Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. po piachu nie trzeba ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- choć alu się nie piaskuje i na zicher szkłem były dekle traktowane kolektory również :hi:o ile mnie oczy nie mylą
  2. w końcu detox sie skończył
  3. teraz to chyba bede cie słyszał z balkonu jak do siebie pod blok podjedziesz
  4. czym malowałeś pokrywy zaworów? proszkiem? szkiełkowałes przed malowaniem?
  5. Jakaś "rolka" w csw? wiesz kiedy ja byłem w Csw? bo ja już nie pamiętam ale jestem za ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- na spota przyjedz na zachemie w parku są ładne proste i asfalt mało uczęszczany jak stół gładki
  6. siakaś czerwona B5 trochu porobiona od zewnątrz chciała się ganiać od Nowej Wsi do Bydgoszczy po wydechu 1.8 "MARNE SZANSE" z Francuskiego ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- podobno dużą chate masz także tego dogadamy się jakoś
  7. weź mnie poszukej lokum tam u was bo tu już nie wyrabiam smuty takie że szok aha i prace koło 5tyś. na rękę starczy w tygodniu się odezwę ...z pracą i kasą to luz ale z fajnym lokum będzie bida.... bo tu takich nie ma :polew: spoko loko,bedę spał w Ałdi albo hak założę i przyczepkije przyciągnę kemping
  8. Boże widzisz i nie grzmisz ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- weź mnie poszukej lokum tam u was bo tu już nie wyrabiam smuty takie że szok aha i prace koło 5tyś. na rękę starczy
  9. Robimy dzisiaj spota? ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- np.w pieckach,pieczyskach byle gdzieś nad wodą lub tradycyjnie Łuczniczka ?
  10. jak bym był sam to czemu nie,koledze się śpieszyło bo zaszło małe nieporozumienie i 260km wycieczkę sobie zrobiliśmy p.s. KFC po drugiej stronie ulicy zdążyłem zwiedzić jak będe jeszcze raz jechał w co nie wątpię to wpadne
  11. mam takie same fele w robocie na piaskowanie czekają tylko mają na obwodzie między szprychami oznaczenie AMG
  12. już w domu z powrotem,przejeżdżałem pod twoim warsztatem dzisiaj w sumie przypadkiem go dojrzałem jak szukałem nazwy ulicy bo Boss zapomniał nawigację zostawić w samochodzie
  13. jadę jutro do Łowęcina,(niby na 1 dzień ale w to nie wierze) i mam pytanie brać po drodze jakieś Bułgarki? czy na miejscu jakieś znajde ?
  14. zdraswujcie
  15. koniciła
  16. Przemek jak jeszcze nie ostygłes to ci podrzucę zapuszczone Be pińć bo mi takie zalega pod blokiem
  17. bijcie sie trzeba było w oczojebny kolor jakiś pomalowac
  18. kto parkuje przy Broniewskiego koło rynku parkuje brązowego sedana b5 z klubową wlepą na tyle? jerum trzeba odprawić egzorcyzmy
  19. ja chyba będę wolny o tej porze to mogę podjechac
  20. ja na działkę właśnie wyjeżdżam
  21. znalazłem jego wątek i nic o zmianie koleoru nie było napisane
  22. troche ciemniejsze o ile dobrze pamietam bardziej kamelełon chyba stary już jestem orzechów nie jem i pamięć zawodzi
  23. 2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze Taki jak Nelsona? poka foto jak masz bo nie mogę znaleźć
  24. 2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.