Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Toruńska 101:wink:
  2. 2:0 ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- chyba Tesco
  3. WIŚNIA odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    1:0
  4. nie obiecuję ale pewnie podlecę
  5. Arturze woreczki mam nadzieję miałeś? czy znowu zrobię szpagat przy wyciąganiu zakupów z bagażnika:grin:
  6. bo w tym roku drogowcy naprawde chca zaskoczyc zime może w końcu drogowcy będa góra
  7. Kiedy to będzie ? ...wygląda....,że .....ludzi jak na BT będzie wysłane z one v tego najstarsi górale nie wiedzą chyba będzie trzeba grylla odpalić
  8. Matko Bosko kochono,teraz to ulicy chyba zabraknie na fury:facepalm:
  9. na zwykłe spoty nikogo nie ciągnie, a jak rezo to ilu chetnych
  10. ok,jak co to mam tarcze i klocki po 10tys. ze skody fabii i osłonę pod silnik z e38 same rarytasy ---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- zawsze coś się wymodzi
  11. mam trochu zapuszczony garaż na 2 samochody z kanałem więc cos zawsze mozna zdziałać
  12. Reniu ja pierwszy byłem mam czarne bixy nie uzbrojone w domu u rodziców leżeć kończe remont w chacie i chce coś działac w czarnuchu
  13. teraz to mnie zadziwiłeś,pasują? tylko czy będą chcieli sprzedać osobno czy całą wiązkę
  14. poczekajmy jak szefowa z baletów wróci i przy okazji pytanie gdzie nabyć poliftowe wtyczki do lamp przód tylko ASO?
  15. przestań bo nam sie koleżanka załamie ---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- a tak w sumie to co ma nadmuch do ogrzewania?
  16. na Wojdal gnam
  17. Kiedy miałeś być chamie !!!? ja już po urlopie tygodniowym nici z chlania ---------- Post dopisany at 01:44 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ---------- dzień dobry powoli ---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:44 ---------- Wera,ocipiałas ? za 800 ziko to bym ci gazowe zamontował
  18. WIŚNIA odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dłuższy czas już wisi, nawet z forum był chętny na nią ale widze że dalej jest ogłoszenie nie wiesz może kto? chętnie bym się dowiedział dlaczego zrezygnowal
  19. 100 imienniku
  20. WIŚNIA odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema pany,pytanie mam obejrzał by który furmankę bo się czaje a nie chce pół Polski drzeć żeby wracać z pustymi rękoma chodzi konkretnie o tą maszynerię Audi S4 B5 2.7Bt 265km LPG (3699122334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak by ktoś coś wiedział na jej temat prosił bym o PW Pozdrawiam WIŚNIA
  21. miałeś już nic nie robić
  22. stypa panie... stypa... chyba wracam na śląsk
  23. :hi:siema kapelusznicy
  24. jak latam w twoje strony po piach tak tego ulepa jeszcze ani razu nie widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.