Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki cuber ale nie skorzystam Dobra panowie miłej nocki i klikania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uwierz bardzo dobry interes, nic nie tracisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dojedzie sama? :gwizdanie: Tylko pójdzie do przerejstrowania to przyjedzie na spota "sama"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie długo kupuję B7 :naughty: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:13_________________________________________________ Widzieliśmy jaka była, najwazniejsze ze się podobała włąscicielowi Zobaczysz niebawem ostatnią sztukę jaką przywiezli koledzy po naszym wczesniejszym rezaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 00:06_________________________________________________ No co Grzesiu, kręci się interesik
-
[B5 ABC] Duże spalanie
Kumplowi w ABC po miescie palił 18-20l przy normalnej jezdzie a na trasie 12-14l. Opony przód 215, tył 225 i na manualu, tak palą niestety
-
[B5 ABC] Pompa hamulcowa
Ate bo jest sprawdzona, polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgubiłeś tu coś? Piotrek nie bądz taki agresywny bo kolega mod się wystraszył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co myślicie bo pewnie znowu kolejny nasz kolega kupi nową :?: http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-model-2000-skora-C6383634.html Lub ta http://allegro.pl/show_item.php?item=445479354
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To musze uwazać w Niedziele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeden drugiemu prześle i tak się uzbiera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawa [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:53_________________________________________________ nie wiem po co wklejać na forum takie idotyzmy, jak już nie masz co pisać to lepiej sobie odpuścić niż takie gnioty wklejać A co taki jestes poważny Grzesiu?? Luzik Masz tu coś http://www.cwaniak.rembertow.net/ Tylko się nie obrazaj :> hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo rozumiem że to oglądasz jako dobranockę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Nie, puściłem właśnie ją Tobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu daję radę A ty jak tam??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:30_________________________________________________Diego miażdzysz :kox:
-
Strefa Śmiechu
Cos nie dziala Działał wczoraj Mi się udało wszystkie fotki odblokować ale troszkę brakło do filmiku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tu myslałem ze dzis kolejne 10 stron będzie naspamowane a tu luzik :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________http://www.lalalalalalalalalalalalalalalalalala.com/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak w sumie racja [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2008, 01:54_________________________________________________Jarko na którą masz do pracy :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie spać, zwiedzać
-
[B5 ABC] Silnik przerywa na ssaniu gdy jest zimny i po dłuzszym postoju
Ja nie miałem takiej sytuacji tak ze sie nie moge wypowiedzieć na ten temat ale jak znajdziesz przyczynę to daj znać, kazde info jest cenne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No raczej :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://otomoto.pl/audi-s4-czarny-2-7-bi-turbo-idealny-C6380512.html Prawie jak moja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O kfa mac!! Co za czarnulka :decayed: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 22:59_________________________________________________Panowie ten "prawie RS4" coś długo nie może się sprzedać http://moto.allegro.pl/item443942642_audi_rs4_sedan_2_5_tdi_quattro_bezwypadkowy.html