Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
od przyszłego tygodnia robimy spoty w Sodzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o to chodziło,tylko na gwincie jeszcze muszę zjechac ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- przyzwyczajaj sie taka organizacja u nas
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tia,dobrze że po zakupy jeszcze do Tesco jechałem bo bym się wku...ł,nikogo na Łuczniczce nie było przez tą brodę cię nie poznałem na początku ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- toć miałeś kiedyś ci podawałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bede tylko gdzie,Łuczniczka czy Chemik? ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- na 19 pod łuczniczką? najwyżej gdzieś się pojedzie np. na Zachem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
do ośki raczej tak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pod koniec film mi się uperdzielił co złego to nie ja przecież niczego złego nie robiłeś.. przynajmniej dopóki byłem tylko foty mi pstrykałeś o ktorej jeddziesz?? ja się też postaram przejechać jak z A5tką mi się nic nie spierdzieli bo dziś stoi na diagnozie u mechanika już mi Madzia mówiła nie wiem co mi się w głowie ubzdurało
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
ta ramke od wskaznika doladowania pomalowac to przeyebka.... u mnie skonczylo sie na nowym szkielku i nowej innej ramce potwierdzam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pod koniec film mi się uperdzielił co złego to nie ja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie nie będzie młoda się dzisiaj broni a w sobote balanga z familią
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zaspany wyszedł
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
późno bylem przed 21 dopiero
- [ALL B5] Audi S4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja wiem ale nie powiem ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- ja miałem wczoraj 2 spoty najpierw z Dobis1 a później z silidariem
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
1:12
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na dziś na 19 ktoś by byl chętny? trochę późno na organizację ale cóż
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeżdżę tamtęndy codziennie, pracuje na zachemie pisałem proponowałem i zero odzewu a drogi płaskie jak stół nawet na zachem na sesję mogę wprowadzić chętnych a są ciekawe miejsca koło instalacji byłej TDI ---------- Post dopisany at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany at 01:44 ---------- w sumie od września każdy będzie mógł sobie tam wjechac bo nawet 79 ma przez część zachemu jeździć bo likwidują ochronę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego naj Wera
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja już próbowałem chyba z 2 tygodnie coś wykręcić a teraz po prostu mam WYJEBANE jak coś bedzie i bede miał czas to przyjade a jak nie to trudno zawsze mogę na BKB podjechać w piątek bo u nich nie dośc że frekwencja duża ( ok 20-30 aut) to i atmosfera że brzuch boli od śmiania , a to że audi przyjeżdżam nikomu nie przeszkadza,a co do nowych chyba z 8 audic na błoniu stoi z wlepką albo ramkami klubowymi i chyba na tych gadżetach zakończyli udzielanie się w klubie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stówka kiero
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podobno dużą chate masz także tego dogadamy się jakoś Jestem po rozmowach z moją Żonką......na jakiś czas puki Twoja sytuacja mieszkaniowa sie nie unormuje możemy Cię przygarnąć :banan:to biore kota,psa,rybki młodą i teściową i jedziemy
-
[ALL B5] Audi S4
na pewno pierwsze km z chlebkiem ale później
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
a widziałes moje? nie jest w połysku jak dłonią przejedziesz to nierównomierne jest więc po oklejeniu coś będzie widać że było grzebane trzeba rwać chyba i w piec bo kto to kupi
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
znaczek na czarno ---------- Post dopisany 12-06-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 13:58 ---------- ---------- Post dopisany 23-06-2013 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2013 at 19:08 ---------- dzisiaj się wziąłem i napisze wam jak tak się po 3 miechach się odkurzy i przejedzie ścierą z jakimś plakiem to poweim wam nawet w środku wygląda tylko to drewno,jak tak patrze to chyba rzadko spotykane nie wiem czy to oklejać czy fora ze dwora
-
[ALL B5] Audi S4
a ja nie i dają rade
-
[ALL B5] Audi S4
tak jak zaciski hebli a podkłady nie trzeba