Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. WIŚNIA odpowiedział(a) na dawidoks temat w 1.8
    to samo było u mnie,tyle że ja miałem tyle nagaru i syfu zamiast oleju była galaretka i czujnik położenia wałka był winny bo był zaklejony tym góóównem
  2. teraz podobno zamiast 2.7BiT lubią wkładać R32 [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 22:41_________________________________________________miej miejsca,lepszy dźwięk i 1 turbo a mocy nie brakuje
  3. dobrze gada tylko pompę wody też obowiązkowo bo jak się posypie to będziesz musiał wszystko znowu zwalać
  4. wszyscy już śpią tylko my takie nocne marki widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1: na następny spot umyję dopiero :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:31_________________________________________________ tak prawie z nocki bo trafiło mi się wolne a wracałem ze sklepu byłem po świeży chlebek dla żonki dzisiaj mam nockę i weekend wolny tak blisko sklep masz i samochodem jeździsz? bogaci mogą
  5. moja koleżanka ma 2.0gsi jakąś bardzo rzadką wersje z kompresorem 180km :evil: też się zbiera jak cholera [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 12:34_________________________________________________tyle że balacha do d*py,sypie się
  6. WIŚNIA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  7. zrobi,2 miechy pojeździ,rozbierze,sprzeda na części i co dalej z B6 jest B7 a z B7 będzie R8?
  8. [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:58_________________________________________________ wszyscy już śpią tylko my takie nocne marki widziałem wczoraj twoją brykę pod blokiem,mówiłeś ostatnio że umyjesz a tu czorna jak szatan :doh1:
  9. co tu taka cisza dzisiaj :gwizdanie:
  10. tak jest, ja 2 tygodnie temu głowice zakładałem i własnie tak ją skręcałem [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 17:33_________________________________________________tyle żę 2 raz 90 stopni nie kręciłem bo się właśnie bałem że szpilki szlag trafi
  11. http://www.streetracing.pl/ tu też
  12. Reniu na tamten wątek to ja tak przypadkiem trafiłem
  13. to nie była opcja,to był pomysł na
  14. wiem,ale ta B5 była piękna w pełnym tego słowa znaczeniu [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:00_________________________________________________teraz też nie ziewa z b6 zrobić b7 :kox: ale ta B5...
  15. biegając po necie znalazłem takie o to forum http://www.strefacaraudio.pl/topic/6328-audi-a4-b5/ k..wa jak można rozebrać i pogonić na części taką bryke
  16. płucz,płucz silniczek póki możesz
  17. a na wiosnę Rezamy QQQQQQQQQ
  18. takiego myku jeszcze nie widziałem
  19. bezwypadkowe może być,ale pewnie po powodzi
  20. http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Benzyna-juz-po-6-zl,wid,13967324,wiadomosc.html?ticaid=1d585 :naughty:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 12:58_________________________________________________i weź w tym kraju załóż rodzinę i godnie żyj :wallbash:
  21. przeżył by Peugeot 307 HDI na trasie Gdańsk Świecie tylko w tryb awaryjny wpadł a co do tematu też bym w pierwszej kolejności sprawdził paliwo,skoro przed zatankowaniem wszystko było ok,a jeśli to nie pomoże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.