skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b
Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki
btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach?
skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b
Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki
btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach?
Ludzie o której wyjazd z Bydzi? może też bym sie wybrał boje sie tylko bo mam ją 4 dni i jeszcze nic nie wymieniałem... a jak pasek trzaśnie po drodze to sie załamie:/
mam ją dopiero od 3 dni, i tak bede musiał sie za nią wziąć bo olej gubi gdzieś z przodu:/ dzięki za info Pzdr.[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 21:37_________________________________________________Troche muszę w nią wtopić... ale i tak ją kocham zwłaszcza przy około 25000 obr/min:D jak sie turbo załącza:D