Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. To Ty jesteś/byleś bardzo blisko mnie max 1 km.. Wysłane z Audi coś takiego może ja byłem na Czecha 1 pisałem czy ktoś coś to nikt Toć do Wrocławia miałeś zajechać Patykiem pisane
  2. Gości majo,a tu taki kasztan Patykiem pisane
  3. Aloha Patykiem pisane
  4. Siema z rana! Patykiem pisane
  5. pijani pewnie byli albo na kacu
  6. panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty ok spróbuje. Chyba, że wpadne na spota to mi chłopaki na pewno to zrobią pięć dych trzeba dać to teraz musisz się podzielić
  7. Siema dziewczyny !
  8. panie,rwiesz wkład, odpinasz dwie wsuwki od grzania w około tego kółka od ustawiania i trzymania zarazem wkładu lusterka masz 3 małe śrubki na śrubokręt krzyżak odkręcasz i tyle roboty
  9. to szykuję się ostry przyszły week
  10. we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary jest to jakieś rozwiązanie, może kaju wpadnie powiem tak: Kaju + Cwiara + Ty i ja = ZGON ostatnio jak u nich na spocie byłem to nie powiem,film się upierdzielił
  11. we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie w uja lecisz ;D to wlece na DW do Ćwiary jest to jakieś rozwiązanie, może kaju wpadnie
  12. we Wtorek do Wrocka tydzień dwa mnie nie będzie
  13. dzisiaj miałeś być miałem ale wypadło coś i kaszana ale za tydzień w CB bydę ale mnie nie będzie
  14. dzisiaj miałeś być
  15. http://www.pkt.pl/rutkowski-lotariusz-naprawa-element%C3%B3w-plastikowych/1861193/5-1/ sąsiad moich rodziców,podobno dobry
  16. nie ma co oglądać, kaszana
  17. trochę go z chromem poniosło,ale ogólnie tragedii nie ma chociaż moja teraz też wygląda jak po dzwonie
  18. Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. Patykiem pisane Mega banda każdy z roboty wracać chce tym cudem Ty na Glinkach robisz? Bo wczoraj przejeżdżałem i widziałem że podobna stała Patykiem pisane
  19. Jak nie jak tak! Patykiem pisane
  20. Ja tylko na 2 tygodnie. Patykiem pisane
  21. Od poniedziałku wpadam do was na rewiry. Patykiem pisane
  22. Widziałem cię dzisiaj chyba na kujawskiej, ładną bandę wozisz. Patykiem pisane
  23. Jak pogoda kiepska będzie to pod Tesco Patykiem pisane
  24. Świeże ze Szwecji przywiezione. :vPatykiem pisane im mniej wiesz, tym krócej siedzisz :vPatykiem pisane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.