Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:tongue4: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
VIVA ESPANIA !!! :kox:
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Od dzisiaj zostałeś oficjalnie moim ulubieńcem :kox: :kox: A tak w ogóle to tylko pogratulować wyboru :th: Tylko szkoda ze nie Q tak jak KmK mówił.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Muskel1 ale zapodałeś dyskoteke w podpisie, hehe A tak na serio to :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze im tak :kox: Oby trójkę dostali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu jak tam zyjesz :kox: Dobra pany kierunek--->Gal.Kazimierz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak mi sie czasem nie chce zdjąć to jeżdze na codzien
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/18801/howard_webb_najwiekszym_wrogiem_polski/ :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To się zapowiada konfrontacja Vipów na spocie Panowie moze zrobimy grilla na spocie bo juz od dłuższego czasu mowimy o tym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj stary dziadu jeden Ja tez wyrosłem juz ale dobrze wspominam tamte czasy Oka ja uciekam na
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To mogłeś jechać z bratem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
E tam to juz nie te czasy Ty ale nie godoj Trzeniu bo dzis jest Alex C w Energy i trza jechac, jedziesz jak cos bo ja mysle nad tym :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mowisz masz No panowie takiego spamu dawno nie było MŁODY, stara paczka będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na którym Parkingu? nie poznajesz aut krakusów?? No ta B6 nie była od nas z klubu choc miała ramki, Srebny sedan na 17", przyciemnione szybki? Nie znam takiej. Nastepnym razem zapoda się kalendarzyk to moze włascieciel sie sam ukaże a nie długo jak dobrze pójdzie to sąsiad przyjedzie nową B8 do nas na spota :> Miłego klikania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
'a co Ty sie szlajasz po Jana Pawła II ?? Chwile wczesniej widziałem sie na Alei Pokoju z Ogrowatym heh Jak to co, kilka razy dziennie tam jezdze w koncu moje rejony , nie parkuj tam bo co chwile są wypadki w tym miejscu. A ja jeszcze wieczorkiem widziałem na parkingu podziemnym srebną B6tke na krakowskich w naszych ramkach ale kto to był to nie mam pojęcia Oka ja spadam w kime bo o 6:30 trzeba wstac.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zescie pogadali Trzeniu zmien opis bo zawadza Oka dobrej nocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kebaby remisują z Niemcami :kox: Masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Swietny film :th: ja oglądałem już z 2-3 lata temu , jeden z najlepszych jakie widziałem :th: ogólnie bardzo lubię tematykę I oraz II wojny światowej Zgadza sie bardzo dobry film, dzis juz 3 raz ogladam Dla mnie na 1 miejscu film zwiazany z tematyką II wojny to nadal pozostaje Szeregowiec Ryan :> Polecam :th:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 23:28 _________________________________________________Wybiera sie ktoś u nas na zakupy http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4686013
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://sport.wp.pl/wid,10086066,kat,37154,title,Euro-2012-jednak-we-Wloszech-i-Francji,wiadomosc.html?ticaid=16207
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te budowle przypominają klimaty Stalkera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A teraz filmiki Kumpel nagrywał takze sorry za tekst
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak było, przynajmniej we wschodniej częsci kraka to zaraz zapodam fotki i filmiki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To moze kolejna fala bo ode mnie wszystko poszło na wschod, takze lajt Pablo Zakopianka jest na południu Cuber przeciez pisałem ze wszystko poszło na wchod ode mnie to nie musiałeś sie przejmować ze Cię zaleje No to byłem sprawdzic A4ke i jest wszystko ok :> A na głownej drodze osiedlowej masakra była auta zaparkowane na krawężnikach a kto nie zdążył zjechać to miał problem Przez 23 lata czegoś takiego jeszcze nie było Filmiki i foty jutro wrzucę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To moze kolejna fala bo ode mnie wszystko poszło na wschod, takze lajt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cholera drzewa chciało wyrwać, a na Alejach Jana Pawła II ruch sie zatrzymał na 10 minut bo nic nie było widac, wody po kolana Takiego gradu jeszcze nie było :kox: Oka idę looknąć na autko czy wszystko ok.