Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Cuber to zapodaj fotki
  2. Na zlotach i spocikach liczniki nie działają kolego, inaczej mielibyśmy po milion wiadomości i każdy by się witał i żegnał po 10 razy :polew: Tak było kiedys :polew:
  3. a to dlatego tak sztywno było pewnie, sami ważniacy i sztywniacy to i nic się nie dzieje :polew:Ale spamujemy na wawie, przyjdzie Poziu i nam kropkiem przywali, a jak Pabla zobaczy to od razu sypnie :polew: Grzesiu dlatego obserwuje a nie spamuje, narazie
  4. Trzeniu ważne ze wróciłeś cały w jednym kawałku
  5. Proszę bardzo nie będziesz potrzebowac zasilania http://www.allegro.pl/item336630927__nowa_pila_spalinowa_dekatech_ps36_2_2km_gw_fv_.html No stary jak można sie nie wk..wić jak gość nic nie zrobił i znalazł sie w szpitalu
  6. Ja takiego chłopa to bym potraktował z piły łancuchowej. Nie duża i mozna w aucie schować http://www.allegro.pl/item336042930_nowy_model_pila_lancuchowa_2400w_eurotec_wpg110.html
  7. Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: A co to A6 To prawie tak samo fajne autko co A4 Prawie robi big ruznice Zgadza się A6 jeszcze można się wozić bo A8mką to już faktycznie ma się wrażenie jak byś na wielbłądzie jezdził
  8. Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: A co to A6 Zaraz Max się obudzi
  9. Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: Opowiadasz
  10. Po naszym niedzielnym spocie podjechałem na spota do Pimpteam looknać jakie mają furki, niektóre były nawet w porzo
  11. No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :polew: :polew: mega13 dobrze ze nie jesteś moderatorem
  12. A tak w ogóle to wszystkim
  13. No własnie, miałem mówić ze lepiej czarny kolor Ale ogólnie w środku niezły wypasik. Cuber ile ten pazdzioch waży i jak sie prowadzi?
  14. Zgadza się. W nocy naprawde robią szał, szkoda ze w A4 nie robili seryjnie takich.[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 00:35 _________________________________________________ Ty nie masz przypadkiem navi?
  15. Cuber bo jeszcze się przesiądziesz na A6 :gwizdanie: 2.0 TDI czyli 140 koni to fakt troszkę mało jak na taką masę ale tak jak mówisz virusik i bedzie duzo lepiej Ja tylko jeden silnik w nim widze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4737051 :>
  16. Moze ktoś zapodać fotke jak leży ten grill nr1? Ja juz dawno sie przyzwyczaiłem do nr 2 i nie narzekam ale mysle nad zmianą
  17. PABLO odpowiedział(a) na kiblos temat w Nadwozie i Wnętrze
    mówisz i masz http://img511.imageshack.us/my.php?image=70688205am4.jpg sparki ale jak można z tego ujęcia rozpoznać że są na zatrzaski?? Jutro wkleję fotkę lampy która mi została z brewką gdzie jest przykręcana. Można można bo to moja fura. Jak ją zobaczyłem pierwszy raz to pomyślałem sobie niezły agrotjuning trza coś zrobić z tymi brewkami ale od momentu jak zaparkowałem obok innej A4 to już wiem że ich nie rusze bo fura prezentuje sie na prawde oki. Konstruktywna krytyka mile widziana Chyba ze tak to rozumiem Mnie znajomi namawiają zeby zapodać brewki bo z grillem dobrze by grało ale tyle samo jest przeciwnych zdań, hehe. Najważniejsze aby właściciel był zadowolony
  18. Faktycznie cisza dzisiaj.
  19. PABLO odpowiedział(a) na kiblos temat w Nadwozie i Wnętrze
    mówisz i masz http://img511.imageshack.us/my.php?image=70688205am4.jpg sparki ale jak można z tego ujęcia rozpoznać że są na zatrzaski?? Jutro wkleję fotkę lampy która mi została z brewką gdzie jest przykręcana.
  20. PABLO odpowiedział(a) na kiblos temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ja takie miałem przykręcane za pomocą dwóch śrub do reflektora, były to brewki Kamei. No cóż tylko jedna mi została po małej przygodzie ;( Kiedyś tak to wyglądało i nie zamierzam znowu zakładać brewek. Proszę bardzo:
  21. po całym dniu. Zgadza się mijaliśmy się przed wjazdem na bora Czasem myśle czy nie lepiej zdjąć ten magnezik bo czasami mam dość gapiów na moją A4 [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 21:05 _________________________________________________ No cóż :gwizdanie:
  22. Audiczka robi wrazenie :th: Jak dasz rade to podbij na spota
  23. I kolejne podium dla Kubicy, kurka a mogłem obstawić u bukmacherów bo stawiałem ze bedzie trzeci BMW pierwsze w klasyfikacji konstruktorów.
  24. Dobra pany oglądamy wyścig bo zaraz sie zaczyna. Kubica da rade :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.