Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
wczoraj wieczorem kumpel dzwoni że ma 2 wejściówki za free do kina na " Szybkich i Wścieklych 6" a że nasze kobity kochają takie filmy ( ) to pojechaliśmy we 2 przy okazji cyknąłem fotę po kręceniu gewinde ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- najśmieszniejsze jest to że przód już ni uja nie chce niżej zejść ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ---------- i zmienić telefon bo z d*py zdjęcia robi ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 11:18 ---------- dzisiaj z nudów zanczek OOOO na ryju pomalowałem w czarny mat foto tumoroł jak mi sie przegryzie ---------- Post dopisany at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ---------- dzisiaj z nudów zanczek OOOO na ryju pomalowałem w czarny mat foto tumoroł jak mi sie przegryzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to spoko bedzie si
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
firma Raceland czy jakoś tak po promocji w delegacji byłem też po promocji zamiat jeden dzień to 3 wypadły Dzwoniłem chyba z 5 razy chciałem żebyś mi krokodyli na Nowoturuńskiej przypilnował Wybacz we Wrocławiu 3 dni byłem więc bym nie pomógł ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- byś musiał twardsze amory założyć bo już tu był taki co same springi założył a później zbierał miską wszystko po drodze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
firma Raceland czy jakoś tak po promocji w delegacji byłem też po promocji zamiat jeden dzień to 3 wypadły
-
Spoty wrocławskie
kierwa do biedronki na kase! a nie po gebelsach jeżdzisz
-
Spoty wrocławskie
sorry bede w tym czasie albo w drodze do domu ale waszą płytę na drogę bym przytulił
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dlatego moich 16 nie sprzedawałem na zime idą,bo też mam hebel do wymiany i 312 właśnie chyba wlecą
-
Spoty wrocławskie
A ogółem do kiedy? Bo pisałeś, że będziesz tutaj przez jakiś czas BTW, to... Osz k**wa umarłem :polew: przygoda z fiatem - Sadistic.pl jak na razie etapami mamy robić, w przyszłym tygodniu chyba tez bede ,zobaczymy jak sie temat rozwinie, 37000 metrów do piaskowania zależy jak będą to dzielić ja bym wolał wpaść na pare dni, obrobić całość i dalej w Polske ale nie od nas to zależy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a gdzie avus-y? 312 nie wejdzie pod oryginalne zaciski i pod 15"?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jaki talerz?
-
Spoty wrocławskie
prawdopodobnie do czwartku popołudnia-wieczora zależy od wielu czynników ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- dlaczego pytasz ?
-
Spoty wrocławskie
jaka pogoda u was?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
raczej na bogato,bo by w domu siedzieli a tak to po barach sie szlajają
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć to ja Mijaliśmy się gdzieś? pozdrawiam Paweł pod Tesco w niedziele samochód widziałem w sumie stałem za tobą ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- jaka tu się stypa robi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
który ma b6 avant o numerach CB75..S? z wlepą klubową na tylnej szybie?
-
[ALL B5] Audi S4
też to w mojej padlinie przerabiałem tyle że u mnie olej byl winien i głowice uj strzelił powodzenia w składaniu ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- aha,mechanik zaśpiewał za splanowanie głowicy(już wyjętej) i złożenie wszystkiego do kupy 2500zł. a ja sam zrobiłem wszystko łącznie z kupnem używki głowicy niecałe 700zł
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
widzisz coś wgl. na gajgerku od doładowania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakiś spot dziś robimy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kujawsko-Pomorkie również przesyła wyrazy współczucia [*]
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jep ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- na zachemie sobie sesję zrobie w poniedziałek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
brudna koza na pastwisku
-
[B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
koła już w komplecie po 1.5 tygodnia czekania za oponami teraz gwint w dół i cegła pod pedał gazu ---------- Post dopisany 31-05-2013 at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 23:31 ---------- ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- brudna koza na pastwisku :grin:dzisiaj jade kręcić w dół
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kiedy spota robimy? ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- dobis1 czytałeś? Świecie: Motocyklista zginął pod Nowem. Zderzył się z ciężarówką - 30 maja 2013 - zdjęcie nr 1
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
no tak ale fabryczny klocek i tak jest za wąski na tą tarcze
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
całe lampy z tyłu kleiłes czerwoną folia? psiarnia się nie czepia? że kierunki czerwone?