Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. dobry dzień
  2. [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 01:05_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-rs4-2-5tdi-150km-C15245985.html a4 RS 2,5tdi
  3. lecisz jutro na Toruń?
  4. no ja dzisiaj sobota tak to jest jak sie pracuje w weekend [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 22:18_________________________________________________oho ktoś spać nie może :gwizdanie:
  5. a golfa3 wczoraj pogoniłem jakiś ubogi tuning,ale sie zdziwił chłopok [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 00:26_________________________________________________Dobra,czas spać tymczasem
  6. [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 00:23_________________________________________________Niestety ja ni mam Q ale na przód wystarczy
  7. no fakt że kopa to ona ma ale jak turbo sie załączy to wir w baku :gwizdanie:
  8. Tylko 1.8 180km ta dopiero chleje
  9. Luka3s mam identyczną A4 jak ty przynajmniej z zewnątrz
  10. Dużo ludu na spocie było?
  11. Ja załatwiałem przez taką agencje,najpierw zawiozłem im papiery a później tylko do nich po blachy jechałem i dowód w 7 dni wszystko załatwione łącznie ze skarbówką i tłumaczeniami.
  12. a ja nadal chrzanowskie no ale na przerejestrowanie trzeba mieć czas a ja kupiłem auto dopiero 2,5 roku temu o której w strzyżawie ? [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 16:48_________________________________________________No ja na włoskich długo bym nie pojeździł tym bardziej że z pleksy a nie orginalne
  13. a ja już mam blachy CB
  14. tak ja wiem,moja jest najśliczniejsza [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 15:53_________________________________________________nie no ładna jest,ale jak moją zrobię jak planuje to tamta sie schowa tyle że pierwszy raz widze amerykańca w manualu
  15. http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-C15338009.html jaka ładna... mogłem trochę poczekać
  16. Zmykam bo do pracy wstaje o 5
  17. I to w głośnikach głównie refren [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 01:16_________________________________________________ [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 01:17_________________________________________________Ja tu o światłach marze a tyle mam do naprawy że chyba pod choinkę sobie dopiero coś sprawie
  18. tylko te ciemniejsze [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 01:05_________________________________________________ Pawle spójrz jej w oczy i powiedz że jest brzydka
  19. http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-audi-a4-b5-94-dayline-chrom-w-wa-i1252332112.html Lampki dla mnie
  20. Aha na solskiego asfalt kładą
  21. [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:13_________________________________________________a ja na starym pasku rozrządu zrobiłem już około 1,5 tyś km więc nie jade bo boje sie że gdzieś pod Toronto strzeli [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:14_________________________________________________[quote name=wera ]no taka cisza :blink: hmm... albo wszyscy spicie albo balujecie [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:16_________________________________________________Albo z 2 zmiany wracacie
  22. [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:51_________________________________________________Boję sie tylko że jak to wleje,to wszystko puści z doktorem włącznie i będę musiał silnik cały rozbierać, uszczelniać,szklanki nowe kupić itd.
  23. Ale to nie ma sęsu ... bo jak teraz to spada , to idzie do góry to bardziej jak pewne jest to ze za jakis czas bedzie odwrotnie ... bo LPG powstaje podczas rafinacji ropy naftowej , a nie tak jak inni myślą ze to bardzo podobny produkt do CNG [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 19:34_________________________________________________Ja tylko powtarzam co słyszałem na TVP1 a teraz wybaczcie panowie,ide troche popracować [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 19:35_________________________________________________aha, wie ktoś jak wypłukać doktora z silnika? czy z pół syntetykiem sam sie wypłucze?
  24. wrzuć do działu sprzedam i naszego wątku "giełda kujawsko-pomorska"....bo tutaj to temat zniknie z nową stroną BRY wogóle wszystkim ale to jutro,albo dziś wieczór bo czas do pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.