Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. wczoraj wieczorem kumpel dzwoni że ma 2 wejściówki za free do kina na " Szybkich i Wścieklych 6" a że nasze kobity kochają takie filmy ( ) to pojechaliśmy we 2 przy okazji cyknąłem fotę po kręceniu gewinde ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- najśmieszniejsze jest to że przód już ni uja nie chce niżej zejść ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- i zmienić telefon bo z d*py zdjęcia robi ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 11:18 ---------- dzisiaj z nudów zanczek OOOO na ryju pomalowałem w czarny mat foto tumoroł jak mi sie przegryzie ---------- Post dopisany at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ---------- dzisiaj z nudów zanczek OOOO na ryju pomalowałem w czarny mat foto tumoroł jak mi sie przegryzie
  2. to spoko bedzie si
  3. firma Raceland czy jakoś tak po promocji w delegacji byłem też po promocji zamiat jeden dzień to 3 wypadły Dzwoniłem chyba z 5 razy chciałem żebyś mi krokodyli na Nowoturuńskiej przypilnował Wybacz we Wrocławiu 3 dni byłem więc bym nie pomógł ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- byś musiał twardsze amory założyć bo już tu był taki co same springi założył a później zbierał miską wszystko po drodze
  4. firma Raceland czy jakoś tak po promocji w delegacji byłem też po promocji zamiat jeden dzień to 3 wypadły
  5. kierwa do biedronki na kase! a nie po gebelsach jeżdzisz
  6. sorry bede w tym czasie albo w drodze do domu ale waszą płytę na drogę bym przytulił
  7. dlatego moich 16 nie sprzedawałem na zime idą,bo też mam hebel do wymiany i 312 właśnie chyba wlecą
  8. A ogółem do kiedy? Bo pisałeś, że będziesz tutaj przez jakiś czas BTW, to... Osz k**wa umarłem :polew: przygoda z fiatem - Sadistic.pl jak na razie etapami mamy robić, w przyszłym tygodniu chyba tez bede ,zobaczymy jak sie temat rozwinie, 37000 metrów do piaskowania zależy jak będą to dzielić ja bym wolał wpaść na pare dni, obrobić całość i dalej w Polske ale nie od nas to zależy
  9. a gdzie avus-y? 312 nie wejdzie pod oryginalne zaciski i pod 15"?
  10. jaki talerz?
  11. prawdopodobnie do czwartku popołudnia-wieczora zależy od wielu czynników ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- dlaczego pytasz ?
  12. jaka pogoda u was?
  13. raczej na bogato,bo by w domu siedzieli a tak to po barach sie szlajają
  14. Cześć to ja Mijaliśmy się gdzieś? pozdrawiam Paweł pod Tesco w niedziele samochód widziałem w sumie stałem za tobą ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- jaka tu się stypa robi
  15. który ma b6 avant o numerach CB75..S? z wlepą klubową na tylnej szybie?
  16. też to w mojej padlinie przerabiałem tyle że u mnie olej byl winien i głowice uj strzelił powodzenia w składaniu ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- aha,mechanik zaśpiewał za splanowanie głowicy(już wyjętej) i złożenie wszystkiego do kupy 2500zł. a ja sam zrobiłem wszystko łącznie z kupnem używki głowicy niecałe 700zł
  17. widzisz coś wgl. na gajgerku od doładowania
  18. jakiś spot dziś robimy?
  19. Kujawsko-Pomorkie również przesyła wyrazy współczucia [*]
  20. jep ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- na zachemie sobie sesję zrobie w poniedziałek
  21. brudna koza na pastwisku
  22. koła już w komplecie po 1.5 tygodnia czekania za oponami teraz gwint w dół i cegła pod pedał gazu ---------- Post dopisany 31-05-2013 at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 23:31 ---------- ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- brudna koza na pastwisku :grin:dzisiaj jade kręcić w dół
  23. kiedy spota robimy? ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- dobis1 czytałeś? Świecie: Motocyklista zginął pod Nowem. Zderzył się z ciężarówką - 30 maja 2013 - zdjęcie nr 1
  24. no tak ale fabryczny klocek i tak jest za wąski na tą tarcze
  25. całe lampy z tyłu kleiłes czerwoną folia? psiarnia się nie czepia? że kierunki czerwone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.