Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cygan rwie suty normalnie c**j że 95r ale- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie ma emeryckiej jazdy,kólka wyglądają ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- Oferta - Audi A8 - Zawieszenie gwintowane KW Zregenerowane zaciski hamulcowe Przewody w oplocie ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Oferta - Audi A8 - WITAM DO SPRZEDANIA MAM MOJĄ ŚLICZNĄ A8 Z NAJLEPSZYM SILNIKIEM AUDI 4.2 300KM. ZOSTAŁY WYMIENIONE FOTELE NA POCHODZĄCE OD S8- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
całkiem całkiem wygląda na drodze jak na opla- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ogólnie dużo vw i audi odpicowanych po Świeciu jeździ aha jak by ktoś coś potrzebował typu rost style mam sodownice w robocie właśnie skończyłem wczoraj sodować ROLLS-ROYCE z 67 roku ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- a wcześniej PORSCHE z 63 roku ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Renovatio - Piaskowanie, szkiełkowanie, śrutowanie, sodowanie, hydropiaskowanie!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
załóż wątek tego peta i tam się chwal już dawno założyłem złamasie ide tam nasmarować .... lepiej zamknij wątek toć już w nim pisałeś z pół roku temu no ale w tym wieku zdarza się już zapominać ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- Dropson te dwie audi a3 i a4b6 chyba 3 zdjęcia wczoraj widziałem w CSW z naklejkami VW mania na pół tylnej szyby ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
załóż wątek tego peta i tam się chwal już dawno założyłem złamasie- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
a tak na poważnie to szukalem już dlugi czas blotnika w kolorze i lipa ten jest chyba pierwszy jaki upolowałem ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- no oprócz 2 audiczek które widziałem w Bydgoszczy w moim kolorze z błotnikami bez znaczka,no ale mogłem sobie tylko popatrzeć ---------- Post dopisany 03-08-2012 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 20:24 ---------- nowe zabawki doszły- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zabawki doszły- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
ważne że będzie prosta,jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
błotnik w kolorze już do mnie jedzie,nowe świcki,olej do skrzyni,płyn do wspomagania,brakujące listwy,i parę innych rzeczy już do mnie lecą- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
wziąłem ze znaczkiem z allegro w moim kolorze najwyżej znaczek się zaklei:wink: ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- tyle że ten stary pogięty jest w ocynku a ten z fury 95 rok więc uj wie co ma pod lakierem- Po kupnie samochodu padł silnik
miałem podobnie też mi się raz zapalila kontrolka oleju,zatrzymalem się sprawdziłem olej było 3/4 na bagnecie odpaliłem wszystko ok,pojeździłem tak z 2 tygodnie silnik zaczął chodzić jak diesel zdjąłem pokrywę zaworów a tam zonk zdjęcia masz u mnie w wątku ogólnie walki w głowicy się zatarły i do czyszczenia cały silnik był ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ---------- a olej byl świeży Castrol- Przebieg silnika-jak długo silnik może być eksploatowany?
Ten mechanik to niezły szpenio jak Ci podpowiedział żebyś kupił ADR. Fakt jest taki, że kupiłeś 1,8t tylko wykastrowane z turbiny. Mój ma 362kkm najechane i z silnikiem wszystko super oliwy nie ubywa jeździ na jednym z najtańszych syntetyków na rynku (motul 5w/40). Wciąga LPG aż miło. Acha i jest to ten bardziej wyżyłowany silnik 1,8T AJL 180KM z quattro wuęc troche żelastwa więcej musi dzwigać. Minusy to jak olej zbliża sie do wymiany do zawory na zimnym klekoczą prze 2 sekundy i słychac na ciepłym łańcuszek rozrządu. A co to znaczy silnik specjalnej troski? Jak dla mnie proste zalewam silnik olejem z normą dopuszoną przez producenta, wylewam co 10kkm wlewam nową oliwę + nowe filtry. Taki kondon jak 1,8 z turbo czy bez to jednostka z lat 80 doskonalona do dziś dzień i co najważniejsze jest idiotoodporna. Rozrząd wymieniasz według producenta co 120kkm (większość wymienia wcześniej). Graty dobrej firmy z klubową zniżką kupisz za 600zł. Wymienić można samemu jak sie ma trochę oliwy w głowie i analityczny umysł. Jeśli nie to koszt od 150-300zł zależnie od regionu i znajomości. Łąncuch wymienia sie jak go słychać (ociera o obudowę). Jedna teoria mówi, że nalezy wymienić go razem z napinaczem inni twierdzą, że czyszczenie napinacza w zupełności wystczy ewentualnie ślizgi można podmienić. ps. widziałem już trochę samochodów posiadających ksiązki serwisowe, za które dał bym sobie rękę usiąść ale vag, serwis, wlepki olejowe mówiły zupełnie co innego.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- lato w pełni czas się zabrać za padake ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- Blondi gdzieś ty była kobito?- [B5 AJL] AJL by WIŚNIA reanimacja,nadeszła wena,taka sytuacja
z głowicą APT ---------- Post dopisany 01-08-2012 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2012 at 17:00 ---------- zaczynamy akcję reanimacja Panowie jak jest z tymi "oryginalnymi" listwami dolnymi drzwi z allegro ? wygląda to jakoś po założeniu? a i szukam lewego przedniego błotnika w moim kolorze LZ9U,znalazłem na allegro ale z tym małym znaczkiem z boku i nie wiem czy brać czy szukać dalej,bo i tak bym musiał go zlikwidować- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z rana- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie pamiętam ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- może na piwo chcieliśmy cię wyciągnąć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdradzasz mój warsztat!? ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Czas na mini spota siódemą wstyd wjeźdzać do tej speluny mini spot jak najbardziej wskazany :naughty::naughty: jeszcze przyjedziesz Kempes trzeba częściej takie spoty organizować- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdradzasz mój warsztat!? ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Czas na mini spota- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Buła:doh: młoda mi mówiła że jej opowiadałeś że ledwo co z życiem uszedłeś a tu parę rysek i maska trochę wgnieciona- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
joł ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- ja mogę mieć,tylko kiedy byś odebrał?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie