Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. 7 mi chyba też pasuje Patykiem pisane
  2. Byłem w prusicach chyba z dwa tygodnie, toć tam za dnia to cisza spokój, mochery po ulicach grasują Patykiem pisane
  3. Siema lumpy! Jebią u was furmany na potęgę, łapy obcinać chamstwu jak u paciatych! Patykiem pisane
  4. 5 aut to dużo? Patykiem pisane
  5. A to nic przyjemnego wywalać miche Patykiem pisane A ciśnienie oleju miernikiem sprawdzałaś? Patykiem pisane
  6. Siema łotry [emoji83] Patykiem pisane
  7. Siema Patykiem pisane
  8. Hajabuza Patykiem pisane Jeździł by. Patykiem pisane
  9. Mzk i jedziesz! Patykiem pisane
  10. [emoji241] Patykiem pisane
  11. Trzeba było powiedzieć że to sadza z powietrza się wytrąca i osiada na szybach Patykiem pisane
  12. Siema z rana! Patykiem pisane
  13. GdzieW Kamieniu Pomorskim Gdzie Patykiem pisane
  14. Trudne pytanie Ma jakieś znaki rozpoznawcze w postaci wlepek lub ramek klubowych? Bo tak to można sobie gdybać. Takich audi, czy innych jeździ pełno ona czesto stoi w toruniu na falata..... chyba ze to inna ale tez na CSW moze ten weekend? ja juz w przyszlym tygodniu zdejmuje boxa, zmieniam zawias, kola i wrzucal gumowe dywaniki Po 1 bo w Kamieniu Pomorskim zalegam Patykiem pisane
  15. Siema ryje, kiedy spota robimy? bo mułem zaciąga Patykiem pisane
  16. Baczność! Leje się [emoji134] Patykiem pisane
  17. Fachowcy kierwa a jak mnie mijania znikły to ino jeden i żodyn inny odpowiedział! Patykiem pisane Nawet foliowy król Patykiem pisane
  18. Ryju zapodaj nr kom na pw , sprawę mam Poszło panie Patykiem pisane
  19. Trza wiazke przerezać. Podepnij na razie przetwornice pod kostke od długich zeby mieć mijania. Jakbys miał fure na miejscu to godzina roboty dla mnie. Wejdz w temat rezania poliftow i tam masz pełny manual.nadane z nory szczura W nocy wyjeżdżam, jak wrócę w przyszłym tygodniu to się będę bawił, ale w fazie testów już widzę że się farbą na drzwiach garażu topiła jak długie zajepałem. :vPatykiem pisane
  20. Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły? Patykiem pisane
  21. Zdeś siedzi, tylko podłączyć wsio, pomalować i będzie git Patykiem pisane
  22. Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41] Patykiem pisane Wszyscy bixy tylko ja zostanę na świeczkach Chyba z pół roku leżą w szafie, trzeba by było założyć, bo poniedziałek znowu wyjazd w Polske Patykiem pisane
  23. Jutro w końcu będę zakładał więc mogę podesłać foty jak świcą [emoji41] Patykiem pisane
  24. Siemano

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.