Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie, każdy ma swój typ muzyki i każdy ma prawo słuchać to co mu się podoba Ja cały czas słucham w robocie Rmf MAXXX ale ostatnio niezle wpada w ucho stacja "LUZ" czy jakoś tak na fali 100,50, całkiem niezłą nutkę puszczają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum miłośników
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest muzyka :dance: http://pl.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eh Pablo, nigdy nie myślałem w tych kategoriach, ale.... w muzycznej konfrontacji z Tobą czuje się staro Tytus bo Ci zaraz puszcze Feela- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie biję ale nie wiem jak reszta- [B5] Lampy "Angel Eyes"
Pozwólcie ze jeszcze raz odkopie temacik pawelwor jeśli nie chcesz się bawić w cięcie blachy to kup te które wymieniłeś tak samo dobrze świecą jak zespolone Natomiast jeśli rozważasz zespolone (valeo, depo czy ringi tylko FK) to nie musisz się przejmować ze ktoś będzie ciąć twoją Ja wybrałem ta drugą opcję i nie żałuję a efekt jest super- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy na spoty- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisałem dla pewności bo niektórzy koledzy szukali mnie na jedynce MM- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie- Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!