pany Macie tu kogoś z Niepołomic? Może się ktoś na memoriał dziś wybiera wieczorem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U Ciebie drzwi do garażu zawiało do kolan a u mnie i bez wiatru już po kolano jest
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek na czym to w końcu stanęło? Bo się zgubiłem... chodzi mi o zawias i felgę u Ciebie na nowy sezon
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja wieczorem postawiłem wycieraczki na sztorc w aucie to o 6:20 było widać po 5cm każdej i dzięki temu odnalazłem auto ---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- Rospiertolił mi gościu system