Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Poziu Kraków Cie kocha
  2. Trzeba kiedys zrobic mecz A4kami tak jak zrobili w TOP GEAR :polew:
  3. REX jest niemozliwy :polew:
  4. Chciałbym to zobaczyc , ogólnie to napił bym sie z tobą jakiejs wódeczki..... :gwizdanie: ZAPRASZAM SYSKICH na rozpoczecie Ligi Kiedy??
  5. Biedna szafa :decayed:
  6. I pomysleć co będzie po wiśle skoro tyle przygód było za jedną nocke
  7. Niezłe mamy tancerki w Lublinie , co nie ?? Potrafią zrobić widowisko
  8. Cos zdaję mi sie ze jednak nie wszyscy na naszym spocie byli trzeżwi
  9. Dzięki za spota. A to wielkie babsko nawet sie rusza
  10. Pany trzeżwijcie szybko bo spocik o 17:00
  11. Dlaczego tak tu pusto i cicho, moze mi ktos wytłumaczyć :mysli: Panowie przywiezcie jaką flachę to jutro przy kosciach se popijemy :polew:
  12. wszystkim. Panowie ostatnie 12 stron to chyba z godzine czytałem bo nie mogłem przestać lać z tego, takie jaja odprawialiscie ze aż sam prezes zawitał. Chłopaki udanego zlotu
  13. Dobra pany ja uciekam w kime bo wcześniej trzeba wstać i pucować niuńke dla niuńki
  14. Na jeden dzien nie opłaca mi sie jechać, tym bardziej ze człowiek za duzo ostatnio sobie bierze wolnego, np jutro
  15. jest jest Dla Sokoła też cos sie znajdzie
  16. Ja nie trzymam zamienników tak jak ty tylko Ori
  17. Juz smigam bede w Niedziele
  18. Nie zaczynajcie :gwizdanie:
  19. Najlepiej pół na pół albo razem w srodku :polew: [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 00:36 _________________________________________________ Co sie stało??
  20. An arab at the airport: -Name? -Abdul al-Rhazib. -Sex? -Three to five times a week. -No, no...I mean male or female? -Male, female, sometimes camel. -Holy cow! -, cow, sheep, animals in general. -But isn't that hostile? -Horse style, doggy style, any style! -Oh dear! -No, no! Deer runs too fast.
  21. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    An arab at the airport: -Name? -Abdul al-Rhazib. -Sex? -Three to five times a week. -No, no...I mean male or female? -Male, female, sometimes camel. -Holy cow! -, cow, sheep, animals in general. -But isn't that hostile? -Horse style, doggy style, any style! -Oh dear! -No, no! Deer runs too fast.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.