Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. jako jedyny sie pojawił bawim sie:decayed:
  2. tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze.. ja już nie liczę,bo po co się denerwować ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- od dzisiaj do niedzieli bede na działce w Świeciu także jak coś grill+browar mini spot to wpadać taka sytuacja no to jak dziś żaden wyjazd się nie trafi to pod wieczór się zdzwonimy i resztę klubowiczów świeckich trzeba ściągnać u mnie nocka Grześ buła wpadaj ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- imprezkę uważam za otwartą
  3. tu nie ma co się załamywać cały czas w trasie to pali grosze.. ja już nie liczę,bo po co się denerwować ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- od dzisiaj do niedzieli bede na działce w Świeciu także jak coś grill+browar mini spot to wpadać taka sytuacja
  4. siemano
  5. Świecie!! nadjeżdżam
  6. Hurtownia elektryczna w Osielsku oprócz elektryki również chemia i farmacja chemia,hemoglobina taka... sytuacja...?
  7. KUJ-POM powoli rośnie w siłę w tym sezonie
  8. pochwalony
  9. prosze cie
  10. Ale moja się nie dusi i nie kopci to mogę depnąć i tak dobrze z 150 do 80 nawet w taki stanie cię objeżdżam
  11. trzeba wolniej jeździć
  12. test białej rękawiczki zrobimy
  13. szkoda zmywać tą drogocenną sól z BT
  14. również dziękuję
  15. ide walczyć z wyciekiem,postaram się też podjechać na 17-18
  16. będziesz miał kabelek?
  17. dokładnie
  18. no właśnie cieknie wręcz się leje,wjechałem na kanał patrzałem skąd ale nic nie widać gdzieś z nad pompy klimy tyle że tam tylko chyba idą węże od chłodzenia turbo
  19. poza tym że szarpie silnikiem obroty szaleją sporadycznie to woda gdzies z nad pompy klimy się leje jak temp wzrasta do 90 ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- tyle że z tego co widziałem to tam tylko węże od chłodzenia turbo ida ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- ide zalać smutki bo za chwile szału dostane
  20. kto mnie vag-iem poratuje źle się dzieje pod maską
  21. ostatnio karoserię od takiej sodowałem właściciel tachał ją z Holandii i niby w Pl takiej nie ma z tego co mówił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.