Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. A bo tak wyszło Ty to masz oko Sokole
  2. prawie jak moj irko prawie robi wielką różnicę
  3. Witamy Kope lat :gwizdanie:
  4. Dobra panowie miłej nocki i klikania.
  5. o kurka widzę ze targi nam się tu robią
  6. Pablo macie Canona 80is? We wtorek dam Ci znać bo nie znam ich wszystkich modeli jakie mają Sebo83 ja również posiadam takie zdolności Piotrek jutro powinien być, nie znam grafiku jego, hehe.
  7. Tylko klubowicze mają rabat
  8. Ale przecięż dostałeś rabacik to o co Ci chodzi?
  9. A czego się mogł spodziewać po Olympusie
  10. Ja nie pracuję na tym dziale to najwyżej przyjedz tam i im wpie*dol Spoko jak coś to się wymieni
  11. Trzeniu też Cię kocham Za takie pieniądze nie będziesz miał złotych gór
  12. Piotrek jak aparacik, działa dalej?
  13. No dużo, byliśmy na spocie Calibr
  14. [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:46_________________________________________________Trzeniu gdzie ześ był jak Cię nie było :?:
  15. Ja Ci się juz nie musze przedtawiać bo wczesniej na stacji się oblookaliśmy :gwizdanie: cuber szerokiej drogi i nie szalej za dużo Dzięki za spota i tylu nowych osób dawno nie widziałem
  16. PABLO odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda Roberta ale nie jest temu w zaden sposób winny. Brawo Alonzo, należy mu się to zwycięsteo po wczorajszym pechu w kwalifikacjach. Szkoda tylko ze Hamilton jako jedyny z czołówki zdobył punkty i odjechał na 7 punktów Massie
  17. Po tym wyścigu można stwierdzić że F1 to wielka loteria
  18. PABLO odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok zaraz ruszają GO GO GO Robert
  19. Moze u nas za 30 lat zrobią taki tor
  20. PABLO odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    I oto chodzi :evil:
  21. Ale na spocie widzimy Cię Za nie całą godzinę wyścig a juz mozna oglądać na polsacie sport extra wstęp godzinny
  22. Ładna i zadbana Przydała by się mała gleba. Pomyśl nad zmianą kierunków i przednich lamp (Valeo, Depo + ksenony) a będzie juz wtedy niezły wypasik. Srodek i kierownica rewelka 8S3 jak się zdecydował na taki silniczek to musi być zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.