Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie trzeba uwazać :gwizdanie: Spoko jak coś to człowiek wyśpi się i wytrzezwieje zanim zacznie oglądac F1 z naszym Robertem [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 21:25_________________________________________________ Tukan zawsze coś się znajdzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wiadomo, ja tez zaraz mykam coś Ale do tej godziny wypada coś się udzielić na forum
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
Poszło na priva :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 16:42_________________________________________________Nie spać, zwiedzać
-
Formuła 1 2008
Brawo Robert! 4 miejsce po kwalifikacjach i druga linia :>
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
Ma dobry procek i na nim dobrze hula automapa, takze mozesz smiało brać U mnie dobrze schodzi :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać No dziś trochę się działo Trzeniu dzięki za ponowne odwiedziny w pracy Dziś było kilka mini spocików, Hercus interesik juz wypity , mam nadzieje ze sprzęcik jest ok longinus dzięki za spotkanko pod KFC, dawno Cię nie widziałem chłopie Aha prosił zeby was pozdrowić i być moze przyjedzie na następny spot cuber jak dam radę to dostaniesz na spocie, ty wiesz co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oby, ja mam w planach sie pojawić, chociaż na chwile bo mam na nocke Przyjedz, przyjedz poznasz nowych stałych bywalców
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
Kolego zajo84 jęśli chodzi Ci o beckera 7928 to jest dobry ale tylko na europę bo ma dobre pokrycie map tak że jęsli tam tylko będziesz jezdził to ok, beckery mają to do siebie ze są odblokowane (nie wszystkie) i mozna wgrać mapę jaką chcesz. Natomiast jesli chodzi o nawigacje w której nie chcecie nic grzebać tylko odpalić i jechać to polecam z wyższej półki Clariona 780 AM z Automapą 5.01 i teleatlasem na Europę (43kraje) inne droższe nawigację typu Harman Kardon 810 czy Navroud 750F są nic nie warte, tylko płacimy tak naprawdę za firmę i duży wyświetlacz w tym drugim (7 cali) Inne rozwiązenie (dla mnie najlepsze) jest Mio P560 z wbudowanym modułem GPS opartym na Windows Mobile 6.0, wgrywasz jakie chesz mapy itd, tylko brak nadajnika FM ale system TMC nie działa w Polsce (stan o korkach) tak ze mozna przezyć Dla osób chcących iśc po kosztach proponuję kupić Mio 200 Pl bo ma dobry procek 400Mhz i można trafić na serie odblokowanych egzemplarzy jeśli nie trafimy to odblokowujemy i wgrywamy Automapę lub nową GPmapę (najlepsze mapy na Polskę), odradzam kupować pazdziochy typu Akira, manta bo owszem odblokujemy i wgramy mapy ale też się niestety wieszają. Tak wygląda sprawa z nawigacjami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest przeciez małopolska giełda Ale miałem też na myśli dział: Media Markt vs Mix plus itd, gdzie lepiej co i jak [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:32_________________________________________________Ok panowie ja też spadam bo na rano do pracy. Miłej nocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może załozymy odzielny dział bo widzę ze zaraz interesy będziemy robić irko jak coś to dam cynka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No no, to faktycznie ważne spotkanie :> Ale w sumie na chwilę byś mógł przyjechać
-
[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?
Ja też rozwazałem te lampy ale jednak wybrałem inną opcję Co nie mówię ze są złe. Ważne byś był zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sebo83 temat do omówienia na spocie ok przypomne się jeszcze Jak tylko będziemy oboje na spocie ;-) Spoko jestem w tą Niedzielę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wiesz czemu tyle ubiłeś :?: :naughty: Bo ten sklep zbankrutował i dlatego takie ceny dają, kolezanka tam nie dawno pracowała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sebo83 temat do omówienia na spocie
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
Gratuluję ładnej Nie ma jak się cieszyć w własnej audiczki do tego kupionej za własną kaskę :> Powodzonka i szerokości Czekamy na mody
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nowa sztuka, co sądzicie http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-lifting-C6487300.html :naughty: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:04_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedną macie dobrą rozkmine w tym biznesie ale to powiem Ci dokładnie na spocie jak będziesz pisz jaka to rozkmina :)bo mnie ściska Lepiej nie bo jak to powiem publicznie to już całkiem będziecie mieli tam pustki [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 00:00_________________________________________________ Niestety ja muszę się na to przygotować bo od jutra gazetka 10 lecia i juz jest w ch*j indywidualnych zamowień Pablo ja też jade na wyprz do media Ok ale wpadaj tylko do MM2 na Solvay :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety ja muszę się na to przygotować bo od jutra gazetka 10 lecia i juz jest w ch*j indywidualnych zamowień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A które :?: Bo akurat te sklepy lubię i tam kupuję Jarko :bicz: :bicz: Nie spodziewałem się tego po tobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jedną macie dobrą rozkmine w tym biznesie ale to powiem Ci dokładnie na spocie jak będziesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę o priva jaka to konkurencja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak widze, albo słyszę reklame media to mnie mdli ;(, ale jak słysze tą na 10lecie to żygać mi się chcę !!!!! oni są poje**ani Takie moje zdanie - może dlatego że to moja konkurencja :> Taką mają politykę Konkurencje powiadasz :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich. Kamil te filmiki pozostawiam bez komentarza A tak przy okazji to moze znajdziecie coś dla siebie http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/