-
[B6 AVF] Prawidłowe ustawienie pompowtryskiwaczy
Jakoś do AVF nie mogę znaleść.
-
[B6 AVF] Prawidłowe ustawienie pompowtryskiwaczy
Tak jak w temacie . Jakie jest prawidłowe ustawienie pompowtryskiwaczy w AVF 130 .
-
[B6 AVF] Bardzo wysokie spalanie ! Po wyregulowaniu wtrysków zaczął dużo palić .
Ostatnio wymienił mu czujnik temperatury bo był trafiony ( błąd po podpięciu pod komputer ) . a problem nie znikł . Co mam sprawdzic w związku z podcisnieniem ?
-
[B6 AVF] Bardzo wysokie spalanie ! Po wyregulowaniu wtrysków zaczął dużo palić .
On mi wymieniał wszystkie uszczelki i śrubki . Cały zestaw naprawczy .
-
[B6 AVF] Bardzo wysokie spalanie ! Po wyregulowaniu wtrysków zaczął dużo palić .
Witam . Problem polega na tym że miałem robione prawie wszystko pod głowicą bo padł mi rozrząd . Zrobili co trzeba odebrałem auto pojezdziłem miesiąc zaczęło mocno ją trząść . Postawiłem znowu do warsztatu wyregulował wtryski . Z tego co patrzył na komputerze to mówił że stan jest super ( 0,6 - 0,7 ) . Po tej całej regulacji zauwazyłem że chyba za dużo pali . Pózniej wlałem 20 litrów ropy no i na tym zrobiłem 140 Km . I to przy deilkatnej jezdzi. Wskazówka spada w szybkim tempie . Mechanik mi coś zaczął od razu nawijać że jakiś czujnik . Że stawia na ten 4- pinowy . I od razu wyklucza fakt że może to być spowodowane jego naprawami . Co o tym myślicie ?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1,9TDi (AWX) by JotAeN
Ma może ktoś zdjęcia tego koloru Avant z przyciemnioną szybą na lusterko ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam . Czas na wymianę oliwki w moim AVF jaki olej wlać ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadaczy a4 . Pozdrawiam.
Lutyniaak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta