Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na następnym spocie nadrobicie swoje zaległości
-
[ALL B7] A4 2.0 DTM
Piękna sztuka! Wreszcie mamy na forum DTM Body kit :kox: Pogratulować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lizus Miałem to samo właśnie napisać Nie znam Cię ale juz stwierdzam fakty ze jesteś lizus jeden ( To był zart)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapodajcie fotke tej klamki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy jest prawdziwy przebieg to nikt tego nie wie ale po stanie wizualnym i od strony silnika to jest Nawet nasz wybredny kolega Sokolnh był pod wrazeniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok panowie związku z tym ze dopiero jutro bedzie miała własciciela to sobie pozwolę ją wam zaprezentować http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5790463 Obczajcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W pracy byłem A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 W następny spot będzie prezentacja no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie Trzeniu nie pier Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat A On się zna Dzis pokazał ze tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W pracy byłem A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 W następny spot będzie prezentacja no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie Trzeniu nie pier Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W pracy byłem A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 W następny spot będzie prezentacja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale cisza :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyciągną sprzęt i się zacznie
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
Super zrobiłeś furmankę Jeśli chodzi o listwy to lepiej pomyśl nad zamiennikami ( na metry) bo o wiele taniej wychodzi. Jak w praktyce to wygląda to zapraszam do odpowiedniego działu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B6 BCZ] Mój środek lokomocji.
Ładna A4, słuszny kolor Wieksza fela i będzie Lepszy jest RNS niż ten Navroud, chyba ze chcesz mieć tą automapę :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ostatni grad dał w kość ale na szczeście miałem farta i niunka przezyła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy leje, piz*zi czy gradem zapodaje zawsze jestesmy piętro nizej Chyba ze ktoś znowu ogłosi ze jest "Bomba"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie zawsze siedzimy 2 do 3h a pozniej rajd na miasto, tak ze zapraszamy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Widzę ze się big spocik szykuje Panowie ustalcie termin bo trzeba jak coś wolne od roboty wziąć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde ale tu handel robi się- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co dzień tu jestem No to- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po ile??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rob kope lat- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja duzo nie piję bo rano trzeba wstać, weekend pracujący czeka. No to panowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wez :decayed: :polew: - [B6 BCZ] Mój środek lokomocji.