Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To Ty jesteś/byleś bardzo blisko mnie max 1 km.. Wysłane z Audi coś takiego może ja byłem na Czecha 1 pisałem czy ktoś coś to nikt Toć do Wrocławia miałeś zajechać Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Gości majo,a tu taki kasztan Patykiem pisane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Aloha Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
Siema z rana! Patykiem pisane
-
Spoty wrocławskie
pijani pewnie byli albo na kacu
-
Spoty wrocławskie
panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty ok spróbuje. Chyba, że wpadne na spota to mi chłopaki na pewno to zrobią pięć dych trzeba dać to teraz musisz się podzielić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema dziewczyny !
-
Spoty wrocławskie
panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty
-
Spoty wrocławskie
to szykuję się ostry przyszły week
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary jest to jakieś rozwiązanie, może kaju wpadnie powiem tak: Kaju + Cwiara + Ty i ja = ZGON ostatnio jak u nich na spocie byłem to nie powiem,film się upierdzielił
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary jest to jakieś rozwiązanie, może kaju wpadnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzisiaj miałeś być miałem ale wypadło coś i kaszana ale za tydzień w CB bydę ale mnie nie będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzisiaj miałeś być
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.pkt.pl/rutkowski-lotariusz-naprawa-element%C3%B3w-plastikowych/1861193/5-1/ sąsiad moich rodziców,podobno dobry
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie ma co oglądać, kaszana
-
Spoty wrocławskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
trochę go z chromem poniosło,ale ogólnie tragedii nie ma chociaż moja teraz też wygląda jak po dzwonie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. Patykiem pisane Mega banda każdy z roboty wracać chce tym cudem Ty na Glinkach robisz? Bo wczoraj przejeżdżałem i widziałem że podobna stała Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Jak nie jak tak! Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Ja tylko na 2 tygodnie. Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Od poniedziałku wpadam do was na rewiry. Patykiem pisane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. Patykiem pisane- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak pogoda kiepska będzie to pod Tesco Patykiem pisane- Spoty wrocławskie
Świeże ze Szwecji przywiezione. :vPatykiem pisane im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :vPatykiem pisane - Meetingi Kujawsko-Pomorskie