Treść opublikowana przez bronekb5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale igla: http://tablica.pl/oferta/audi-a4-2002-2-5tdi-quattro-stan-idealny-CID5-ID3c6R7.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I tu sie musze z Toba niezgodzic.. BCZ to to najciekawsze 2.5TDi ale one wychodzily tylko w A6 Allroad i to po 2004 roku.. Tam nawet nie patrze, bo 40 kafli trzeba miec.. W B6 wychodzilo BAU, ktore nie jest doskonale ale najmniej problemow robi podobno.. Ja sie skupiam na AVF i AWX a czasem jakies dobrze wyposazone 2.5TDi sie trafi to rozwaze.. Masz racje co do Niemcowni.. Trzeba pojechac i poszukac przy drodze.. Bylem raz ale kasy nie mialem - sluzbowo i auta stoja pry drodze w malych komisach.. Piekne sztuki ale drogo.. Pogoda sie zrobi, trzeba sie wybrac
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mialem kiedys taka sliczna B5 w quattro tdi z Kolonii od Niemca ale mi podkupili zanim zdazylem pojechac.. I stwierdzilem ze poszukam B6, i okazalo sie ze nie jest juz tak latwo ;( Ale szukam przy holenderskiej granicy albo bawaria i austria, choc austriacy to maja straaasznie drogo!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzialem taka sliczna wypucowana na necie i byla w LansCarze za 27800 a tyle to nie dam.. Chyba zd staniala 4-5 tysi ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ta juz jest ktorys raz wystawiana.. Ja nie patrze nawet na sedany.. Tylko Avant!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja swoje B5 juz niestety sprzedalem :'( Nie mam czyn jezdzic oprocz Cytrynki, takze tego.. A Audiki szukam juz ktorys miesiac..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba, a Ty masz jakies B6 1.9 TDi Q na sorzedaz?! Szukam auta z pewna historia ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Nom.. Szukam AVF lub AWX quattro w B6 ale ciezko.. A 30 kafli nie mam.. To sie rozgladam za ladnymi 2.5 TDi w manualu po 2003 roku, czyli BAU.. Bo one jedyne nie maja zjechanej opini ale wiadomo, ze nigdy nie mozna ufac autu nie znajac jego historii..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do tej furki dochodza oplaty okolo 4000-5000 zl czyli akcyza, recykling, rejestracja, wiec to nie jest jakos strasznie tanio jak na 2.5tdi.. Wlasnie strach ze nie ma jak sprawdzic auta na obcym terenie, bo u siebie to bym przeswietlil.. Dzieki za rade.. Ile wg.Ciebie powinno kosztowac dobre B6 diesel quatto.. 23000?! Wiecej?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Byly byly! Pierwsze wypusty B6 Tylko w 2001 roku praktycznie.. ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- Mam jeszcze taka na oku, co myslicie chopy? http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-skora-s-line-180km-C32541392.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no może! od Sącza w strone Zakopca to nie moje tereny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hej Panowie, zna ktoś to autko? Audi a4 B6 1.9 tdi quattro,bose,navi,chrom!!! (4064710711) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ma ktoś niedaleko? Zaczajam się na B6 w Q i z dziś mi wyskoczyło. To chyba okolice LOKO'sa, nie?!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja mam JB na iOS 7.0.6 Hula az milo nic skomplikowanego zrobic..
-
problem z odpaleniem na zimnym przy temp zewnetrznej +2,+4 strasznie dymi
Nie pisz bzdur,od kiedy BDH ma problem z walkami? Ogólnie to gość pisze BDH a w poście silnik 2.5 - 150 KM - przeciez BDH mialy 180 km! Coś tu jest nie tak od samego początku. a że nie odpala to akumulator na wykończeniu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zrobie jak wroce do domu ;P Pozbylbym sie ich bo mi w piewnicy leza.. To sa takie na upalanie ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No oki, bede w sobote w kinie to moge Ci zabrac ale nie mam do Ciebie numeru zeby Ci napisac o ktorej godzinie..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja mam 205/55R16 Bridgestony ER300 Turanza Z 2008 roku ale cos kolo 3mm kazda i za 50 zl oddam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja widzialem Competition w Zywcu za 5K oryginal, takze gosc chyba troche przesadzil z cena.. Mysli ze mu TVN Turbo podniesie wartosc..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
4 slady! ;P
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Strasznie ostatnio kradna B6-tki ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mam wysokie wymagania.. Widziales moje audi.. Skora, kubly, 1BE, kierownica trojramienna, itp.. A znaczkiem sie nie oszukam..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja Ci dziekuje bardzo Ale nie.. Koszt za duzy a znaczek nie napedzi drugiej osi )
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tu ciagle zagladam.. Szukam audi dla siebie.. AFN quattro polift Nie chce byc z tylu ale widze ze forum sie rozwija i czlonkow przybywa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A w quattro to bez recznego..
-
Jakie fabrycznie powinny być lampy w audi a4 b5 1999r wersja poliftowa
ząbek u góry, ale fot i montażu nie mam
-
opony
zmienilem