Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. wczoraj był spot w Bydgoszczy pod Łuczniczką i trwał od 17 do 18:30... pisałem nawet Thumas, silniczek 2.4 dzięki za info no więc Thumas widziany o 11 w Górnej Grupie przy rondzie
  2. kto ma u nas srebrnego b5 polifta w sedanie na felgach takich jak ma Reniu? na początku myślałem że to binek ale CB blachy
  3. Kempes dzięki za wczorajszego spota ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- http://allegro.pl/audi-a6-s6-2-7bit-quattro-webasto-recaro-igielka-i2308979571.html ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- http://allegro.pl/audi-a6-s6-2-7bit-quattro-webasto-recaro-igielka-i2308979571.html
  4. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  5. drapnij trochę końcówkę wydechu papierkiem 5 minut roboty a jak oko cieszy
  6. a ty nie w pracy
  7. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  8. zdrowych wesołych, mokrych gaci,smacznego jajka chłopaki
  9. ja dziś nabyłem nowy czujniczek temp. ciekawe czy się koza trochę uspokoi
  10. na żywo wygląda
  11. ---------- Post added at 06:42 ---------- Previous post was at 06:40 ---------- to gdzie i o której spot?
  12. Bartek narazie stop z zakupami myślę że nie będzie tak źle wyglądał ze zderzakiem bo jakieś tam progi mam i dokładkę na tyle też bo dziwnie wygląda z samym esowym zderzakiem ---------- Post added at 20:35 ---------- Previous post was at 20:33 ---------- a i jeszcze grill będzie to
  13. to gites bo ja mam nocke w pracy
  14. warto tam czasami zaglądać
  15. Dobis bierz póki jest http://allegro.pl/audi-rs4-zderzak-tylny-avant-1999-2001-oryginalny-i2205854383.html będziesz miał przód S-4 a tył rs
  16. i co Wy wystawicie?? jedno S4 (wciągnięte przez M5 e39 400KM) ,reszta same klekoty ja nie mam klekota
  17. prototyp kolo z forum takie cuda robi ---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 14:56 ---------- o kiere chodziło dlaczego cytatu nie dało
  18. a4 klub VS. BKB
  19. same silniki bez osprzętu raczej chyba dużo się nie różnią
  20. u nas by można było coś takiego zorganizować no chyba że już gdzieś się jakieś wyścigi odbywają w CB
  21. listwa będzie jeszcze w tym tygodniu
  22. ja już od 7 czekam pod twoim blokiem na podpięcie ---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:37 ---------- znieś mi chociaż bułke z masłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.