Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. bez kitu jak by coś obcierało o łopatki od wiatraka
  2. tylko niech weźmie coś na uspokojenie
  3. 60zł w dwie strony no ale grubo było
  4. kto jedzie ze Świecia jeszcze na spota? ostatni powrót mi się podobał,do odcięcia
  5. o swoim 1.8T zmiennych faz ni ma w tej babci [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 16:46_________________________________________________całą głowicę
  6. ja taki dźwięk miałem przed wymianą głowicy jak mi wałki rozrządu pozacierały przyczyn może być w chooooj
  7. na Lotosie tyż po staremu [br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:22_________________________________________________ jak jechałem o 10 rano to już posprzątane było
  8. wszystkiego naj w nowym roku
  9. dzisiaj? spot jest?
  10. to patrz to :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:34_________________________________________________ [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:35_________________________________________________ale i tak kochom mojego ulepa
  11. WIŚNIA odpowiedział(a) na tomas2209 temat w 1.6
    albo rób pan panie swapa na 1.8T [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:26_________________________________________________i po problemie
  12. no własnie widziałem że pod pracą stała bordowa drezyna no w końcu mogę się tym Padłem nacieszyć tylko jeszcze muszę audio ogarnąć bo jest mała choinka z tą elektryką... :wallbash: jak można się Francuzem cieszyć :wallbash:
  13. nowa bateryjka przyjechała [br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 16:04_________________________________________________ no własnie widziałem że pod pracą stała bordowa drezyna
  14. a do AJL-a w sumie też powinna podejść
  15. po co się bawić, sprzedać swoją dołożyć i http://otomoto.pl/audi-s4-piekna-i-idealna-okazja-C22042839.html :jerk: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 12:43_________________________________________________(wszystkich recenzentów ogłoszeń z forów i innych, których śmieszy to sformułowanie - zapraszam do obejrzenia auta).
  16. widziałem ja...piękna i do tego czarna...stała koło byłego MDK`u :slina: w drugi dzień świąt dokładnie
  17. to nie lepiej sobie Webasto
  18. lepiej zrobić raz a dobrze niż dwa razy to samo rozbierać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.