Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Na następnym spocie nadrobicie swoje zaległości
  2. Piękna sztuka! Wreszcie mamy na forum DTM Body kit :kox: Pogratulować
  3. lizus Miałem to samo właśnie napisać Nie znam Cię ale juz stwierdzam fakty ze jesteś lizus jeden ( To był zart)
  4. Zapodajcie fotke tej klamki
  5. Czy jest prawdziwy przebieg to nikt tego nie wie ale po stanie wizualnym i od strony silnika to jest Nawet nasz wybredny kolega Sokolnh był pod wrazeniem
  6. Ok panowie związku z tym ze dopiero jutro bedzie miała własciciela to sobie pozwolę ją wam zaprezentować http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5790463 Obczajcie
  7. W pracy byłem A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 W następny spot będzie prezentacja no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie Trzeniu nie pier Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat A On się zna Dzis pokazał ze tak
  8. W pracy byłem A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 W następny spot będzie prezentacja no to znając życie ... jak Ty doradzałeś to znowu jakaś padlina będzie Trzeniu nie pier Moze sie wypowie coś Sokolnh na ten temat
  9. W pracy byłem A wczesniej byliśmy w Krzeszowicach z naszym kolegą oglądać pikną A4 W następny spot będzie prezentacja
  10. Ale cisza :gwizdanie:
  11. Wyciągną sprzęt i się zacznie
  12. Super zrobiłeś furmankę Jeśli chodzi o listwy to lepiej pomyśl nad zamiennikami ( na metry) bo o wiele taniej wychodzi. Jak w praktyce to wygląda to zapraszam do odpowiedniego działu
  13. Ładna A4, słuszny kolor Wieksza fela i będzie Lepszy jest RNS niż ten Navroud, chyba ze chcesz mieć tą automapę :>
  14. Ostatni grad dał w kość ale na szczeście miałem farta i niunka przezyła
  15. Czy leje, piz*zi czy gradem zapodaje zawsze jestesmy piętro nizej Chyba ze ktoś znowu ogłosi ze jest "Bomba"
  16. Dokładnie zawsze siedzimy 2 do 3h a pozniej rajd na miasto, tak ze zapraszamy
  17. Powitać Widzę ze się big spocik szykuje Panowie ustalcie termin bo trzeba jak coś wolne od roboty wziąć
  18. Kurde ale tu handel robi się
  19. co dzień tu jestem No to
  20. Ja duzo nie piję bo rano trzeba wstać, weekend pracujący czeka. No to panowie
  21. No wez :decayed: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.