Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
brat dobisa chyba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:wallbash: można trochę poszaleć na jakimś parkingu dobrze że zapowiadają śnieg tylko dwa tygodnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pada śnieg,pada śnieg... :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:wallbash: :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://bebzol.com/pl/Zarcik-motoryzacyjny.49394.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
cena wywoławcza ?- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
usterkę zlikwidowałeś?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 ADR] [B5 ADR] 1.8 quattro by Mushu123
więcej fotek by się przydało środka również [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 23:12_________________________________________________i zmień w opisie na avant- [B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)
:slina: całkiem w pyte [br][br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 20:51_________________________________________________ale z węższą oponą też dużo nie zdziałasz- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale śnieg sypał między Osielskiem a Luszkowem kolejka jak diabli- Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
chłopaki u nas wypadków i tak jest w chooj jak są kiery po lewej stronie, a co dopiero jak by zalegalizowali po prawej to co drugie drzewo krzyż by stał bo przy wyprzedzaniu widoczność jest praktycznie zerowa- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
15 koła?? :polew: to ja za mojego ile bym miał wołać :polew: z 20k [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 12:21_________________________________________________ale tą dopiską o RS-ie mnie roz&%bał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8t-wersja-sport-i2039299639.html Nadaje się do wariacji jak i ekonomicznej jazdy ponieważ RS-ki to spalanie mają "bogate" on jest moim guru :polew:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch. Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji. z reklamacja nie bedzie problemu, dzwiek jest ewidentnie z przodu ja bym im w tym sklepie chooojjii nawtykał że jakieś gówna sprzedają co po paru km się rozlatują odkąd mam audi (czyli ponad 3 lata) biorę graty od TOM77 i nigdy nie było problemów więc nie widzę sensu robienia jemu awantury. cieżko żeby Tomek odpowiadał za to co zamknięte w pudełku (od tego jest gwarancja) a wiem że bierze z pewnych źródeł i gówna mi nie sprzeda [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________poza tym części nie były gówniane bo na tym się nie oszczędza. nie ma co gdybać zresztą. jutro rozbieram i zobaczymy co wyjdzie no chyba że tak,tylko przed założeniem w piasku wytarzaj to będzie lepiej się obracać- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch. Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji. z reklamacja nie bedzie problemu, dzwiek jest ewidentnie z przodu ja bym im w tym sklepie chooojjii nawtykał że jakieś gówna sprzedają co po paru km się rozlatują- Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
to kiere na środku dałeś bo nie łapię- [B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
a on nie był na sprzedaż?- Za co lubię/nie lubię forum A4
na + (czytaj wyżej bo nie będe sie powtarzać ) na - -w ciągu roku dwa razy zmieniałem wartość soczewek kontaktowych (wzrok się p...doli) - czasu brak przez siedzenie na kompie, - ciągłe kłótnie z dziewczyną, - nikt nie chce mi sprezentować lewego przedniego błotnika ;( w moim kolorze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
toć w Realu też jest Parking podziemny z myjnią może by tam spoty przenieść,choć pewnie też dziś będzie zamknięty- [B5 AEB] Problem z ciśnieniem oleju
jak się zakłada nowe "szklanki" to z tego co wiem trzeba je zanurzyć w oleju najlepiej jeszcze przed rozebraniem silnika żeby jak najdłużej sobie poleżały i przez te boczne otworki olej sobie wleciał jak zakładasz w gniazda, otwory w popychaczach powinny nachodzić na otwory w bloku głowicy w jaki sposób czyściłeś silnik? bo jak głowice od środka to bardzo możliwe że pozapychałeś jakieś kanały olejowe albo smoka- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:15_________________________________________________ LZ9U - Vulkanschwarz perleffekt[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:17 w ramach święta trzech króli i ogólnie nowym roku mógł byś mi wysłać lewy błotnik bo mam ten sam kolor tylko choojj z UPS mi go uszkodził- [B5 ANB] Różnica silników.
AJL [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:19_________________________________________________w- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ładny kolor jaki masz kod lakieru? - [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków