Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A bo tak wyszło Ty to masz oko Sokole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie jak moj irko prawie robi wielką różnicę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No problem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Tukan- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witamy Kope lat :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra panowie miłej nocki i klikania.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o kurka widzę ze targi nam się tu robią- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo macie Canona 80is? We wtorek dam Ci znać bo nie znam ich wszystkich modeli jakie mają Sebo83 ja również posiadam takie zdolności Piotrek jutro powinien być, nie znam grafiku jego, hehe.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko klubowicze mają rabat- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale przecięż dostałeś rabacik to o co Ci chodzi?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czego się mogł spodziewać po Olympusie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie pracuję na tym dziale to najwyżej przyjedz tam i im wpie*dol Spoko jak coś to się wymieni- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu też Cię kocham Za takie pieniądze nie będziesz miał złotych gór- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek jak aparacik, działa dalej?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No dużo, byliśmy na spocie Calibr- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 22:46_________________________________________________Trzeniu gdzie ześ był jak Cię nie było :?:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja Ci się juz nie musze przedtawiać bo wczesniej na stacji się oblookaliśmy :gwizdanie: cuber szerokiej drogi i nie szalej za dużo Dzięki za spota i tylu nowych osób dawno nie widziałem- Formuła 1 2008
Szkoda Roberta ale nie jest temu w zaden sposób winny. Brawo Alonzo, należy mu się to zwycięsteo po wczorajszym pechu w kwalifikacjach. Szkoda tylko ze Hamilton jako jedyny z czołówki zdobył punkty i odjechał na 7 punktów Massie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po tym wyścigu można stwierdzić że F1 to wielka loteria- Formuła 1 2008
Ok zaraz ruszają GO GO GO Robert- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze u nas za 30 lat zrobią taki tor- Formuła 1 2008
I oto chodzi :evil:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale na spocie widzimy Cię Za nie całą godzinę wyścig a juz mozna oglądać na polsacie sport extra wstęp godzinny- [B5 ABC] moja a4 2,6 v6
Ładna i zadbana Przydała by się mała gleba. Pomyśl nad zmianą kierunków i przednich lamp (Valeo, Depo + ksenony) a będzie juz wtedy niezły wypasik. Srodek i kierownica rewelka 8S3 jak się zdecydował na taki silniczek to musi być zadowolony - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!