Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Dzięki cuber ale nie skorzystam Dobra panowie miłej nocki i klikania
  2. Uwierz bardzo dobry interes, nic nie tracisz
  3. dojedzie sama? :gwizdanie: Tylko pójdzie do przerejstrowania to przyjedzie na spota "sama"
  4. Nie długo kupuję B7 :naughty: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:13_________________________________________________ Widzieliśmy jaka była, najwazniejsze ze się podobała włąscicielowi Zobaczysz niebawem ostatnią sztukę jaką przywiezli koledzy po naszym wczesniejszym rezaniu
  5. :naughty: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:06_________________________________________________ No co Grzesiu, kręci się interesik
  6. Kumplowi w ABC po miescie palił 18-20l przy normalnej jezdzie a na trasie 12-14l. Opony przód 215, tył 225 i na manualu, tak palą niestety
  7. PABLO odpowiedział(a) na udy temat w Audi A4 B5
    Ate bo jest sprawdzona, polecam
  8. zgubiłeś tu coś? Piotrek nie bądz taki agresywny bo kolega mod się wystraszył
  9. Panowie co myślicie bo pewnie znowu kolejny nasz kolega kupi nową :?: http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-model-2000-skora-C6383634.html Lub ta http://allegro.pl/show_item.php?item=445479354
  10. To musze uwazać w Niedziele
  11. Jeden drugiemu prześle i tak się uzbiera
  12. ciekawa [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:53_________________________________________________ nie wiem po co wklejać na forum takie idotyzmy, jak już nie masz co pisać to lepiej sobie odpuścić niż takie gnioty wklejać A co taki jestes poważny Grzesiu?? Luzik Masz tu coś http://www.cwaniak.rembertow.net/ Tylko się nie obrazaj :> hehe
  13. Pablo rozumiem że to oglądasz jako dobranockę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Nie, puściłem właśnie ją Tobie
  14. Trzeniu daję radę A ty jak tam??
  15. :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:30_________________________________________________Diego miażdzysz :kox:
  16. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Cos nie dziala Działał wczoraj Mi się udało wszystkie fotki odblokować ale troszkę brakło do filmiku
  17. Ja tu myslałem ze dzis kolejne 10 stron będzie naspamowane a tu luzik :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________http://www.lalalalalalalalalalalalalalalalalala.com/
  18. No tak w sumie racja [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:54_________________________________________________Jarko na którą masz do pracy :?:
  19. Nie spać, zwiedzać
  20. Ja nie miałem takiej sytuacji tak ze sie nie moge wypowiedzieć na ten temat ale jak znajdziesz przyczynę to daj znać, kazde info jest cenne
  21. No raczej :gwizdanie:
  22. http://otomoto.pl/audi-s4-czarny-2-7-bi-turbo-idealny-C6380512.html Prawie jak moja
  23. O kfa mac!! Co za czarnulka :decayed: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 22:59_________________________________________________Panowie ten "prawie RS4" coś długo nie może się sprzedać http://moto.allegro.pl/item443942642_audi_rs4_sedan_2_5_tdi_quattro_bezwypadkowy.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.