Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Spoty Katowice i okolice
Siema łobuzy
- B7 Crew
-
Spoty Katowice i okolice
ok,juto na lajcie bedzie w tyrze
-
Spoty Katowice i okolice
a co idziesz gibać? jak co to dzwoń,mam układy z wymiarem sprawiedliwości:naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Aaa.... ja 4 paka kończę jutro od rana będzie Sądny dzień
-
Spoty Katowice i okolice
jaki pyrsk? bo kierwa nie rozumia ja
-
Spoty Katowice i okolice
Melduje sie w Łaziskach
-
Spoty Katowice i okolice
Tato, zdzwonimy się bo tu mnie wieczór zastanie jak klasztorek skończę ale Orlen w sumie 24h otwarty:eusathink:
-
Spoty Katowice i okolice
ok,tylko umyj wiesz co:wink: bo fama poszła w Polskje
-
Spoty Katowice i okolice
kawa wieczorkiem ?? aaaaa i najważniejsze.....ppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrsk ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- ale o so chodzi?
-
Spoty wrocławskie
ryją jak dziki w truflach:grin: a jak nie ryją to masakra jakaś a te ceny za ON:shock3: 5.79? z c**ja spadli u mnie w dziurze 5.51 No gdzie Ty mieszkasz?! Pewno jak zawołasz taksówke, to pies z budo za***rdala i to bez łańcucha bo na złom zajepali
-
Spoty wrocławskie
ryją jak dziki w truflach:grin: a jak nie ryją to masakra jakaś a te ceny za ON:shock3: 5.79? z c**ja spadli u mnie w dziurze 5.51
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
tylko wcześniej pisz bo własnie śląsk zwiedzam te delegacje
-
Spoty Katowice i okolice
budynek sądu w Mikołowie "odnawiam"
-
Spoty Katowice i okolice
chopy juto się melduje w Mikołowie czyli także tego Łaziska Górne taka sytuacja
-
Spoty wrocławskie
przelotem jechałem na Kluczbork czyli Częsochowę
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
kiedy masz delegację w nasze rejony?
-
Spoty wrocławskie
jechałem dzisaj przez Oleśnicę chciałem ci pokiwac ale nie widziałem
-
Spoty wrocławskie
łooo k**wa, tydzień chlania jak przybędziesz to stawiam Ty chyba nie wiesz na co się piszesz ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- cwiara, powiedz panu ty w oleśnicy się bujasz w Pl?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Częstochowa wita za kogo zmówić paciorek?
-
Spoty wrocławskie
gdzieś pisałem że bede tylko chyba nie tu jeszcze nie raz nie dwa byde aha Częstochowa to jakieś kierwa nieporozumienie także jak by się ktoś wybierał to odradzam,wszystko rozkopane
-
Spoty wrocławskie
dalej,wpadać bo jutro na Częstochowę jadę z rańca
-
Spoty wrocławskie
siedze se kierwa na Kochanowskiego u was w mieście,4-pak się skończył,kompan śpi jak dziecko i ja się pytam jak tu żyć ? na stację daleko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jade w twój fyrtel,w sobotę powinienem być bo haczę o Wrocław i Częstochowę ...w sobotę kumpel z klubu robi kawalerskie.....coś mu tam organizujemy... ....więc dobrze trafisz .... ---------- Post dopisany 11-09-2013 at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 23:19 ---------- boję sie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jade w twój fyrtel,w sobotę powinienem być bo haczę o Wrocław i Częstochowę