Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tyż bede
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur też ostatnio był na 2 kółkach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak będziesz miał glebę to już w ogóle ok, będę się odzywać zawsze będzie jakaś wymówka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
VW NEW BEETLE 1.8 TURBO 150 KM (3222507136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. VW New Beetle 220KM full opcja + Navi lcd! ZAMIANA (3214355885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. młoda się przymierza do zakupu takiego pocisku kierwa objedzie mnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wpadaj do Bydgoszczy bo w Toruniu ostatnio lipa ze spotami- B6 DIVISION
ja tam trenuję ,cały czas czekam na propozycję Sie śmiej ale ja jadę w czerwcu na Cypr na zawody w siatkę:grin::grin: Oczywiście, że da, możesz wziąć np prąd z podświetlenia D lub R, puścić przez przekaźnik po tej grze 3 dni z wyra nie moglem wstać a poza tym na Cyprze się nie gra w siatkę tylko w butelkę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z chęcią bym mu łeb przytrzasnął tym bagajem ale sam jestem po 4 paku- [ B5 AGA] Furmanka Brachiego
największe są dolne, z tego co wiem to wahacze się skręca na tulejach jak samochód stoi na kołach bo jak wisi i się skręci śruby na tulejach później postawi na kolach to moment i zrywa gumy bo napręża je jak bycze jądra ciężar samochodu- B6 DIVISION
ja tam trenuję ,cały czas czekam na propozycję Sie śmiej ale ja jadę w czerwcu na Cypr na zawody w siatkę:grin::grin: Oczywiście, że da, możesz wziąć np prąd z podświetlenia D lub R, puścić przez przekaźnik po tej grze 3 dni z wyra nie moglem wstać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stoję na balkonie palę papierosa,podjeżdża renault laguna na tablicach CNA parkowanie mu nie idzie,zatrzymal się polazłem usiąść na forum wstaję po pół godziny podchodże do okna słyszę AŁA patrz e przez okno a tam koleś od laguny z ręka w górze okazało się że typ nachlany że się słania na nogach,żona mu dłon klapą bagaja przytrzasnęła biegał przed blokiem chyba z 20 minut,zamknął samochód i szedł do domu :facepalm:j**aniec z dzieckiem jechał- B6 DIVISION
ja tam trenuję ,cały czas czekam na propozycję- [ B5 AGA] Furmanka Brachiego
a mechanik skręcił na tulejach jak samochod stał na kołach czy wisiał? ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- a tak w sumie to wktórym miejscu wahacze padły?- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
oj będą bo nie popuszczę- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
końcówka była polerowana ale pada więc po co myć a rant owszem jestem za ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- prędzej mnie wrzody dopadną ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- z przodu bix ? jes czorne polifty bedą mam nadzieje- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
to będzie po równo 215 bo też mi się wydaje patrząc na tył że 205 to przesada na nasze drogi ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- jak przód założę to w dół i lakier na błysk,polifty przód jakieś pierdoły i MOC- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czyli mniej więcej podobna zasada jak jadę do babci i Osła parkuję obok Dobisa niech widzą ludzie, że coś się dzieje coś ty,z 20 minut pogadaliśmy i do domu- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
nie wiem czy to dobry pomysł by na przód 205/40/18 pchać- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
te opony na tyle siedzą ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- mam jak przód założę to będe regulował bo na przodzie 16" jeszcze ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ---------- już zdążyłem rant trochę zedrzeć- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
czesze sie,jak przyszły to miałem mieszane uczucia ale teraz za chwile złażę na parking coś wkleję ---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- na razie tylko tył bo czekam za oponami na przód jutro w pracy ją umyję i zrobię lepsze foty bo nie chciało mi się jej ruszać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
później coś wrzucę u siebie w wątku- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrekx dzięki za spota- B6 DIVISION
:hi:miałeś na spota przyjechać w zeszłą niedziele czekam aż będzie jakiś gruby spot oby tak wszyscy nie czekali bo nigdy nie dojdzie do skutku- B6 DIVISION
:hi:miałeś na spota przyjechać w zeszłą niedziele- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jaiś spocik dziś? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie