Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=600928079926143&set=t.100002332264184&type=1&theater nie chciało się poszerzać i podobnie zrobił
  2. nie zdążyłem jeszcze nic pstryknąć teraz w wolnej chwili gewinde w dół trzeba dać
  3. w końcu fele w komplecie na padlinie
  4. ja mam przednie dymione i wygląda to inaczej
  5. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    200:polew:
  6. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie bo 2,5
  7. Maxcudo miał chyba AEB na pogonienie
  8. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co ma wspomagać hamowanie? poczytajcie sobie do czego servo służy ---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- na wyłączonym silniku oczywiście
  9. to na 18 pod Tesco
  10. jakiś spot dziś?
  11. pochwalony
  12. tobie sie przewraca we d*pie :facepalm:honda crx,audi,motor, tera lełon
  13. toż jeszcze parę lat i tramwaje będą trzeć podłogą jeżdżąc po tych torowiskach kto ma czarnego avanta b5 z czarnymi felami z czerwonym paskiem po obwodzie felgi? czerwonego avanta b5 błyszczącego się jak psu jajca ? i b6 avanta srebrnego z czarnym dachem?
  14. a już myślałem że odbierzesz.... ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- na swój koszt
  15. kierwa nie mam kiedy opon odebrać od kuriera od czwartku leżą w DPD na osowej
  16. panowie jeżdżący na glebie po Wrocławiu :notworthy::notworthy: wielki szcun dla was Vw lt ledwo wytrzymał przeprawę przez miasto kierwa już NIGDY nie będę narzekał na Bydgoskie ulice
  17. głos oddany
  18. jutro jadę na próbę, jak wypali 12000 metrów do roboty także na około tydzień dwa zagoszczę w waszym mieście
  19. I czerwony dywan kierwa do ZOO mnie wysyłają piaskować jakiś basen czy uj wie
  20. dziś w nocy wyruszam w wasze strony panie i panowie ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- także kwiaty browary dziwki koks mile widziane
  21. Nie jest źle jeśli chodzi o koleiny. Na moje to prawie w ogóle ich tam nie ma. Na pewno nie jak na trasie np. Chełmno-Toruń No to git. Trasę Chełmno-Toruń już zaliczyłem na obecnej glebie i było dobrze. Dzięki chyba najgorzej w Gnieźnie jest,pare miechów temu jeszcze jakies roboty drogowe były ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- jeszcze raz ta stacja co na niej robisz będzie zamknięta jak szef ze Świecia po nocy wraca to ci tą naklejkę z szyby zeskrobie jeszcze przełazi koło drzwi i nie widzi że szef podjeżdża Kiedy Ty byłes na mojej stacji ?? krótko przed napiasaniem posta
  22. Nie jest źle jeśli chodzi o koleiny. Na moje to prawie w ogóle ich tam nie ma. Na pewno nie jak na trasie np. Chełmno-Toruń No to git. Trasę Chełmno-Toruń już zaliczyłem na obecnej glebie i było dobrze. Dzięki chyba najgorzej w Gnieźnie jest,pare miechów temu jeszcze jakies roboty drogowe były ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- jeszcze raz ta stacja co na niej robisz będzie zamknięta jak szef ze Świecia po nocy wraca to ci tą naklejkę z szyby zeskrobie jeszcze przełazi koło drzwi i nie widzi że szef podjeżdża
  23. byś był na spocie to byś zobaczył koła,w tym tygodniu wpada przód 215 jednak
  24. PIERWSZY

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.