Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Problem z silnikiem
nie wiem jak jest u ciebie,też miałem masełko pod korkiem,a pod pokrywą było trochę gorzej,nie wiem czy u ciebie jest też coś takiego nie przestrasz się może to jakaś pierdoła ale poczytać możesz http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?204329-ALL-P%B3ukanie-silnika&highlight=dziwny+d%BCwi%EAk+pokryw%B1+zawor%F3w
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i oczywiście Cię odstawiłem :polew: i wtedy się obudziłeś
-
Problem z silnikiem
miałem cos podobnego tyle że w b5 zdejmij pokrywę zaworów i zobacz czy nie masz galaretki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
---------- Post added at 11:00 ---------- Previous post was at 11:00 ---------- nudzi mi się poprostu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.cda.pl/video/3082289/Dwaj-idioci-na-rosyjskiej-autostradzie dobis1 to chyba my jak wracaliśmy ze spota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
---------- Post added at 09:56 ---------- Previous post was at 09:56 ---------- Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, 2001.03.18 Reniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a w Świeciu burza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo benzyna będzie po 10zł za litr
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja już też gacie zmieniłem s4 teraz to tylko w totolotka wygrać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ponawiam pytanie bo nie bede mial neta ---------- Post added at 08:51 ---------- Previous post was at 08:51 ---------- a dobrze,dobrze tylko uszy trochę bolą Tak myślałem że będzie:rant:, u mnie póki co jest w miarę ok :polew: dokładnie ---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:51 ---------- zawijam do Bdg 17:00 bede pod Łuczniczką
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a dobrze,dobrze tylko uszy trochę bolą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
furmanka już śmiga aż miło ale dzięki za pamięć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też się postaram być
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to wbijaj do mnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem za- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grześ jak byś alu spolerował to by wgl wyglądało całkiem w pyte ---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:26 ---------- ciekawe co bedzie w tym roku trzeba nowy filmik nagrać miałem zamiar przed założeniem ale już tak ciepło i brak czasu zmusił do założenia:wink: ale jak trafi sie chwila to doprowadzę je do porządku ---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:38 ---------- ja nawet wczoraj wosk wtarłem w moje rysy i ci powiem nawet wygląda tylko ten błotnik pogadaj z bulą to powie Ci gdzie masz jechać i obędzie się bez kupna błotnika - gość jest MEGA mnie chodziło o polerkę taką a co do błotnika to chciał bym ten co mam bo jest w ocynku a drugi znaleźć ocynk to mnie się nie chce.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grześ jak byś alu spolerował to by wgl wyglądało całkiem w pyte ---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:26 ---------- ciekawe co bedzie w tym roku trzeba nowy filmik nagrać- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kiedy będzie znowu taka frekwencja ---------- Post added at 16:45 ---------- Previous post was at 16:40 ---------- ja nawet wczoraj wosk wtarłem w moje rysy i ci powiem nawet wygląda tylko ten błotnik- Uszczelka czy oring?
już po kłopocie dzięki- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja,z rozwalonym kolanem furmanka już złożona Kempes- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://allegro.pl/migacze-audi-a3-a4-skoda-fabia-octavia-smoke-i2211422388.html :naughty:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki za chęci znalazł się chętny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra Świeckie "społeczeństwo" który chętny podrzuci mnie do Kar-bet-u ? ---------- Post added at 12:20 ---------- Previous post was at 12:18 ---------- bo w mojej kozie puścił oring w tylnej części głowicy i wode wyrzygało - Meetingi Kujawsko-Pomorskie