Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. VIVA ESPANIA !!! :kox:
  2. Od dzisiaj zostałeś oficjalnie moim ulubieńcem :kox: :kox: A tak w ogóle to tylko pogratulować wyboru :th: Tylko szkoda ze nie Q tak jak KmK mówił.
  3. Muskel1 ale zapodałeś dyskoteke w podpisie, hehe A tak na serio to :th:
  4. Dobrze im tak :kox: Oby trójkę dostali
  5. Trzeniu jak tam zyjesz :kox: Dobra pany kierunek--->Gal.Kazimierz
  6. Jak mi sie czasem nie chce zdjąć to jeżdze na codzien
  7. http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/18801/howard_webb_najwiekszym_wrogiem_polski/ :decayed:
  8. To się zapowiada konfrontacja Vipów na spocie Panowie moze zrobimy grilla na spocie bo juz od dłuższego czasu mowimy o tym
  9. Oj stary dziadu jeden Ja tez wyrosłem juz ale dobrze wspominam tamte czasy Oka ja uciekam na
  10. To mogłeś jechać z bratem
  11. E tam to juz nie te czasy Ty ale nie godoj Trzeniu bo dzis jest Alex C w Energy i trza jechac, jedziesz jak cos bo ja mysle nad tym :polew:
  12. Mowisz masz No panowie takiego spamu dawno nie było MŁODY, stara paczka będzie
  13. a na którym Parkingu? nie poznajesz aut krakusów?? No ta B6 nie była od nas z klubu choc miała ramki, Srebny sedan na 17", przyciemnione szybki? Nie znam takiej. Nastepnym razem zapoda się kalendarzyk to moze włascieciel sie sam ukaże a nie długo jak dobrze pójdzie to sąsiad przyjedzie nową B8 do nas na spota :> Miłego klikania.
  14. 'a co Ty sie szlajasz po Jana Pawła II ?? Chwile wczesniej widziałem sie na Alei Pokoju z Ogrowatym heh Jak to co, kilka razy dziennie tam jezdze w koncu moje rejony , nie parkuj tam bo co chwile są wypadki w tym miejscu. A ja jeszcze wieczorkiem widziałem na parkingu podziemnym srebną B6tke na krakowskich w naszych ramkach ale kto to był to nie mam pojęcia Oka ja spadam w kime bo o 6:30 trzeba wstac.
  15. To zescie pogadali Trzeniu zmien opis bo zawadza Oka dobrej nocki
  16. Kebaby remisują z Niemcami :kox: Masakra
  17. Swietny film :th: ja oglądałem już z 2-3 lata temu , jeden z najlepszych jakie widziałem :th: ogólnie bardzo lubię tematykę I oraz II wojny światowej Zgadza sie bardzo dobry film, dzis juz 3 raz ogladam Dla mnie na 1 miejscu film zwiazany z tematyką II wojny to nadal pozostaje Szeregowiec Ryan :> Polecam :th:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 23:28 _________________________________________________Wybiera sie ktoś u nas na zakupy http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4686013
  18. http://sport.wp.pl/wid,10086066,kat,37154,title,Euro-2012-jednak-we-Wloszech-i-Francji,wiadomosc.html?ticaid=16207
  19. Te budowle przypominają klimaty Stalkera
  20. A teraz filmiki Kumpel nagrywał takze sorry za tekst
  21. Jak było, przynajmniej we wschodniej częsci kraka to zaraz zapodam fotki i filmiki
  22. To moze kolejna fala bo ode mnie wszystko poszło na wschod, takze lajt Pablo Zakopianka jest na południu Cuber przeciez pisałem ze wszystko poszło na wchod ode mnie to nie musiałeś sie przejmować ze Cię zaleje No to byłem sprawdzic A4ke i jest wszystko ok :> A na głownej drodze osiedlowej masakra była auta zaparkowane na krawężnikach a kto nie zdążył zjechać to miał problem Przez 23 lata czegoś takiego jeszcze nie było Filmiki i foty jutro wrzucę
  23. To moze kolejna fala bo ode mnie wszystko poszło na wschod, takze lajt
  24. Cholera drzewa chciało wyrwać, a na Alejach Jana Pawła II ruch sie zatrzymał na 10 minut bo nic nie było widac, wody po kolana Takiego gradu jeszcze nie było :kox: Oka idę looknąć na autko czy wszystko ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.