Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber to zapodaj fotki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na zlotach i spocikach liczniki nie działają kolego, inaczej mielibyśmy po milion wiadomości i każdy by się witał i żegnał po 10 razy :polew: Tak było kiedys :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to dlatego tak sztywno było pewnie, sami ważniacy i sztywniacy to i nic się nie dzieje :polew:Ale spamujemy na wawie, przyjdzie Poziu i nam kropkiem przywali, a jak Pabla zobaczy to od razu sypnie :polew: Grzesiu dlatego obserwuje a nie spamuje, narazie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeniu ważne ze wróciłeś cały w jednym kawałku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proszę bardzo nie będziesz potrzebowac zasilania http://www.allegro.pl/item336630927__nowa_pila_spalinowa_dekatech_ps36_2_2km_gw_fv_.html No stary jak można sie nie wk..wić jak gość nic nie zrobił i znalazł sie w szpitalu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja takiego chłopa to bym potraktował z piły łancuchowej. Nie duża i mozna w aucie schować http://www.allegro.pl/item336042930_nowy_model_pila_lancuchowa_2400w_eurotec_wpg110.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: A co to A6 To prawie tak samo fajne autko co A4 Prawie robi big ruznice Zgadza się A6 jeszcze można się wozić bo A8mką to już faktycznie ma się wrażenie jak byś na wielbłądzie jezdził
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: A co to A6 Zaraz Max się obudzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo żadnej A6 nie było :kox: :polew: Opowiadasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po naszym niedzielnym spocie podjechałem na spota do Pimpteam looknać jakie mają furki, niektóre były nawet w porzo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to kto tu jest moderatorem?? Rozdać po kropeczce, a jak nie pomoże to :polew: :polew: mega13 dobrze ze nie jesteś moderatorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak w ogóle to wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No własnie, miałem mówić ze lepiej czarny kolor Ale ogólnie w środku niezły wypasik. Cuber ile ten pazdzioch waży i jak sie prowadzi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgadza się. W nocy naprawde robią szał, szkoda ze w A4 nie robili seryjnie takich.[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 00:35 _________________________________________________ Ty nie masz przypadkiem navi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber bo jeszcze się przesiądziesz na A6 :gwizdanie: 2.0 TDI czyli 140 koni to fakt troszkę mało jak na taką masę ale tak jak mówisz virusik i bedzie duzo lepiej Ja tylko jeden silnik w nim widze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4737051 :>
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
Moze ktoś zapodać fotke jak leży ten grill nr1? Ja juz dawno sie przyzwyczaiłem do nr 2 i nie narzekam ale mysle nad zmianą
-
[ALL] Brewki
mówisz i masz http://img511.imageshack.us/my.php?image=70688205am4.jpg sparki ale jak można z tego ujęcia rozpoznać że są na zatrzaski?? Jutro wkleję fotkę lampy która mi została z brewką gdzie jest przykręcana. Można można bo to moja fura. Jak ją zobaczyłem pierwszy raz to pomyślałem sobie niezły agrotjuning trza coś zrobić z tymi brewkami ale od momentu jak zaparkowałem obok innej A4 to już wiem że ich nie rusze bo fura prezentuje sie na prawde oki. Konstruktywna krytyka mile widziana Chyba ze tak to rozumiem Mnie znajomi namawiają zeby zapodać brewki bo z grillem dobrze by grało ale tyle samo jest przeciwnych zdań, hehe. Najważniejsze aby właściciel był zadowolony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Faktycznie cisza dzisiaj.
-
[ALL] Brewki
mówisz i masz http://img511.imageshack.us/my.php?image=70688205am4.jpg sparki ale jak można z tego ujęcia rozpoznać że są na zatrzaski?? Jutro wkleję fotkę lampy która mi została z brewką gdzie jest przykręcana.
-
[ALL] Brewki
Ja takie miałem przykręcane za pomocą dwóch śrub do reflektora, były to brewki Kamei. No cóż tylko jedna mi została po małej przygodzie ;( Kiedyś tak to wyglądało i nie zamierzam znowu zakładać brewek. Proszę bardzo:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz sie zacznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po całym dniu. Zgadza się mijaliśmy się przed wjazdem na bora Czasem myśle czy nie lepiej zdjąć ten magnezik bo czasami mam dość gapiów na moją A4 [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 21:05 _________________________________________________ No cóż :gwizdanie:
-
[ALL] Światła Led
Audiczka robi wrazenie :th: Jak dasz rade to podbij na spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I kolejne podium dla Kubicy, kurka a mogłem obstawić u bukmacherów bo stawiałem ze bedzie trzeci BMW pierwsze w klasyfikacji konstruktorów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra pany oglądamy wyścig bo zaraz sie zaczyna. Kubica da rade :>