Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Taki skromny dizelek to już musi się fajnie odpychać Powiem szczeze moment obrotowy szybkosc i precyzja skrzyni robi robote oczywiscie wczoraj na mokrym bez esp trzeba by mocno uwazac ;d Dzieki ze mowisz juz sprawdzilem do mojej b6 musialem miec pierscionki wiec teraz pasowalyby idealnie ale nie wiem znudzily mi sie juz one i tak wogole nie wiem czy nie oscylowac przy 18" bo dosyc twarda jest a trzeba koniom dac sie wybiegac 18 cali na B8 to pasztet. tak samo jak na A5.. tu musi być minimum 19 cali.. tylko tak sobie wewnetrznie mysle ze jednak komfort w tym wieku juz tez sie liczy ;d;d;d; przed premierowe to jest ta z ogłoszenia co wklejałeś ostatnio ?
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Siema [emoji111] Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj Szczurku w 1.8t mam gdzie się wpiąć ze wskaźnikiem boost'u czy muszę wiercić w dolocie? Masz, trojnik i do budzika Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema! Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
A po mnie ktoś wpadnie po drodze? Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Ni chu chu do Kamienia Pomorskiego jadę w piątek tudzież poniedziałek także kicha. :/ Patykiem pisane AJL się dociera więc z chlebkiem muszę. Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Jak zwykle, jak mnie nie ma to na ostro się kręci! Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Koniciła [emoji83] Patykiem pisane Co tu tak cicho? Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ema [emoji111] Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Wisnia byl z kierowca a i tak CIebie nie bylo bos sztywny lezal cala niedziele O to to to i to! Patykiem pisane Wiedzą że my ostrzy zawodnicy, wystraszyli się bohaterzy Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Ty mnie tu gównem oczu nie zamydlisz! :v Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
[emoji134] Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
zamknij dupsko [emoji241] Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Bliźniaki jedno butelkowe wszystko popsuły. :v Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
aloha wydrukować,wozić drogówkę pJerTolić
-
Spoty wrocławskie
Magdy nie zapytał to wrócił o suchym pysku A patrz, nie pomyślałem[emoji29] Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do kiedy będziesz? Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
A ja specjalnie kierowcę wziolem, a tu żodyn się nie zjawił Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Nawet jak leży to stoi Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Siema z wieczora Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Po Weekendowe konwulsje Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Ok,to podjadę Patykiem pisane Szczuraz masz jeszcze te zaślepki sprysków? Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
To ktoś wgl. Będzie? Opłaca się odpalać karawan? Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To Ty jesteś/byleś bardzo blisko mnie max 1 km.. Wysłane z Audi coś takiego może ja byłem na Czecha 1 pisałem czy ktoś coś to nikt Toć do Wrocławia miałeś zajechaćPatykiem pisane bałem się jechać do Ciebie Bohaterzy. [emoji87] Patykiem pisane