Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter1983

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Proszę o podpowiedź jaki czujnik temperatury od ecu zakupić np. w INTERCARS i jak go wymienić - gdzie szukać.... silnik ACK 2.8 193KM 98r.
  2. Witam, Mam podobny problem, proszę tylko o wyjaśnienie - czy odłączenie elektrozaworu od gazu (itp czynności opisane powyżej) ma ten sam efekt końcowy co przełączenie na benzynę na kilka minut przed zgaszeniem auta?
  3. peter1983 odpowiedział(a) na rapens1 temat w 1.6
    Witam, Chciałbym wymienić czujnik temperatury dla ECU w a4 2.8 ACK 98rok. Może mi ktoś podpowiedzieć czy dam radę to zrobić samemu bez rozkładania silnika i gdzie ten czujnik się znajduje? I który to jest czujnik np. w Intercars bo szukam na stronie w sklepie i nie bardzo mogę znaleźć... pozdr. Piotr
  4. Witam, Mam podobny problem, nie działa mi tempomat - z tym, że nie wiem czy dobrze go próbuję włączyć... Tempomat jest w manetce do włączania świateł drogowych. Jest guzik fix i taki suwak aus,ein...
  5. Witam, Posiadam instalację gazową z komputerem sterującym ESGI2, reduktor Tomasetto Artic. Mam następujący problem. Podczas jazdy przełącza mi się z powrotem na benzynę, niezależnie od tego ile jest gazu w zbiorniku, z jaką prędkością jadę, jakie są obroty, jakie warunki atmosferyczne... Nie ma reguły. Dzieje się tak raz na kilka dni, czasem częściej jednego dnia a potem przez kilka dni spokój... Po takim przełączeniu próby przełączenia z powrotem na gaz nie udają się. Zazwyczaj trzeba odczekać kilka minut i jest ok. Byłem na regulacji, wymianie filtrów, sprawdzeniu czujników - niby wszystko funkcjonuje prawidłowo. Sterownik nie ma zapisanych błędów. Czy ktoś może podpowiedzieć co tu jeszcze można sprawdzić???
  6. Temperaturę pokazuje ok w Celsjuszach. Problem polega na tym, że sporadycznie po odpaleniu przez jakiś czas jest -60 kilka Farenheita...
  7. Witam, Co jakiś czas po odpaleniu auta na zegarach temperaturę pokazuje mi w F (jeśli dobrze pamiętam to jest to -60F (sześćdziesiąt parę). Trwa to maksymalnie do 2 minut. Nie ma reguły czy na zimnym czy na ciepłym silniku. Nie wiecie co może być przyczyną?
  8. Witam, Mam też taki problem - po dłuższym postoju muszę trochę pokręcić i jak już odpali to potafi stracić obroty i zgasnąć. Jak dodam delikatnie gazu to jest ok... Dajcie znać co na to poradziliście.
  9. wielkie dzięki za info, a jak to się ma do mojego alternatora? o ile się nie mylę to mam 120A
  10. Odnalazłem wlepkę z kodami wyposażenia. Kod aku: J0L battery 340 A (70 Ah) Jak to się ma do baterii produkowanych obecnie. Co polecacie?
  11. No właśnie nie wiem czy dobrze pali bo po dłuższym postoju ciężko zapala - trochę muszę pokręcić... Stąd moje pytanie czy nie powinienem zakupić aku z prądem rozruchowym 700-800 A?
  12. Ale kręci mi ładnie, tak jak powinno. Tylko muszę trochę pokręcić od rana żeby zapalił... Chodzi mi o to czy 530A to nie za słaby prąd rozruchowy skoro producenci zalecają 700-800A?
  13. Witam, Mam podpięty akumulator 530A. Do tego modelu Bosch zaleca aku o prądzie rozruchowym od 640 - 800 A, Centra natomiast 700 - 800A. Czy powinienem zmienić dotychczasowy na mocniejszy? Po dłuższym postoju muszę trochę pokręcić żeby odpalić ale dotychczas nie szukałem winy w akumulatorze. Na ciepłym odpala elegancko... pozdrawiam!
  14. Katalizatory są w eleganckim stanie, jadę zaraz podpiąć pod kompa... Sprawdzę też filtr i przepływkę... [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 17:46_________________________________________________W pamięci wykryto błędy dopasowania mieszanki i czujnik tlenu- uszk. elektr obwodu elektrycznego. Okazało się też, że padł przepływomierz - bo nie ma zmian po odłączeniu... W takim razie wygląda na to, że muszę zakupić przepływomierz [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 21:27_________________________________________________Podjechałem raz jeszcze na diagnostykę i okazuje się, że obie lambdy nie pracują!!! Jutro wymieniam...
  15. Dziś przy porannym odpalaniu strzeliło z rury... Jadę na wycięcie katalizatorów bo wydaje mi się, że się zapchały...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.