Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://i33.tinypic.com/t5g17r.png [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 16:02 _________________________________________________A tu ciekawa reklama :> http://pl.youtube.com/watch?v=haVljmK21-4
  2. http://www.youtube.com/watch?v=sq-Qsax9VTM&feature=related
  3. daj linka Ten jest lepszy link bez cenzury http://www.youtube.com/watch?v=sq-Qsax9VTM&feature=related
  4. daj linka http://www.youtube.com/watch?v=eBWJFfElaWQ prosze
  5. Kapitan Bomba rozpier* :polew:
  6. Dobra panowie ja uciekam bo od 6 na nogach. Wystarczy tej vodki Bye
  7. Ty tez pijesz?? W weekend nie było kiedy to teraz [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 01:39 _________________________________________________Finladnia z colą z kubka A4 to dopiero jest szoł
  8. Człowiek spędził cały dzień w pracy i teraz sie dowiaduję o rzeczach które sie wydarzyły na dodatek koło mnie
  9. no tak zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię waski dobrze ze chociaż tylko tyle wyszło a nie więcej Pablo goniłem Cię wczoraj wieczorem na rondzie Kocmyrzowskim jechałeś w kierunku Proszowic ? To mnie pomyliłeś z kimś innym bo wczoraj nie jezdziłem dupowozem No nie mów ze oprócz lamp, miał ten sam tłumik co ja :?: Hercus gdzie ty się bujasz po moich stronach :?: Widziałem Cię dzisiaj na Kościuszkowskim
  10. no tak zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię waski dobrze ze chociaż tylko tyle wyszło a nie więcej
  11. Na pewno ktoś kupi
  12. Powitać Oj widzę że trochę się działo
  13. Zmieniłem plany zostaje w domu i trzeba troche a rano do pracy. Miłego spocika
  14. Co taka dziś tu bida była? ThemOn dzięki za odwiedziny w pracy
  15. te felgi jakoś mi nie podchodzą Kwestia gustu Mi też średnio na jeża leża
  16. Dokładnie :naughty:
  17. No wczoraj opis na gg widniał u Murzyna o tym fakcie Podobno są filmiki :gwizdanie: A ja wam pokaże co sprowadziła firma u mnie na osiedlu :gwizdanie: A tu nasz Kuzi w Gallardo jak na Bora jechał
  18. Nie jesteśmy najgorsi, przynajmniej w 2004 roku http://www.moto-portal.pl/images/infografik/10.jpeg
  19. Cuberek jak Cię proszę to dalej nie mogę sie przyzwyczaić do tego zielonego koloru :>, hehe
  20. Kamil jeśli chodzi Ci wyłącznie o zasięg to tylko Plus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.