Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to za spotkanie? Ja mam dzisiaj wolny wieczor:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nikt nie powiedzieł, ze trwa to 10 minut. Do regeneracji filtra potrzeba spelnić kilka warunków(opisane poniżej) a ile potrzebujesz czasu by spalic paliwa w baku np na hamowni? uzytkownik wysylany jest do serwisu, jesli stopien zabrudzenia filtra przekroczy xx% - wtedy jest to ostatecznosc i nie zawsze pomaga. Decyzja nalezy do Ciebie Procedura czyszczenia: [Wybierz] [01 - Engine] [Coding-II - 11] * Włącz Regeneracja wprowadzając 21295. [Do It!] [Meas. Blocks - 08] Wybrać obie grupy, tzn. 070 i 075. [Go!] MVB 070,1: Regeneracja Status (xxxxxxx1 = Normalna Regeneracja , xxxxxx1x = Przymusowa Regeneracja) MVB 070.3: Regeneration Counter/Timer MVB 075.1: Temperatura spalin przed turbosprężarką MVB 075.2: Temperatura spalin przed filtrem cząstek stałych (DPF) MVB 075.3: Poziom zapełnienia filtra cząstek stałych... MVB 075.4: Temperatura spalin za filtrem cząstek stałych (DPF) Mając ustawione powyższe parametry rozpoczynamy jazdę obserwując na bieżąco bloki pomiarowe, robimy do koniecznie w towarzystwie drugiej osoby. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] MVB 075.3: Poziom zapełnienia filtra cząstek stałych - ten wskaznik chyba Cie interesuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, jest taka procedura. Z tym, ze o ile wiem, to nie jest na tyle skuteczna jak poprostu przejechanie "kawalek" na STAŁYCH obrotach w okolicy 2500 tys rpm... Powiem tak, Widzialem jak przebiega taka procedura: Przyjechal Pan, zatankowal do pelna samochód... Panowie podpieli, troche rozmow, i początek procesu. Panowie przepalali, przepalali... proces zakonczyli, Pan odebral samochod z pustym bakiem i w drodze powrotnej zaświeciła mu sie kontrolka (nie zgadniecie jaka??) To troche tak, jakbys chcial wydobyc ze swojego Turbo pelne doladnowanie, gazując na biegu N. Silnik musi byc obciązony, najlepiej właczyć dodatkowo klime i reszte odbiorników, aby filtr sie skutecznie rozpoczął wypalać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde... gdzie ja fajna B8 znajde ?... nie moze byc skoda 105-tka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wg. Mnie na "czornych" lepiej wyglada:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
super, bede wdzeczny za ta Etke:) Mnie rowniez bylo miło Was poznac. Nie moglem dojść, bo on na wykresie tylko tak wyglada
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki równiez. Dopiero dotarłem do domu P.S. Fajny masz ten samochod Cuber
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakies dokladniejsze namiary? moge nie trafic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Mozna Was dzisiaj odwiedzic?
-
Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
caly zderzak juz mam, lecz brakuje mi wlasnie tej oslony pod zderzakiem? Jaki jest jej koszt? Czyli w koncu da sie ją przerobic, czy nie? Pozdrawiam
-
[ALL B8] Adaptacja PL języka
dzieki, Tak tez myslalem, lecz nie bardzo wiem w ktorym kanale
-
[ALL B8] Adaptacja PL języka
Dzieki, wszystko dokladnie tak zrobilem jezyk polski dziala, tylko komunikaty samochodu(takie jak please refuel sa w jezyku wloskim) na FIS'ie. reszta dziala bez zarzutu. Jak sobie z tym poradzic?
-
[ALL B8] Adaptacja PL języka
niestety nie zrobilem zdjec. Chodzi o to, ze komunikaty na desce rozdzielczej sa w innym jezyku? Jaka procedure masz na mysli? Po prostu go wgralem z CD i wlasnie chyba brakuje mi procedury:) pozdrawiam
-
[ALL B8] Adaptacja PL języka
Witam, Wiece jak wykonać adaptacje polskiego jezyka w mmi? Wgralem PL jezyk, jest wszystko ladnie, tylko zamiast komunikatu IGNITION ON pod odpaleniu stacyjki mam jakis wloski odpowiednik jak sobie z tym poradzic? dziekuje
-
Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
Witam, Dzieki za odpowiedz. Duzy jest klopot z przerobieniem? Na czym polegaja ronice oslon? Czyli poza osloną, nie potrzebuje innych/dodatkowych elementow? pozdrawiam
-
Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
Witam, Mam pytanie, czy przedni zderzak S-line, lub zderzak od S4 ma takie same mocowania jak zderzak zwykly? zastanawiam sie nad wymiana zderzaka. dziekuje
-
[ALL B8] VCDS - niedostępne opcje
Witam, W B8 nie ma takiej opcji, poniewaz jest opcja Adv. Meas. Block i tam pieknie wyswietla wszystko. Dzieki za odpowiedzi. Natomiast mam pytanie, jest tam opcja Vehicel speed, ktora mierzy takze przyspieszenie. Predkosc dziala poprawnie, natomiast gdy chce zmierzyc przyspieszenie nie reaguje w ogole na predkosc. ciagle pokazuje 0km/h i 0m Ma ktos jakis pomysl? dziekuje
-
[ALL B8] VCDS - niedostępne opcje
Witam, Pytanie jest pewnie banalne, ale jakos nie potrafie sobie z tym poradzic. W VCDSie w module 01 - Engine, nie mam dostępnej opcji 08- measuring blocks - Tym sposobem nie moge sobie sprawdzic bieżących temperatur w samochodzie Ktos z Was ma jakis sposob na to? Moze mial podobny problem? Dziekuje
-
[ALL B8] Sprawdzanie Temperatur poprzez VCDS
Dziekuje
-
[ALL B8] Sprawdzanie Temperatur poprzez VCDS
Metoda sprawdzania raczej jest jedna, nie zaleznie od silnika, prawda?
-
[ALL B8] Sprawdzanie Temperatur poprzez VCDS
Witam, Czy ktoś wie, jak można sprawdzić temperatury pracy silnika programem VCDS? Na którym kanale uzyskam takie informacje? pozdrowienia
-
[ALL B8] Czujnik zewnetrznej temperatury
Dziekuje Szefie Czy ja dobrze widze - on się znajduje w grillu samochodu od wewnetrznej stronie, za logiem audi?