Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. buła nie wiesz czy w gordonie dostane korek wlewu płynu chłodzącego? bo mi się rozpadł
  2. żebyś wiedział,choć w tym miesiącu mi chyba trochę skasują bo rok minie.
  3. ja też będę jutro z rana biorę Osła do roboty żeby go ogarnąć na niedziele może jakaś lista chętnych na spota? a ja oczywiście druga zmiana :facepalm: ---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ---------- kto nie wierzy zapraszamy prawda WIŚNIA no bez kitu ogień z rury wnet szedł lecz cóż... nastał teraz czas przemyśleń... ogłady... spokoju... za kierownicą gdyż 21 pkt. to już nie zabawa
  4. już znalazłem
  5. panowie szybkie pytanko,między silnikiem a grodzią z głowicy wychodzi wąż wodny gdzie znajduje się czujnik cieczy bodajże na 4 piny znajdujący się w plastikowej obudowie przykręcanej do głowicy i teraz pytanko między tą obudową plastikową a głowicą jest oring czy uszczelka?
  6. murzyny robią a stolarnia stawia ---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:45 ---------- pany jak się na tym forum w nowej okładce podpis wstawia?
  7. to nie moje ja miałem avanta polifta, a nie sedana przed liftem:decayed: sprzedałeś qzke ?
  8. janex coś o tym wie ---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:52 ---------- lepiej mieć na nosie glizde niż na codzień jeździć dieslem ---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:58 ---------- http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,kradnie-paliwo-granatowym-audi,38526.html#!prettyPhoto buła stary jumaczu
  9. ty to zawsze znajdziesz odpowiedni obrazek do sytuacji dobre ---------- Post added at 17:06 ---------- Previous post was at 17:03 ---------- jakie 20 my z dobisem w 10 robimy tylko później pół godziny turbina się chłodzi
  10. taa rysy zamalowałem pisakiem chciałem się pochwalić
  11. Fiat 126 sport Coupe fiat punto I 1.2 mini Van D. Tico Vw golf II 1.6 Automat no i Audi A4 b5 do dziś dnia
  12. o 17:00 już się ciemno i zimno robi i nic nie widać
  13. i wypróbować pisak na rysy myślałem że 15" masz to może coś bym miał.... za chwile ide podłubać to zobacze dokładniej, a tak na marginesie po co dajesz fure do lakiernika? zainwestuj w pisaki ---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:10 ---------- a ty w chacie jesteś? wolne masz? Wiśnia nie możliwe, że masz jakąś "ryske" na aucie i chcesz pisaków używać.. zabawne karwa bardzo zabawne ---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 12:42 ---------- czyli niedziela 16:00 pod Łuczniczką ?
  14. fura z Bydgoszczy a blachy CSW
  15. i wypróbować pisak na rysy myślałem że 15" masz to może coś bym miał.... za chwile ide podłubać to zobacze dokładniej, a tak na marginesie po co dajesz fure do lakiernika? zainwestuj w pisaki ---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:10 ---------- a ty w chacie jesteś? wolne masz?
  16. i wypróbować pisak na rysy
  17. W nocy nic nie zauważyłem; raczej nic tam nie dłubią WIŚNIA wyczytałem że zalałeś w końcu Motula , w mojej też już jest. Płukankę też robiłeś? U mnie szału nie zrobiła, przy następnej wymianie oleju Dobis się nie wymiga od czyszczenia smoka nie płukałem,sama wymiana z filtrem,co dziwne ze starego filtra jak go wykręcałem za dużo oleju nie wyleciało pewnie syfu tyle było że się przytkał ---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:17 ---------- przy wymianie wsadziłem palec w otwór spustowy w misce i jeszcze na paluchu syf wydłubałem w postaci małych twardych grudek jak by smaru starego dlatego czeka mnie tak za 2000 km wymiana samego filtra ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:19 ---------- jaki rozmiar masz?? ---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:46 ---------- W nocy nic nie zauważyłem; raczej nic tam nie dłubią WIŚNIA wyczytałem że zalałeś w końcu Motula , w mojej też już jest. Płukankę też robiłeś? U mnie szału nie zrobiła, przy następnej wymianie oleju Dobis się nie wymiga od czyszczenia smoka spoko ale auto zostaje i robię bo inaczej to się nie zgadamy ---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:47 ---------- będę w kontakcie z lakiernikiem w przyszłym tygodniu to będziemy działać dalej w temacie tylko znów trzeba zarezerwować dobrą godzinę.. "Pan Janek wymiata" nie zapomnij dodać polerki całości, a kwota niech zostanie tajemnicą na razie tak se myślę że zderzak sam zamontuje bo trochę będzie z nim kombinacji gdyż na starych kłach będzie, dodatkowo spryski trza ogarnąć, nadkola też kupiłem i będą do zamontowania...myślisz że nie będzie problemu żebym go zabrał luzem?? Grześ chyba 205 albo 215/45 /16 w tym że z tym profilem 45 nie jestem pewny ---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:21 ---------- a dlaczego pytasz?
  18. Pany,jechał ktoś ostatnio z Bydgoszczy do Inowrocławia? mogę na jakieś przeszkody natrafić? w postaci robót drogowych?
  19. u mnie też motulek zawitał i nastała cisza i wydaje mi się że mniejsze spalanie
  20. w sumie podniecam się tu alusami a sam mam 2 opony do wymiany
  21. e tam wszystko do ogarnięcia za pare groszy 1300-1400zł z dystansami i fele lalka,bez opon oczywiście
  22. http://allegro.pl/felgi-audi-a8-s8-quattro-a6-18-oryginalne-5szt-i2208189426.html chętni?
  23. zespolone bixenony z czarnymi środkami
  24. ja chciałem,o ile fundusze pozwolą w najbliższym czasie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.