Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Piękne bo Sokół wiedział jaki miał aparat kupić i gdzie :th:
  2. I kolejna ładna A4ka na forum Załóż ładne fele 17 lub większe , chlapacze zdejmij, obniż ją troszkę, mały virusik przy tym silniku jak najbardziej wskazane :> Zrób fotki co tam tył kryje, bo nie ma w ogóle fotek z tyłu. Ogólnie bardzo ładna sztuka :th:
  3. Wstaw fotki a pozniej będziemy oceniać [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 02:47 _________________________________________________Poszło na priva.
  4. Furka naprawdę Nie ma się do czego przyczepić i ma swój styl :th: Jakiej firmy masz grill??
  5. Spox Sokół, poczekamy na resztę opinii i podejmie sie kolejne mody
  6. PABLO odpowiedział(a) na maciek_S4 temat w Audi A4/S4 B6
    Nic tylko zalewać i jezdzić Umyj Audike i zrob nowe fotki
  7. Takich jaj jeszcze nie było w dziale moja A4 Kolego Keban99722 zrób konkretne foty i chłopaki będą mogli normalnie sie wypowiadać co do twojej A4
  8. Witam Po dłuższej przerwie nowe fotki mojej A4ki Za duzo sie nie zmieniło po za: -przednie lampy po 2 lifcie -ksenony 6000K -z powrotem założone Ori lusterka -zdjęty znaczek Audi z grilla Foty:
  9. Sokół sesja Jarko na razie po 0:0 i mamy przerwę
  10. Powitać Niezły dzień sie zapowiada, najpierw Roland Garros: pojedynek gigantów w finale czyli Nadal vs Federer a pózniej nasz Kubica i białooo czerwoonii
  11. Cholera dawno tak nie było Moze wszyscy za duzo procentu zatankowali Oki do jutra na rynku
  12. Zapamiętajcie ten wynik 2:1 dla naszych
  13. No no Jarko czasem długo lubi obserwawac ale jak zacznie spamowac to nie skończy
  14. A o kościach to gdzie zapomniałes
  15. Link sie nie otwiera ale jeśli chodzi Ci o reklamę z telewizorami to prawda :th:
  16. Dają radę chłopy
  17. Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty Teraz nie twoja kolej [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 23:41 _________________________________________________Kamil ten Nikon naprawdę za***iste robi te zdjęcia :th:
  18. Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty Teraz nie twoja kolej
  19. Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty
  20. Powitać Grzesiek gdzie ześ był jak Cię nie było Sokoł podjadę w srode do Ciebie do pracy po postojówki.
  21. Tez ide w kime. Miłej nocki.
  22. Fotki pierwsza klasa :th:
  23. to nie stero Pablo tylko SOURRAND Normalnie Bang & Olufsen
  24. Cuber zapodaj filmik z stereo "Jak anioła głos"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.