Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Toruńska 101:wink:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2:0 ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- chyba Tesco
- Spociki Łódzkie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1:0
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie obiecuję ale pewnie podlecę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Arturze woreczki mam nadzieję miałeś? czy znowu zrobię szpagat przy wyciąganiu zakupów z bagażnika:grin:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo w tym roku drogowcy naprawde chca zaskoczyc zime może w końcu drogowcy będa góra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiedy to będzie ? ...wygląda....,że .....ludzi jak na BT będzie wysłane z one v tego najstarsi górale nie wiedzą chyba będzie trzeba grylla odpalić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Matko Bosko kochono,teraz to ulicy chyba zabraknie na fury:facepalm:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na zwykłe spoty nikogo nie ciągnie, a jak rezo to ilu chetnych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok,jak co to mam tarcze i klocki po 10tys. ze skody fabii i osłonę pod silnik z e38 same rarytasy ---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 03:23 ---------- zawsze coś się wymodzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam trochu zapuszczony garaż na 2 samochody z kanałem więc cos zawsze mozna zdziałać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu ja pierwszy byłem mam czarne bixy nie uzbrojone w domu u rodziców leżeć kończe remont w chacie i chce coś działac w czarnuchu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
teraz to mnie zadziwiłeś,pasują? tylko czy będą chcieli sprzedać osobno czy całą wiązkę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
poczekajmy jak szefowa z baletów wróci i przy okazji pytanie gdzie nabyć poliftowe wtyczki do lamp przód tylko ASO?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przestań bo nam sie koleżanka załamie ---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- a tak w sumie to co ma nadmuch do ogrzewania?
-
[B5 ADR] by maniu
na Wojdal gnam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiedy miałeś być chamie !!!? ja już po urlopie tygodniowym nici z chlania ---------- Post dopisany at 01:44 ---------- Poprzedni post napisany at 01:43 ---------- dzień dobry powoli ---------- Post dopisany at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany at 01:44 ---------- Wera,ocipiałas ? za 800 ziko to bym ci gazowe zamontował
-
Spociki Łódzkie
dłuższy czas już wisi, nawet z forum był chętny na nią ale widze że dalej jest ogłoszenie nie wiesz może kto? chętnie bym się dowiedział dlaczego zrezygnowal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100 imienniku
-
Spociki Łódzkie
Siema pany,pytanie mam obejrzał by który furmankę bo się czaje a nie chce pół Polski drzeć żeby wracać z pustymi rękoma chodzi konkretnie o tą maszynerię Audi S4 B5 2.7Bt 265km LPG (3699122334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak by ktoś coś wiedział na jej temat prosił bym o PW Pozdrawiam WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
miałeś już nic nie robić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stypa panie... stypa... chyba wracam na śląsk
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:hi:siema kapelusznicy
-
[B5 ADR] by maniu
jak latam w twoje strony po piach tak tego ulepa jeszcze ani razu nie widziałem