Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Jak by był jakiś zlocik w Bydzi np. na łuczniczce to bym sie wybrał
  2. skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach?
  3. skrzyżowanie Powstańców Wlkp. i J.Wybickiego http://wikimapia.org/#lat=53.1298048&lon=18.0348623&z=17&l=28&m=b Dziurka niby niepozorna, ale tu widać jedną z "ofiar" tej dziurki btw. a może by tak założyć jakiś wątek związany właśnie z takimi pułapkami na naszych drogach? Ludzie o której wyjazd z Bydzi? może też bym sie wybrał boje sie tylko bo mam ją 4 dni i jeszcze nic nie wymieniałem... a jak pasek trzaśnie po drodze to sie załamie:/
  4. i o to chodziło:) dzięki za info pozdrawiam.
  5. mam ją dopiero od 3 dni, i tak bede musiał sie za nią wziąć bo olej gubi gdzieś z przodu:/ dzięki za info Pzdr.[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 21:37_________________________________________________Troche muszę w nią wtopić... ale i tak ją kocham zwłaszcza przy około 25000 obr/min:D jak sie turbo załącza:D
  6. Witam,mam pytanko... czy w audi a4 1.8t 180km jest kolizja zaworów z tłokami po zerwaniu paska?
  7. Witam panów:) mam pytanko,czy zawory w audi a4 1.8t 180km mają kolizje z tłokami? a tak na marginesie,kiedy jakiś zlocik w Bdg?
  8. witam mam problem z moim maleństwem... na zimnym silniku pali jak złoto, na ciepłym ciężko a czasem w ogóle co może jej dolegać?
  9. Witam. Od trzech dni stałem się posiadaczem audi a4 1,8turbo o oznaczeniu silnika AJL czyli 180koni. Kocham ją

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.