Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakich? [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 00:54_________________________________________________zawieche kup bo na tym to wygląda jak terenówka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] bo weekend i wszyscy tankują nie wiesz :decayed: ja tankuje i siedzę tu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
poprzedni właściciel chyba lał [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:57_________________________________________________w życiu nawet bym do kosiarki nie wlał doktora[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:58_________________________________________________co tu taka cisza dzisiaj?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
doktor sie wypłukuje i zatyka kanały pewnie,wymienie olej i zobaczymy czy ucichnie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niet,czekam na podwyżkę [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:10_________________________________________________ WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada taa... trzeba mieć 500zł na szklanki [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny. czyli dokładnie tam gdzie pompa oleju daje najsłabsze ciśnienie radził bym i to sprawdzić manometr i wszystko wiadomo tzn.? mam sprawdzić ciśnienie na cylindrze? a co to mi da? mi sie wydaje otworek w szklance sie zatkał albo szklanka sie przekręciła i licho olej dostaje,ale w sumie na zimnym początkowo klepie a później ustaje,jak sie rozgrzeje to różnie czasmi wali a czasami nie [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:17_________________________________________________http://www.arco-tech.pl/index.php?products=product&prod_id=171 że takim?[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 19:23_________________________________________________[quote name=wera ] a masz w nim listwę drzwi prawych tylnych? ja ewentualnie mogę dopisać auto bo o 18 to już będę w pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WIŚNIA masz u mnie MISTRZA - jak Ci mówiłem kilka razy że to szklanki to się kłóciłeś że to napinacz potem jak pojechaliśmy do mechanika, który stwierdził że to napinacz to przyznałeś że ma rację, a teraz sam mówisz że to szklanki czas skończyć wróżenie z fusów i rozebrać gada taa... trzeba mieć 500zł na szklanki [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:04_________________________________________________Przemyślałem na spokojnie w chacie temat i jestem pewien że to szklanki napinacz z łańcuszkiem nie ma jak tak klepac,tylko szura po obudowie,a klepanie jest wyraźnie z 1 cylindra od kabiny.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO: 1. ArturB6 2.Daras 3.Thumas 4. Szefunio Grzechu 5. Jędrek 6. WIŚNIA [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 13:23_________________________________________________tylko nie wiem czy jest sie czym pokazywać listwy nie ma,błotnik rozwalony,szklanki klepią
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] ten się teraz obudził jak zwykle
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=NO&Date=20100612&Category=POWIAT08&ArtNo=485382470&Ref=PH&Params=Itemnr=5 to patrz to ide w kime narka.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pewnie że przyjade w końcu współzałożycielem serwisu jestem no nie wiem czy juz sie wkupiłeś [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:54_________________________________________________http://expresskaszubski.pl/pictures/2008-11/wypadek-kawelki-audi.jpg może to ta audiana kolor podobny [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:56_________________________________________________http://e.autokrata.pl/a893/4291b4d00028d003454b834a można? ciekawe czy ktos przeżył- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a swoją drogą to doje...e te śruby były że ho ho[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:51_________________________________________________ byle czystą,bo wiesz że nie lubie się brudzić poczekaj,jeszcze przyjedziesz- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w sumie nawet nie wiem jak jest przegub mocowany do pół osi, czy wbijany czy na pierścionek [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:48_________________________________________________ też Ci narzekał że nic nie robisz??bo ja zawsze jak z nim robie to zapieprzam za 2 a narzeka ciągle milcz nygusie[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:49_________________________________________________tylko ci tam kanapę wstawić- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oczadział nie mam imadła- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mocno walone nie było ładne alu może chce sprzedać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:38_________________________________________________Nowek ma nowe końcówki drążków i urwana śrube w lewym kole- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
koło mnie kumplowi w mercedesie całe nagłośnienie składali+zabudowe bagażnika i wyszło im- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego Gregory :drunk:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
te same oponki co na tych felach polerowanych jeżeli dobrze widzę 195/50 R15[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:36_________________________________________________te do audi 18'' :slina: ma ktoś 1800zł pozyczyć ?? juz nawet miałem przymierzone :slina: [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:38_________________________________________________http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/gracze-komputerowi-zli-kierowcy-sa-niebezpieczni- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
każdy komplet felg ostatecznie po 1800zł (jeżeli napisze mi jakis dobry kawał ) Magda[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 16:20_________________________________________________ te drugie u Twojego sąsiada widziałem to już wiem po co Ci ta dziura w płocie u sasiada koeś w CSW ma jak bym miał kase to te do audi bym łykał 2 oponki zdrowe pirelli PZero a 2 na dojechanie czyli takie jak moje w audi w cenie felg [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:07_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9108724bf031e7c9.html te miały być,ale moja żonka pomyliła i 2 razy audi wstawiła również za 1800zł- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sprzedam: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f58b21d3e8a08c.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:55_________________________________________________sprzedam: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87f58b21d3e8a08c.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:56_________________________________________________i następne sprzedam: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82e3ffc263b3df4f.html[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 15:57_________________________________________________i opony na sprzedaż Michelin 7.0mm (nowe mają 8.0mm) (letnie) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97c827d41dfe5f36.html- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co będzie w następnym odcinku? wymiana łańcuszka rozrządu w 1.8T?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taa... wracałem z tyry z kolegom [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:32_________________________________________________Błotnik ma dość duży wgniot jak sie zderzak kończy u góry,a zderzak podrapany jeszcze dzisiaj jej wstawiłem troche jak jechałem do CSW i łańcuszek do wymiany doszedł bo klepie o obudowe że masakra [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:35_________________________________________________Kempes :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: za szybka pomoc- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a mi koleś na stacji przydzwonił w lewy błotnik + zderzak - Meetingi Kujawsko-Pomorskie