Treść opublikowana przez PABLO
-
Formuła 1 2008
Mamy kwalifikacje. Kubica 7 po pierwszej serii
-
Kto zna tytuł gry komputerowej ?
RS4 B7 jest NFS PRO STREET
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy coś ostatnio zajęci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Elo all Działo się coś ostatnio :?: Ale mamy pikny weekend
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedałeś Tak, wczesniej juz poszła. Ale jak coś to popytam się czy ktoś jeszcze nie chce sprzedać Mały tuning http://pl.youtube.com/watch?v=ITnBKe05ZFY&feature=related[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 22:48_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=1YFkPCcAcbg&feature=related
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=1YFkPCcAcbg&feature=related
-
[B5 ABC] Moje A4 2.6...
Ja proponuje koledze Kezmo zrobić dokładniejsze fotki (przód) i będzie po sprawie czy są to soczewki czy nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie spać, zwiedzać
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Jeśli chcesz rezać na S4 to 3. Mi się podobają 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Normalnie dramat... Siedzimy, pijemy, nic się nie dzieje... Spoko wazne ze prawie cały skład jest na zlocie:) Czekamy na relacje ze zlotu;)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2008, 02:02 am_________________________________________________Themon co jest? ??[br]Dopisany: 31 Sierpień 2008,- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko i jak tam na zlocie?- [B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Panowie to jest dział oceniania A4ki "jelcza" czy dyskusja o osiągach waszych audic?!- Audi A4 1.9 TDi 110KM S-Line
Czekamy na fotki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie nie będzie bo pracuje w Niedziele. jarko zapodajcie fotki z imprezy a nie mów ze są nudy [br]Dopisany: 30 Sierpień 2008, 11:50 am_________________________________________________O, zielony nas podgląda- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No chwilkę nie hulała ale teraz jest ok- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.mediamarkt.pl/krakow/gazetka/ Ostatnia stronka, oprócz tego jeszcze będzie wiele innych [br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 19:26 _________________________________________________Na M1 się nie dostaniecie to zapraszam jak coś do mnie na Solvay- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie spać, zwiedzać No to panowie zapraszam jutro do Solvayu na wielką wyprzedaż, wszystko przygotowane- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szerokości, jak dojedziesz to napisz Dziś widziałem R8 pod jubilatem :gwizdanie: Ja tez zaraz jadę tylko w kime bo przed 6 trzeba wstać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A myslałem ze Cuber tam wszystko wyrezał oprócz skóry i RNS-E To zes sie rozpisał irko- [B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Niezła sztuka Sliczny kolorek, ściągaj chlapacze tak jak koledzy proponują. A co do felg to lepiej 18" załóż bo nie jest obnizona i na pewno nie będzie dramatu bo duzo B5 jezdzi na takich felach A co konsoli to nie zastanawiaj sie tylko pakuj RNS-E Szerokości- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko nie wiedziałem- [B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
To juz wiesz jakie mozesz zrobić modyfikacje :> Chcesz na 18 jezdzić w zimie?? Pogratulować i szerokości- [B7 BDG] moje drugie audi(zdradzilem klub)
Ładna sztuka Napisz jaką dokładnie masz opcję i jak dasz rade to zrob wiecej fotek Coś ostatnio modne te B7 Avanciki w S-Line Przesiadka tez niezła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz Sokol miałem dyzur nocny Siema Nims Pablo wiesz juz cos o piatku ? Jasne http://www.mediamarkt.pl/krakow/gazetka/ Zapraszam w pt od 7:00 [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:38 _________________________________________________ wiekszosc wyjechala na zlot A ty w który dzien jedziesz? [br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 20:39 _________________________________________________ Spoko do Niedzieli się wytrzyma - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!